Pripravte sa na letnú dovolenku

Milí Peňaženkári, radi by sme vám pomohli s prípravou na vašu vysnívanú dovolenku, aby bola čo najpríjemnejšia a bezstarostná. Na tejto stránke nájdete rozcestník, ktorý vám ukáže, čo všetko si môžete s cashbackom zaobstarať a ako ušetriť na dôležitých veciach pre vašu cestu.

Akcia končí 31. 8. 2024

Na tejto stránke sme pre vás zhromaždili zoznam obchodov a akcií, kde zaobstaráte na dovolenku všetko, na čo si spomeniete – počnúc samotným zájazdom, cez výbavu šatníka až po elektroniku, ktorá vám umožní vychutnať si voľné chvíle s hudbou či elektronickou knižkou.

Prezrite si jednotlivé kategórie a využite cashback na maximum, aby ste si svoju dovolenku naozaj užili!

Vyberajte zájazdy z aktuálnych akcií

Vyberte si zo širokej škály zájazdov a balíčkov od renomovaných cestovných kancelárií. Či už túžite po exotickej dovolenke, európskom mestskom výlete alebo rodinnej dovolenke pri mori, naše cashback ponuky vám pomôžu znížiť náklady a zaistiť nezabudnuteľné zážitky.

ZĹAVA AŽ 25 %

Cestovnakancelariadaka.sk - Dovolenka snov v Taliansku
Cestovnakancelariadaka.sk logo

3,5 % späť

Dovolenka snov v Taliansku

Akcia končí o:

Akce končí:

ZĽAVA AŽ 42 %

Cestovnakancelariadaka.sk - Dovolenka v Bulharsku so zľavou
Cestovnakancelariadaka.sk logo

3,5 % späť

Dovolenka v Bulharsku so zľavou

Akcia končí o:

Akce končí:

TIP NA NÁKUP

Travelking.sk - Objavujte Chorvátsko
Travelking.sk logo

1,5 % späť

Objavujte Chorvátsko

Akcia končí o:

Akce končí:

Cestovné kancelárie a zájazdy

Ubytovanie

Zaistite si pohodlné a bezpečné ubytovanie. Či už preferujete luxusný hotel, útulný penzión alebo štýlový apartmán, vyberte si to najlepšie miesto pre váš oddych a relaxáciu počas dovolenky.

ZĽAVA 15 %

Booking.com - Zľava min. 15 % na pobyt
Booking.com logo

Zľava min. 15 % na pobyt

v čase od 29.3. až do 30.9.2024

Akcia končí o:

Akce končí:

Populárne ubytovacie služby

Letenky

Naplánujte si svoju cestu do posledného detailu s lacnými letenkami. Vďaka cashbacku môžete ušetriť na letenkách do vašej vysnívanej destinácie. Letenky za skvelé ceny vám umožnia precestovať svet a objavovať nové kúty našej planéty.

TIP NA NÁKUP

Kiwi.com - Lacné letenky
Kiwi.com logo

1,5 % späť

Lacné letenky

skoro do celého sveta

Akcia končí o:

Akce končí:

TIP NA NÁKUP

Lufthansa.com - Letenky do celého sveta
Lufthansa.com logo

0,53 % späť

Letenky do celého sveta

Akcia končí o:

Akce končí:

TIP NA NÁKUP

Austrian Airlines - Lietajte s cashbackom
Austrian Airlines logo

0,53 % späť

Lietajte s cashbackom

Akcia končí o:

Akce končí:

LETENKY

QatarAirways.com - Lietajte s Qatarom a objavujte nové miesta
QatarAirways.com logo

1 % späť

Lietajte s Qatarom a objavujte nové miesta

Akcia končí o:

Akce končí:

LETENKY

EasyJet Holidays - Spoznajte metropoly Európy
EasyJet Holidays logo

1 % späť

Spoznajte metropoly Európy

Akcia končí o:

Akce končí:

TIP NA NÁKUP

TAP Portugal - Letenky s cashbackom
TAP Portugal logo

0,35 % späť

Letenky s cashbackom

Akcia končí o:

Akce končí:

Kde vyberať letenky

Cestovné poistenie

Chráňte seba aj svojich blízkych počas cestovania. Cestovné poistenie vám zaistí pokoj a bezpečie na každom kroku. S cashbackom môžete ušetriť na poistení, ktoré pokryje neočakávané situácie, ako sú zdravotné problémy, strata batožiny alebo zrušenie letu.

Letná móda

Vyzerať skvele na dovolenke nikdy nebolo jednoduchšie. Doprajte si nový outfit, štýlové plavky alebo pohodlnú obuv s cashbackom. Buďte pripravení na všetky príležitosti, ktoré vám dovolenka prinesie.

Kde nakúpiť letný outfit

Batožina

Vyberte si ideálnu batožinu na svoju cestu. Či už potrebujete ľahký kufor, odolný batoh alebo praktickú cestovnú tašku, cashback vám pomôže ušetriť. Zaistite dostatok priestoru pre všetky vaše nevyhnutnosti.

Doprava na mieste

Zaistite si pohodlnú a výhodnú dopravu vo vašej destinácie. Či už potrebujete prenájom auta, cestovné na miestnu dopravu alebo transfer z letiska, cashback vám pomôže ušetriť. Pohodlne a bez starostí sa dostanete, kam potrebujete.

Lieky

Nezabudnite na lieky. Nikto z nás si to určite nepraje, ale na horúčku či črevné problémy je dobré byť pripravený. A nezabudnite do svojej lekárničky doplniť lieky, ktoré pravidelne užívate.

Doplňte si lekárničku vďaka akciovým ponukám

Drogéria a kozmetika

Zaistite si všetky hygienické a kozmetické potreby pred cestou. S cashbackom môžete ušetriť na šampónoch, opaľovacích krémoch, repelentoch a ďalších nevyhnutnostiach. Buďte pripravení na všetko, čo vás počas dovolenky môže postretnúť.

Športové potreby

Či už plánujete aktívnu dovolenku plnú dobrodružstva, alebo chcete len zostať v kondícii, športové potreby sú nutnosťou. S cashbackom môžete ušetriť na vybavení, ako sú trekingové palice, plavecké okuliare alebo tenisové rakety.

Elektronika

Nezabudnite na technologické vychytávky, ktoré vám uľahčia cestovanie. S cashbackom môžete ušetriť na fotoaparátoch, powerbankách, adaptéroch alebo slúchadlách. Buďte vždy pripravení zachytiť a zdieľať svoje zážitky.

Ostatné služby

Využite moderné služby, ktoré vám spríjemnia dovolenku. Či už ide o výhodné platby v zahraničí, miestne dáta alebo iné aplikácie a služby, cashback vám pomôže ušetriť a cestovať múdrejšie.