Cestovnakancelariadaka.sk logo

CestovnaKancelariaDaka.sk - poznávacie zájazdy

Cestovná kancelária DAKA organizuje najmä poznávacie zájazdy do svetových metropol vlastnými luxusnými autobusmi, ale aj letecky za tie najlepšie ceny.

Viac o Cestovnakancelariadaka.sk

Využite výhodné akcie

ZĽAVA 8 %

Cestovnakancelariadaka.sk - Letecký zájazd do Dubaja v zľave až 8%
Cestovnakancelariadaka.sk logo

3,5 % späť

Letecký zájazd do Dubaja v zľave až 8%

Akcia končí o:

Akce končí:

ZĽAVA 21 %

Cestovnakancelariadaka.sk - Letecký zájazd do Londýna až s 21% zľavou
Cestovnakancelariadaka.sk logo

3,5 % späť

Letecký zájazd do Londýna až s 21% zľavou

Akcia končí o:

Akce končí:

ZĽAVA 20 %

Cestovnakancelariadaka.sk - 5-dňový zájazd do Paríža v akcii!
Cestovnakancelariadaka.sk logo

3,5 % späť

5-dňový zájazd do Paríža v akcii!

Akcia končí o:

Akce končí:

ZĽAVA 25 %

Cestovnakancelariadaka.sk - Letecký zájazd na Grécke Santorini s 25% zľavou
Cestovnakancelariadaka.sk logo

3,5 % späť

Letecký zájazd na Grécke Santorini s 25% zľavou

Akcia končí o:

Akce končí:

Peniaze z nákupu späť

3,5 %

Recenzie a články

O Cestovnakancelariadaka.sk

Vyberiete si miesto na sedenie v autobuse podľa vlastného výberu, v prípade zlého počasia máte k dispozícii dáždnik alebo pršiplášte, sprevádzať Vás budu profesionálny sprievodcovia a to všetko za tie najlepšie ceny.

 

Zájazdy nie sú iba pre dôchodcov, ako si mnohí myslia. Poznávacie zájazdy s CKDAKA sú skvelá príležitosť spoznať inú časť sveta, inú kultúru a to všetko bez zbytočnej námahy, plánovania a stresu. Poďte do toho s cestovnou kanceláriou CKDAKA.

CK DAKA - objednávajte zájazdy online

Táto cestovná kancelária ponúka veľký výber tých najrôznejších zájazdov už od roku 2013. CK DAKA svoje dlhoročné skúsenosti poctivo pretvára a využíva na neustále zlepšovanie svojich služieb. Snažia sa svoju ponuku poznávacích zájazdov neustále dopĺňať tak, aby si tu vybral každý. Čítajte ďalej a dozviete sa aké poznávacie zájazdy sa dajú kúpiť na online cestovnej kancelárii CK DAKA.

CK DAKA letecké zájazdy

Letieť lietadlom nie je pre každého, veľa ľudí má strach pretože necíti zem pod nohami”. No stále patrí letecká preprava k najbezpečnejším a najrýchlejším spôsobom dopravy. So spoločnosťou CKdaka môžete letieť napríklad do Londýna, Barcelony, Ríma, objavovať tiež Talianskú metropolu Paríž a mnohé ďalšie krásne, nielen európske mestá a štáty.

CKdaka autobusové zájazdy

Preprava autobusom sa jednoznačne oplatí pri zájazdoch na kratšie vzdialenosti. Nájdete tu jednodňové, víkendové aj viacdňové zájazdy autobusom, kde môžete spoznávať s CK DAKA mestá ako Budapešť, Krakov alebo do Chorvátskych miest. 

CK DAKA pobyty pri mori

S cestovnou kanceláriou CK DAKA aj k moru! Áno, relaxovať pri moru je vždy lákavá ponuka, a preto vám táto spoločnosť túto možnosť dáva. Objavovať môžete napríklad Grécke Santoríny či Cyprus, tiež Chorvátsko či Taliansko. Za relaxom pri mori sa môžete vybrať aj na víkend.  

CK DAKA víkendové zájazdy

Víkend je pre mnohých čas oddychu, relaxu a odreagovania sa od pracovného týždňa. Tak prečo ho nestráviť niekde na cestách? Na stránkach ckdaka.sk nájdete možnosti víkendových pobytov určených na poznávanie nového miesta, tiež wellnes pobyty napríklad v Maďarsku alebo už spomínané víkendové kúpanie sa pri mori, napríklad v Chorvátsku. Na víkend si môžete ísť pozrieť s CKdaka napríklad Prahu, Osvienčim alebo nemecký národný park.

CK DAKA jednodňové zájazdy

Jednodňové zájazdy sú skvelé pre tých z nás, ktorí neradi prespávajú mimo svoj domov. Jednodňové zájazdý sú plné zážitkov a verte, že aj za jeden deň toho môžete vidieť naozaj veľa. Na takýto zájazd sa môžete s cestovou CKdaka vybrať napríklad do Osvienčimu, Krakova alebo Rakúska.

CK DAKA viacdňové zájazdy

Viacdňové zájazdy v sebe ukrývajú prirodzene viac miest, ktoré počas vášho zájazdu môžete vidieť. Časť týchto zájazdov býva naplánovaná predom, ale vždy sa nájde aj chvíľa, kedy môžete spoznávať dané miesto podľa seba bez sprievodcu.

CK DAKA wellness a lyžovačky

Zájazdy so spoločnosťou CKdaka nemusia byť iba o poznávaní nových miest. Môžete siahnuť aj po welness pobyte ak potrebujte chvíľu relaxu alebo naopak, ak preferujete viac pohybu počas zimy, tak určite siahnite po lyžovačke. Toto je skvelý spôsob ako jednoducho zariadiť to, čo práve potrebujete bez väčšej námahy a nekončiaceho vyhľadávania na internete.

Vyhľadávajte zájazdy podľa cieľových destinácií

Viete presne kde chcete ísť? Tak sa pozrite na ponuku cestovnej spoločnosti CKdaka na ich webe ckdaka.sk. Nájdete tu miesta a štáty ako Albánsko, Belgicko, susedná Česká republika, neďaleké Nemecko, Poľsko, Maďarsko. Ostať samozrejme môžete aj na Slovensku a spoznávať nepoznané kúty nášho kraja so spoločnosťou CK DAKA. Ak máte radi hory tak v ponuke CKdaka nájdete Švajčiarsko aj Rakúsko, ak naopak preferujete oddych pri mori tak sa pozrite na ponuku zájazdov CKdaka napríklad v Španielsku, Taliansku, v Turecku alebo navštívte s CKdaka Izrael. Zo severných štátov Európy si môžete vyberať zo štátov ako je Švédsko, Holandsko, Dánsko alebo Belgicko. A to nie je ani zďaleka všetko, veď pozrite na stránky ckdaka.sk a tam na vás vyskočia mnohé iné destinácie.

CK DAKA zľavy a novinky

Chcete byť stále v obraze čo sa týka CKdaka zliav a noviniek? Tak máte 2 jednoduché možnosti, ako ich sledovať. Odoberajte novinky na váš email a pravidelne vám budú posielať aktuálne informácie o všetkom čo sa v tejto cestovnej kancelárii deje. A ešte možno jednoduchšie je sledovať spoločnosť CK DAKA na Facebooku, kde vám budú rovno na vašej ploche vyskakovať aktuálne príspevky s poslednými voľnými miestami na jednotlivých zájazdoch, tiež správy o CK DAKA zľavách a novinkách.

Nákup zájazdu na CKDAKA.sk

Ponúkame Vám jednoduchý návod, ako správne nakúpiť váš vyhliadnutý zájazd so spoločnosťou CKdaka. Postupujte následovne:

 1. Vyberte si zájazd na ckdaka.sk (buď jednodňový, viacdňový, víkendový, autobusový, letecký) a rozkliknnite si ho.
 2. Pozorne si prečítajte program daného zájazdu, čo máte v cene zájazdu a čo bude potrebné ešte doplatiť.
 3. Vyberte si dátum zájazdu a kliknite na políčko Objednať”.
 4. Zvoľte počet osôb.
 5. Vyplňte údaje o všetkých osobách, ktorým zájazd kupujete - meno, priezvisko, dátum narodenia, číslo občianskeho preukazu, email a telefónne číslo aspoň na jedného účastníka a tiež bydlisko aspoň jedného z vás.
 6. Zvoľte nástupné miesto a ak chcete tak ak sedadlo v autobuse/lietadle.
 7. Zvoľte či chcete poistenie.
 8. Ak máte zľavový kód, tak zadajte jeho číslo do príslušného políčka.
 9. Vyplňte vašu poznámku, ak si niečo dopredu želáte a potvrďte vašu objednávku.
 10. Následne vám príde na mail potvrdenie o vašej objednávke, ktorú môžete hneď zaplatiť kartou.

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok či nejasností sa určite neváhajte obrátiť na pracovníkov cestovnej kancelárie CK DAKA. Kontaktovať ich môžete telefonicky počas pracovných dní v čase od 8:00 - 21:00, telefónne číslo nájdete na stránkach CKDAKA.sk v časti kontakt alebo sa s nimi môžete spojiť v písomnej forme cez e-mail alebo po otvorení stránok CKDAKA.sk sa vám v ľavom dolnom rohu zobrazí možnosť kontaktovať pracovníkov cez chat. Na stránkach CKDAKA.sk v časti kontakt nájdete aj bankové spojenie, adresu kamennej cestovnej kancelárie Daka v Skalici a tiež zoznam partnerských kancelárií, kde môžete zájazdy tak isto zakúpiť.

Nevybrali ste si? Poradia Vám školení a profesionálni zamestnanci priamo v pobočkách CK DAKA, kde získate aj praktické darčeky.

Recenzie

Veľa recenzií a ohlasov na konkrétne zájazdy nájdete priamo na stránkach CKDAKA.sk po rozkliknutí konkrétneho zájazdu. Tam sa vám objaví lišta s popisom, fotogalériou, hodnotením zákazníka a video. Práve tu si najlepšie prečítate ako daný zájazd hodnotia zákazníci.Tak isto na ich Facebookovej stránke nájdete množstvo spokojných zákazníkov, ktorí okrem slovného hodnotenia často pridávajú aj fotky z daného zájazdu. Alebo na stránke cestovnakancelariadaka.sk nájdete referencie na spoločnosť CKdaka kde zákazníci píšu napríklad toto:

 • Zákazníčka Silvia: Veľká vďaka vždy usmiatej a pohodovej pani Marcelke za profesionálny prístup, ktorá nás sprevádzala po nádhernom Provensálsku. Super program, krásne zážitky a ideálne počasie, jednoducho veľmi vydarený zájazd :)”
 • Zákazníčka Jana K.: Boli sme 10.8.-12.8. a bolo perfektne! Sprievodca aj šoféri boli úžasní, ústretoví a sprievodca nám doprial 2 prekvapenia, ktoré ani neboli v popise zajazdu :-) veľmi vám ďakujeme, odteraz ste naša obľúbená cestovka. Mimochodom- toto tvrdilo aj veľa spolucestujúcich, ktorí s vami chodia pravidelne.”
 • Zákazníčka Kika: Zajazd bol vydareny i vdaka super sprievodkyni i pocasiu. Transfer do hotela i z hotela super v uzasnych autach. Hotel cistucky,mensi. Hotel ma v blizkosti elektricovu i vlakovu zastavku, z ktorej sa dostanete vsade k pamiatkam. Zajazd vrelo doporucujem.”

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Cestovanie

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.