Pridajte svoj e-shop
na Plnú Peňaženku

Získajte nových zákazníkov a zvýšte svoje obraty

Pridať e-shop

Privádzame nových
zákazníkov

Zvýšime priemernú
objednávku

Zvýšime dosah
vašich kampaní

Čo je Plná Peňaženka a ako to funguje

Plná Peňaženka je najznámejším slovenským cashbackovým portálom. Podľa výskumu agentúry GFK dosahuje jej spontánna znalosť 18 % a navodená dokonca 47 %. Jej povedomie a tiež obľúbenosť stúpa aj proto, že na každý deň pripravuje akcie a súťaže, do ktorých zapája nielen zákazníkov ale aj samotné e-shopy.

Celá spolupráca s e-shopmi je postavená na províznom predaji. Vďaka affiliate systému e-shopy platia iba dopredu dohodnutú províziu z nákupov, ktoré Plná Peňaženka sprostredkuje, zákazníci odoberú a zaplatia. Cashback následne spočíva v tom, že sa Plná Peňaženka o získanú províziu podelí so samotným zákazníkom.


Oslovíte viac ako
710 000 zákazníkov

Platíte iba províziu
z uskutočnených nákupov

E-shopy propagujeme v TV,
outdooru, rádiu
a na ďalších weboch

Pridať e-shop

Na Plnej Peňaženke zákazníci nakupujú aj v týchto obchodoch

Pridať e-shop

Chcete zapojiť váš e-shop na PlnaPenazenka.sk a získať viac zákazníkov? Neváhajte nás kontaktovať. Ponúkneme vám kompletné výkonnostné riešenie pre e-shopy. Našim cieľom je zvyšovať predaje vašich produktov a služieb pri merateľných nákladoch.

Ako prebieha spolupráca s Plnou Peňaženkou?

Napíšte nám prostredníctvom formuláru na tejto stránke. Kontakt spracuje manažérka affiliate siete AffiliatePort.eu, ktorá vás bude v krátkej dobe kontaktovať, vysvetlí podmienky spolupráce, zašle návrh zmluvy a prevedie celým zapojením do siete.

Následne s vami manažérka podpíše zmluvu o províznom predaji a vystaví faktúru na kredit, ktorý slúži na úhradu budúcich provízií. Ihneď po úhrade kreditu získavate prístup do affiliate systému a náš špecialista vás prevedie inštaláciou meracieho kódu na ďakovaciu stránku e-shopu.

E-shop je pripravený na spustenie, nasleduje jeho zapojenie na Plnú Peňaženku, propagácia na sociálnych sieťach a v mailingu a to u viac ako 3 500 partnerov, ktorí majú možnosť váš e-shop za províziu z nákupov dodatočne spropagovať ešte viac (Denik.cz, FTV Prima, Mall Pay, …)


Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať