Najlekaren.eu

1. certifikovaná online lekáreň v oblasti zdravia a krásy na Slovensku. V Najlekaren.eu internetovom obchode nájdete množstvo voľnopredajných liekov, výživových doplnkov či lekárenskej kozmetiky.

Získajte 3,5 až 8,5 % späť z Vášho nákupu

Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 362 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode Najlekaren.eu?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web Najlekaren.eu
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!

Ponuka obchodu Najlekaren.eu

Peniaze z nákupu späť
8,5 %
Prejsť do obchodu
Produkty Plus Lekáreň
8,5 %
Prejsť do obchodu
Ostatné produkty
3,5 %
Prejsť do obchodu

Popis obchodu

Všetko pre Vaše zdravie


Najlekáreň.eu ponúka široký sortiment výrobkov pre zdravie aj krásu. Výrobky pre chrípku aj bolesť, ale aj doplnky výživy, zdravotnícke pomôcky alebo kvalitné čaje a potraviny sú prehľadne zoradené v kategorizácii stránky. Klasické lieky a liečivá dopĺňa aj výber špecializovaný pre matku a dieťa kde okrem iného nájdete výrobky značky Avent, Pampers, Sunar či Curaprox.

Lekárenská kozmetika


Najlekáreň.eu zahŕňa kvalitnú kozmetiku prehľadne zoradenú v kategóriách pre dámsku, ale aj pánsku starostlivosť o telo a pleť za dostupné ceny. V ponuke sú výhodné kozmetické balíčky, široký výber „zdravého“ opaľovania ale aj starostlivosť o vlasy. Podobné produkty a široký výber značiek ako Bioderma, Vichy či Eucerin ponúka aj obchod Dr. Max.

Starostlivosť o domácich miláčikov


Výrobky na starostlivosť o našich domácich miláčikov nájdeme na portáli Najlekareň.eu v sekcii veterina, ktorý ponúka výživové doplnky a všetko pre ošetrenie rán a srsti, ale aj výrobky na bezpečné ničenie parazitov. Širší výber aj s maškrtami nájdete aj na stránke tu .

Zdravotnícke pomôcky


Taktiež je možné nájsť široký výber zdravotníckych pomôcok, zdravotníckych materiálov, pomôcky pre diagnostiku, inkontinenciu, parazity, ale aj meracie prístroje a inhalátory. Ortopedická obuv a vložky do topánok sú taktiež dôležité pre zdravie a preto ich nájdete v ponuke obchodu, ponuku si môžete rozšíriť prípadne aj na stránke obchodu Pilulka, ktorý podobný sortiment predáva tiež.

Vernostný program a nízke ceny


Za každý nákup na Najlekáreň.eu získavate body, za ktoré si následne môžete uplatniť zľavy z ďalšieho nákupu, navyše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému. Viac informácií o vernostnom programe nájdete tu.

Odborná online poradňa a články o zdraví


K dispozícii je na Najlekáreň.eu je aj online poradňa, kde Vám kvalifikovaní odborníci ochotne poradia a pomôžu vybrať tie správne výrobky a lieky pre Vás. Navyše sú pravidelne dopĺňané články o zdraví s rôznymi tematikami, napríklad o „jesennej chrípke“ alebo „jesenných alergiách“. Všetky články, ktoré pravidelne aktualizujeme nájdete tu.

Doprava zadarmo


Pri nákupe nad 20 EUR máte poštovné zdarma, pokiaľ si zvolíte doručenie Slovenskou poštou alebo cez službu zásielkovňa. Prehľadne zoradené ceny za dodanie spolu s rozpisom gramáží nájdete na tejto stránke. Platbu za tovar môžete uskutočniť dobierkou, prevodom na účet, CardPay systémom alebo Sporopay službou.

Podmienky nákupu s Cashbackom pre Najlekaren.eu si prečítajte tu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať