RentalCars.com logo

Rentalcars.com – prenájom auta

Vydajte sa na potulky neprebádaných miest s požičovňou aút Rentalcars.com a odneste si neopakovateľné zážitky z ciest.

Viac o RentalCars.com

Peniaze z nákupu späť

až 4,5 %

O RentalCars.com

Rentalcars.com je medzinárodná online požičovňa automobilov s garnciou najlepších cien. Rezervujte auto vo viac ako 60 000 lokalitách s možnosťou bezplatného zrušenia u väčšiny rezervácií.

Rentalcars je internetová stránka, na ktorej nájdete autá z viac ako 160-tich zemí sveta. Spolupracujú s ďalšími zhruba 900 spoločnosťami po celom svete, s ktorými sa snažia svojim zákazníkom vždy sprostredkovať dobré auto na cesty. Rentalcars je lacná autopožičovňa, kde si vďaka prehľadnému webu nájdete auto, ktoré potrebujete. Rentalcars funguje aj na Slovensku, takže ak budete potrebovať niekedy auto napríklad v Bratislave, vyhľadajte si na rentalcars auto, ktoré vám vyhovuje aj v tomto meste.

Rentalcars.com - lacná autopožičovňa

Vyhľadanie auta na Rentalcars.com

Viete, že budete potrebovať požičať auto? Rentalcars ponúka prenájom áut po celom svete. Stačí ak si do vyhľadávača zadáte miesto vyzdvihnutia, vyplníte dátum vyzdvihnutia a dátum vrátenia vozidla. Ak by ste chceli vrátiť auto na inom mieste ako ste ho vyzdvihli, musíte pri vyhľadávaní vozidla označiť možnosť vrátenia vozidla na inej adrese. Ak máte menej ako 30 rokov alebo viac ako 65 rokov, pri vyhľadávaní si zrušte možnosť veku vodiča a je možné, že u niektorých požičovní budete za požičanie auta platiť poplatok navyše kvôli veku.

Obľúbené destinácie

Vyhľadávať auto si môžete aj podľa obľúbených destinácií. Tie sú podľa spoločnosti rentalcars napríklad Los Angeles, Madrid alebo Mallorca v Španielsku, Miláno v Taliansku, Paríž alebo Nice vo Francúzsku či Amsterdam v Holandsku. Prenájom áut u rentalcars môžete previesť vo viac ako 160-tich štátov po celom svete - v Európe, v Severnej aj Južnej Amerike, v Ázii, Afrike, Oceánii aj na Strednom Východe.

Prenájom áut na letisku

Plánujete dovolenku a nechce sa vám presúvať z letiska do hotela taxíkom, vlakom alebo autobusom? Neváhajte a požičajte si auto priamo na letisku. Využite možnosť letiskovej požičovne áut s rentalcars a do vyhľadávača si zadajte názov letiska a zobrazia sa vám ponuky prenájmu áut presne tam, kde potrebujete.

Jednosmerný prenájom auta na Rentalcars

Potrebujete sa iba rýchlo prepraviť z bodu A do bodu B a nemáte v pláne cestu späť? V tom prípade je jednosmerný prenájom auta vhodný práve pre vás. Pri tomto spôsobe prenájmu nemusíte riešiť ako sa auto dostane späť k prenajímateľovi. Vy sa odveziete tam, kde potrebujete a zvyšok neriešite. Tým, že rentalcars spolupracuje s mnohými autopožičovňami po svete, dokáže vám vyhľadať auto aj s presnými informáciami o poplatkoch za tento typ služby.

Prenájom minivanu

Ak plánujete rodinnú dovolenku alebo dovolenku s priateľmi, finančne aj časovo sa vám určite oplatí prenájom minivanu. V jednom aute sa odveziete viacerí, čím ušetríte na cene paliva a ušetríte tak aj na čase prepravy, pretože nebudete musieť premýšľať nad “dobiehaním sa”. A okrem toho budú bonusom zážitky, ktoré počas cesty týmto autom zažijete. Vybrať si môžete zo širokej ponuky 7, 9 a 12-miestnych minivanov.

Prenájom luxusných áut

Radi sa vozíte na luxusných autách a určite o to nechcete prísť ani pri požičaní auta z rentalcars? Nemusíte. Na rentalcars.com nájdete veľký výber áut značiek BMW, Audi, Porsche alebo Cadillac. Alebo si môžete prenajať auto so sklápacou strechou.

Ako funguje prenájom auta na rentalcars?

Rentalcars rezervácia

Rezervácia auta na Rentalcars môže prebehnúť cez internet po vyhľadaní a vybraní konkrétneho auta, ktoré vám vyhovuje. V prípade akýchkoľvek zmien môžete jednoducho previesť zmenu rezervácie online. Alebo môžete auto rezervovať telefonicky. Číslo sa vám zobrazí na úvodnej stránke webu.

Pri rezervácii konkrétneho vozidla sa vám tiež zobrazí možnosť poistenia alebo iných doplnkových služieb, ako je napríklad detská autosedačka, GPS navigácia a ďalšie. Zvolíte si to, čo potrebujete a automaticky sa vám zobrazí cena za požičanie. Vyplníte kontaktné údaje vodiča, následne údaje o karte, aby ste rezerváciu po potvrdení zaplatili.

Rentalcars kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete obrátiť na zákaznícku podporu spoločnosti Rentalcars. Najprv však odporúčame si prečítať odpovede na najčastejšie otázky, ktoré už iný zákazníci mali a v prípade, že ste odpoveď nedostali, obráťte sa na túto spoločnosť aj vy. Telefonický kontakt nájdete v sekcii “kontakt”.

Platba za auto

Online na stránkach Rentalcars prevediete rezerváciu, pri ktorej si zvolíte ak chcete aj poistenie a zobrazí sa vám celková cena za prenájom. Zaň potom zaplatíte online pri zadávaní rezervácie, kde vyplníte údaje o platobnej karte. Peniaze vám však nebudú z účtu stiahnuté skôr, ako budete mať potvrdenie o rezervácii aj na vašom e-maily.

Čo ešte zariadiť pred dovolenkou?

Vybrali ste si auto, ale chýba vám ubytovanie? Nevadí, na Plnej Peňaženke nájdete v kategórii cestovanie mnoho ďalších obchodov zameraných na cestovanie aj pobyty kdekoľvek na svete. Booking vám zoženie apartmán, hotel alebo penzión, Kiwi zariaďuje letenky.

Recenzie

Už priamo na webe Rentalcars.com sa vám zobrazia recenzie a skúsenosti iných zákazníkov. Na internete však nájdete mnohé ďalšie recenzie, ktoré sa určite pred rezerváciou oplatí prečítať. Môžete sa tak vyhnúť zbytočným nedorozumeniam alebo vás to naopak presvedčí služby Rentalcars využiť. Rentalcars sa radí medzi svetových lídrov v online cestovaní a s tým súvisiacich službách. A tento status si určite zaslúžia vďaka svojim službám, ktoré zákazníkom ponúkajú.  Zákazníci oceňujú v prvom rade veľký výber áut po celom svete. Webové stránky sú prehľadné a jednoduché na pochopenie, čo je tiež plus. Čo sa týka áut, tak zákazníci tvrdia, že autá sú v dobrom stave a často sú prenajímané úplne nové autá (teda aspoň tak vyzerajú). Niekedy sa však môže stať, že autá nie sú úplne čisté, čo môže znepríjemniť cestu. Za negatívum je tiež niektorými zákazníkmi považovaná veľká administratíva a zas na druhej strane je kladne hodnotení personál autopožičovní.  

Nevybrali ste si? Skúste napríklad e-shop Expedia.com alebo Booking.com.Tieto e-shopy nájdete na Plnej Peňaženke a ak sa na ne dostanete cez nás, dostanete za váš nákup cashback späť.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Cestovanie

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.