Allegro logo

Allegro

Spoľahlivá nákupná galéria, kde nájdete aj to, o čom ste netušili, že to hľadáte a potrebujete. Všetky produkty prehľadne na jednom mieste.

Viac o Allegro

Odmena z provízie (viac v detailných podmienkach)

0,2 - 5,3 %

Recenzie a články

O Allegro

Allegro si kladie za cieľ poskytnúť najjednoduchšiu a najmodernejšiu platformu, ktorá pomôže prepojiť zákazníkov a obchodníkov. Môžete si vďaka nemu užívať najväčší výber produktov na Slovensku za tie najnižšie ceny a skutočné a spoľahlivé recenzie, ktoré vám pomôžu správne vyberať.

 

Nakupovanie pre tých, ktorí majú radi prehľad 

Jeden z dôvodov, prečo nakúpiť práve na Allegro.sk, je prehľadnosť a funkčnosť ich stránok. Zákazník sa tu dokáže vyznať, aj keď zo začiatku možno ani len netuší, čo vlastne hľadá. 

Čo Allegro.sk ponúka? 

 • Elektronika: Allegro.sl ponúka široký výber elektroniky od renomovaných značiek ako je Samsung, Apple a Sony. Nakúpite tu chytré telefóny, notebooky, fotoaparáty a ďalšiu techniku. Vďaka filtrom a recenziám od ostatných zákazníkov máte šancu vybrať produkt, ktorý perfektne vyhovuje vašim potrebám.
 • Móda a oblečenie: Pre módnych nadšencov má Allegro.sk rozsiahly sortiment odevov, obuvi a doplnkov od známych značiek ako Nike, Adidas a Tommy Hilfiger. Nájdete tu oblečenie do práce rovnako ako športové a outdoorové produkty.
 • Domáce spotrebiče: Allegro.sk ponúka domáce spotrebiče od spoľahlivých značiek ako je Bosch, Electrolux a LG. Môžete si vybrať zo širokého výberu práčok, chladničiek, umývačiek riadu a ďalších spotrebičov, ktoré vám uľahčia organizáciu každodenného života.
 • Kozmetika a starostlivosť o zdravie: Pre starostlivosť o krásu a zdravie ponúka Allegro.sk kozmetiku a produkty od známych značiek ako L'Oréal, Maybelline, a Gillette. Starajte sa o seba a vyberajte z ponuky kozmetiky, parfumov, vitamínov a doplnkov stravy.
 • Hračky a zábava pre deti: Pre rodiny s deťmi je Allegro.sk skvelým miestom pre nákup hračiek pre tých najmenších aj pre tých starších. Allegro ponúka široký sortiment hier, stavebníc, bábik, LEGA...

Prečo nakupovať na Allegro.sk

 • Široký výber produktov: na jednom mieste máte možnosť porovnať ponúkaný produkt od mnohých rôznych značiek.
 • Prehľadnosť: nakupovanie na Allegro.sl je pohodlnejšie vďaka prehľadným stránkam obchodníka.
 • Dôveryhodnosť: Allegro sa sústredí na recenzie od zákazníkov. Máte pred nákupom možnosť overiť si, ako sa nákup osvedčil zákazníkovi pred vami.

Ako nakupovať s cashbackom 

 • Prekliknite sa tlačidlom „Nakúpiť s cashbackom“ z našich stránok na stránky e-shopu.
 • Vyberte si svoj tovar a dokončite nákup.
 • Sledujte, ako vám na účte Plnej Peňaženky naskakuje odmena vo výške cashbacku.
 • Až obchodník vašu odmenu schváli, môžete si ju nechať hneď vyplatiť.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Online nákupné galérie

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.