E-shop aktuálne cashback neponúka. Pracujeme na opätovnom spustení.

AirBaltic.com - letenky na Pobaltie

Radi cestujete? Cestujte pohodlne vďaka leteckej spoločnosti AirBaltic, ktorá ponúka lety hlavne po Európe, no môžete s nimi letieť aj do Izraela, Ruska alebo na Island.

E-shop aktuálne cashback neponúka. Pracujeme na opätovnom spustení.

Ponuka už síce nie je aktuálna, môžete však vyskúšať podobný obchod Lufthansa.com .

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 435 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o AirBaltic.com

AirBaltic.com - Lotyšská letecká spoločnosť

AirBaltic je Lotyšská letecká spoločnosť poskytujúca lety z troch hlavných letísk - vo Vilniuse, v Rige a v Talline. Z týchto letovísk sa dostanete do iných kútov sveta ako napríklad do Amsterdamu, Prahy, na Mallorcu, Maltu, do Berlína, Osla, navštíviť môžete aj Paríž, Mníchov, Lisabon, Brusel a iné. AirBaltic má nadviazané spolupráce s inými leteckými spoločnosťami ako Czech Airlines, Poľské Aerolínie LOT, Britské Aerolínie a iné. Základnými prioritami tejto spoločnosti je bezpečnosť, dochvíľnosť a servis. 

AirBaltic.com - destinácie

So spoločnosťou AirBaltic môžete cestovať takmer po celej Európe. Navštíviť môžete často vyhľadávané krajiny ako Španielsko, Grécko, Francúzsko, Taliansko či menej známe krajiny ako Estónsko, Malta, Kazachstan či Litva. Ak vás zaujíma severná časť Európy, AirBaltic ponúka lety do Nórska, Švédska, navštíviť môžete aj Island, Fínsko, Dánsko. V ponuke letov nájdete viac ako 70 destinácií.

AirBaltic.com - vyhľadávanie leteniek

Vyhľadajte si letenku rýchlo z pohodlia domova. Na stránkach AirBaltic si zadáte letisko odletu, cieľovú destináciu, následne zadáte počet pasažierov a či sa bude jednať o jednosmerný či spiatočný let. A samozrejme aj dátum odletu a požadovaného príletu. Zobrazia sa vám nájdené lety a odporúčame vám sa pozrieť aj na ceny leteniek v iné dni ako ste zadali. Jednoducho si iba prepnete dátum a ako to už s takýmito letenkami chodí, ceny sa často líšia aj v závislosti na dni odletu či príletu. Preto pokiaľ to nie je nutné, buďte otvorení aj iným dňom vašej cesty a cena letenky môže byť vďaka tomu ešte nižšia. 

AirBaltic.com - zvýhodnené lacné letenky

AirBaltic dáva možnosť svojim zákazníkom využiť aj zvýhodnené a ešte lacnejšie letenky, ktoré ponúka. Sú to letenky s presne stanoveným dátumom, miestom odletu a príletu a ich cena je aj niekoľko násobne nižšia ako normálne. Tento spôsob nákupu leteniek je výborný napríklad pre študentov, ktorí si nemusia brať voľno v práci a môžu tak cestovať takmer kedykoľvek. Tieto zvýhodnené letenky nájdete na hlavnej stránke AirBaltic.com hneď na úvodnej stránke.

AirBaltic.com - informácie o batožine

Určite vás zaujíma aj batožina, ktorú si so sebou do lietadla môžete vziať. Samozrejmosťou je príručná batožina, na ktorú máte nárok bez ohľadu na to, v akej triede budete cestovať. Za príplatok si môžete so sebou zobrať aj tzv. Checked baggage, ktorej povolená hmotnosť je 20 kg. Po nahlásení spoločnosti môžete cestovať aj so športovým náčiním a vybavením, ktoré sa vám do normálnej batožiny nezmestilo a takisto je potrebné dopredu nahlásiť aj tzv. špeciálnu batožinu, ako sú napríklad hudobné nástroje. V časti “Baggage” sa dočítate aj o nepovolenej batožine alebo o postupe v prípade straty batožiny.

AirBaltic.com - Check-in online

AirBaltic takisto ponúka možnosť online Check-inu, ktorý vám ušetrí čas a možno aj nervy. Ak nemáte radi dlhé státie v rade na letisku, túto možnosť určite využite. Check-in je jednoduchý a rýchly, určite ho zvládne každý z vás. Väčšinou býva online Check-in prístupný už pár dní pred odletom.

AirBaltic.com servis počas letu

A ako si môžete váš let ešte viac spríjemniť? V prvom rade si hneď pri nákupe letenky môžete kúpiť a vybrať miesto na sedenie. Vybrať si tak môžete miesto s väčším priestorom na nohy, sedadlo pri okne alebo v uličke, podľa toho čo preferujete. Počas letu si môžete objednať menšie občerstvenie, ktoré je pripravované tesne pred odletom lietadla a to je garanciou vysokej kvality a čerstvosti jedla. Ak cestujete s deťmi, tie si môžu počas letu vymaľovávať omaľovánky. Nezabudnite sa poistiť pre väčšiu bezpečnosť a ak chcete mať pri sebe v lietadle veľkú batožinu tak môžete, túto službu AirBaltic takisto ponúka. V prípade, že máte problém sa zbaliť do požadovanej hmotnosti kufru, priplaťte si za väčšiu batožinu. Cestovať môžete aj so svojimi domácimi mazlíčkami.

AirBaltic.com - zabookujte si hotel

Na jednom mieste si môžete veľmi rýchlo vyhľadať aj hotel, v ktorom strávite jednu noc či celý pobyt. AirBaltic vás automaticky presmeruje na stránky Booking.com, kde si môžete vyhľadať ubytovanie počas vášho cestovania. Ponuku si môžete filtrovať podľa luxusu, lokality aj vybavenia ubytovania. Kúpa ubytovania je jednoduchá a veríme, že so svojim ubytovaním budete spokojní.

AirBaltic.com - požičanie auta

AirBaltic takisto spolupracuje so spoločnosťou Rentalcars.com, ktorá sprostredkováva požičanie auta na vašich výletoch a dovolenkách. Požičať auto si môžete priamo na letisku a na miesto ubytovania sa tak dostanete ešte rýchlejšie. A priamo na letisku ho môžete aj vrátiť a to vám zrýchli a uľahčí celkové cestovanie.

AirBaltic suveníry

Chcete si domov odniesť pamiatku na let so spoločnosťou AirBaltic? Kúpte si jeden z ich suvenírov, ktoré ponúkajú na svojom webe. Nájdete tu fľašu na vodu, prívesok, pohľadnicu, kúpiť si tu môžete aj kufre, kalendár, pero, puzzle alebo maketu lietadla AirBaltic.

AirBaltic Blog, Instagram a Youtube

Ak máte záujem byť v kontakte ohľadom noviniek spoločnosti AirBaltic, sledujte ich na Instagrame, kde pridávajú pravidelne príspevky s novinkami a tipmi na vaše výlety. Sledovať ich takisto môžete aj na Youtube, kde sa zas dozviete veci, ktoré by ste inak nevedeli. A ak máte chuť dostávať tipy na nevšedné výlety či miesta, ktoré by ste rozhodne mali navštíviť, prečítajte si nejaké články na AirBaltic blogu.

AirBaltic.com - kontakty

V prípade akýchkoľvek otázok, nejasností alebo poskytnutia spätnej väzby sa môžete obrátiť na pracovníkov spoločnosti AirBaltic telefonicky. Môžete telefonovať na medzinárodné telefónne číslo +371 6700 6006 počas pracovných dní (pondelok-piatok) medzi 7:00 - 22:00 a v sobotu v čase medzi 8:00 - 20:00. K dispozícii máte aj kontakty na konkrétne vybrané krajiny ako Litva, Lotyšsko, Estónsko, Nemecko, Fínsko, Rusko a Ukrajina.

AirBaltic.com - recenzie

Bohatým zdrojom recenzií nielen na letecké spoločnosti, ale všetkého týkajúceho sa cestovania je stránka TripAdvisor. Na tejto stránke nájdete aj recenzie na leteckú spoločnosť AirBaltic, ktorá tu má viac ako 14 200 recenzií, čo je slušné číslo. Zákazníci hodnotia 4-mi bodmi čistotu počas letu, 3,5 boda si zaslúžilo pohodlie sedadla, priestor na nohy, pomer kvality a ceny, služby zákazníkom, registrácia a nástup do lietadla. 3 body má v hodnotení jedlo a nápoje a celkový zážitok z letu. Najmenej, to je 2 body udelili zákazníci zábave počas letu.

 

Nižšie vám prikladáme pár recenzií dostupných práve na tomto webe.

 

Zákazník Dušan N. hodnotil let Praha-Riga: “Príjemný personál, vynikajúce služby. Môžem odporúčať túto spoločnosť pre krátke lety alebo na výlety.”

 

Lea Z. hodnotí aj poskytnutie iných služieb pri meškaní letu: “Let so spoločnosťou AirBaltic bol perfektný a určite túto spoločnosť odporúčam. Aj ked sme nestihli naväzujúci let, spoločnosť nám bez problémov zabezpečila taxík aj hotel, a dala nám hneď prvý let do Prahy.”

 

Zákazník Vladimír B. hodnotí AirBaltic ako dobrú leteckú spoločnosť na krátke lety: “Tato lotyšská nízkonákladová letecká společnost na krátké lety používá mimo jiné i turbovrtulová letadla typu Bombardier Dash Q400 (kapacita 79 cestujících) s nímž jsme letěli i my. Let byl bezproblémový vč. startu i přistání. Během letu je k dispozici pouze lehké občerstvení a nápoje, ovšem vše pouze za poplatek. Mohli by podávat aspoň vodu. Tuto společnost jsme si vybrali vzhledem k nejnižším cenám.”


Josef A. letel prvýkrát so spoločnosťou AirBaltic a dal im takéto hodnotenie: “V pondělí večer jsem poprvé letěl společností Air Baltic z Rigy - Lotyšska do Litvy kde jsem měl služební povinnosti. Let trval cca. 35 minut. Letěli jsme Boeingem 737. Místo na nohy pro člověka s výškou okolo 180 cm dostačující. Komfort sedaček na tento krátký let dostačující. Let byl bez jídla, takže nemohu hodnotit. Letušky byly přijemné komunikativní a celou dobu usměvavé. Letadlo bylo uklizené a čisté. Air Baltic doporučuji.”

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať