Airalo.com logo

Airalo.com

Airalo je prvý obchod s eSIM na svete. Umožňuje rýchle a skoro stopercentné dátovanie vo viac ako 200 krajinách a regiónoch po celom svete. 

Viac o Airalo.com

Využite výhodné akcie

ZĽAVA 10 %

Airalo.com - Zľava 10% na všetko!
Airalo.com logo

4 % späť

Zľava 10% na všetko!

Akcia končí o:

Akce končí:

Peniaze z nákupu späť

4 %

O Airalo.com

Airalo je prvý predajca eSIM kariet na svete založený v roku 2019. S eSIM kartou od Airalo si stačí stiahnuť a nainštalovať digitálny dátový balíček, ktorý si sami vyberiete podľa toho, ako dlho sa v tej danej krajine plánujete zdržať. Predstavte si, máte na výber z viac ako 200 krajín!

 

Zariadenie podporujúce eSim 

eSIM, embedded SIM, je zabudovaná karta SIM, čo je v podstate malý čip, ktorý je prakticky prispajkovaný k obvodu vášho telefónu. Aby ste ho mohli použiť, spravidla si musíte stiahnuť dátový balíček od poskytovateľa alebo z obchodu. Po jeho aktivácii na vás hneď čakajú dáta a pripojenie k miestnej sieti. 

Výhody používania eSIM karty 

  • Môžete si uložiť viac dávotých taríf eSIM, nie ste tak obmedzený iba na jeden tarif, ako to býva pri fyzickej SIM karte, ktorej vkladanie do telefónu vie niekedy zabrať oveľa viac času, než by ste chceli. 
  • Keďže je eSIM karta v podstate čip zabudovaný v telefóne, nemusíte so sebou nosiť kľúčik na otváranie priehradky pre vloženie SIM karty, ani otvárať kryt vášho telefónu, pričom pri väčšine novších tipov, to už nie je ani možné. 

Ako to funguje? 

Všetky telefóny, ktoré sú kompatibilné práve s eSIM v Nastaveniach zahŕňajú možnosť pridať mobilnú tarifu. Po zakúpení balíčka si budete môcť eSIM kartu nainštalovať z aplikácie za pomoci QR kódu alebo ručným zadaním údajov vašej eSIM karty. 

eSIM karta nemá žiadne prehnané poplatky za prenos dát a môžete stále používať aj svoje pôvodné telefónne číslo. Vzhľadom na to, že eSIM karty od Airalo fungujú vo viac ako 200 krajinách a regiónoch, pripojenie k sieti je temer okamžité a dátovanie je skoro stopercentné a bez obmedzení. 

Žiaľ, nie všetky telefóny eSIM karty podporujú. Niektoré majú duálne SIM karty, čo znamená, že podporujú dve fyzické karty, ktoré do telefónu vložíte, ale eSIM karty už nie. Niektoré za podporujú duálne SIM karty a zároveň aj eSIM karty. Predtým, než si zakúpite digitálny dátový balíček na Airalo.com, overte si, či váš telefón alebo jeho typ, podporujú eSIM karty.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Služby a ostatné

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.