Najlekáreň logo

Najlekáreň - online lekáreň

1. certifikovaná online lekáreň v oblasti zdravia a krásy na Slovensku. V Najlekaren.eu internetovom obchode nájdete množstvo voľnopredajných liekov, výživových doplnkov či lekárenskej kozmetiky.

Viac o Najlekáreň

Peniaze z nákupu späť

1,8 %

O Najlekáreň

Najlekáreň, najskôr ako kamenná prevádzka v Prievidzi, vznikla už v roku 1993. Od roku 2009 už pôsobí aj online ako internetová lekáreň. Najlekáreň tvoria odborníci, ktorí svoju prácu milujú a zároveň jej dobre rozumejú. Cieľom Najlekáreň je ponúknuť liečivá na mieru konkrétnemu človeku. Preto s Najlekáreň môžete rátať aj v oblasti liekového poradenstva, či konzultácie ohľadom liečiv.

 

Všetko pre Vaše zdravie

Najlekáreň.eu ponúka široký sortiment výrobkov pre zdravie aj krásu. Výrobky pre chrípku aj bolesť, ale aj doplnky výživy, zdravotnícke pomôcky alebo kvalitné čaje a potraviny sú prehľadne zoradené v kategorizácii stránky. Klasické lieky a liečivá dopĺňa aj výber špecializovaný pre matku a dieťa kde okrem iného nájdete výrobky značky Avent, Pampers, Sunar či Curaprox.

Lekárenská kozmetika

Najlekáreň.eu zahŕňa kvalitnú kozmetiku prehľadne zoradenú v kategóriách pre dámsku, ale aj pánsku starostlivosť o telo a pleť za dostupné ceny. V ponuke sú výhodné kozmetické balíčky, široký výber „zdravého“ opaľovania ale aj starostlivosť o vlasy. Podobné produkty a široký výber značiek ako Bioderma, Vichy či Eucerin ponúka aj obchod Dr. Max.

Starostlivosť o domácich miláčikov

Výrobky na starostlivosť o našich domácich miláčikov nájdeme na portáli Najlekareň.eu v sekcii veterina, ktorý ponúka výživové doplnky a všetko pre ošetrenie rán a srsti, ale aj výrobky na bezpečné ničenie parazitov. Širší výber aj s maškrtami nájdete aj na stránke tu .

Zdravotnícke pomôcky

Taktiež je možné nájsť široký výber zdravotníckych pomôcok, zdravotníckych materiálov, pomôcky pre diagnostiku, inkontinenciu, parazity, ale aj meracie prístroje a inhalátory. Ortopedická obuv a vložky do topánok sú taktiež dôležité pre zdravie a preto ich nájdete v ponuke obchodu, ponuku si môžete rozšíriť prípadne aj na stránke obchodu Pilulka, ktorý podobný sortiment predáva tiež.

Vernostný program a nízke ceny

Za každý nákup na Najlekáreň.eu získavate body, za ktoré si následne môžete uplatniť zľavy z ďalšieho nákupu, navyše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému. Viac informácií o vernostnom programe nájdete tu.

Odborná online poradňa a články o zdraví

K dispozícii je na Najlekáreň.eu je aj online poradňa, kde Vám kvalifikovaní odborníci ochotne poradia a pomôžu vybrať tie správne výrobky a lieky pre Vás. Navyše sú pravidelne dopĺňané články o zdraví s rôznymi tematikami, napríklad o „jesennej chrípke“ alebo „jesenných alergiách“. Všetky články, ktoré pravidelne aktualizujeme nájdete tu.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 20 EUR máte poštovné zdarma, pokiaľ si zvolíte doručenie Slovenskou poštou alebo cez službu zásielkovňa. Prehľadne zoradené ceny za dodanie spolu s rozpisom gramáží nájdete na tejto stránke. Platbu za tovar môžete uskutočniť dobierkou, prevodom na účet, CardPay systémom alebo Sporopay službou.

Hodnotenie užívateľov

 • 4,8

  Počet hviezdičiek: 4,5 / 5

  26 hodnotení

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  odporucam

  Darina S. 22. 10. 2023

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  Lieky a kozmetika za super ceny, krem lekárenské kvality som našla len tu za super cenu

  Zuzana M. 19. 10. 2023

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  Rada u nich nakupujem homeopatiká a ak sa podarí, aj niečo ďalšie ku tomu 😉

  Magdaléna P. 3. 10. 2022

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Zdravie a jedlo

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.