Sportano.sk logo

Sportano.sk

Sportano.sk je multi-brandový internetový športový obchod, kde nájdeš to najlepšie vybavenie, oblečenie, obuv a doplnky pre akýkoľvek druh aktivity. 

Viac o Sportano.sk

Využite výhodné akcie

Zľavový kód

Sportano.sk - Zľava až 20% na vybrané produkty
Sportano.sk logo

až 2,1 % späť

Zľava až 20% na vybrané produkty

Akcia končí o:

Akce končí:

Exkluzívna zľava

Sportano.sk - Výpredaj až do -40 %
Sportano.sk logo

až 2,1 % späť

Výpredaj až do -40 %

Akcia končí o:

Akce končí:

Peniaze z nákupu späť

0,4 - 2,1 %

Elektronika

0,4 %

Rybárstvo a rekreačné športy

0,7 %

Posilňovacie zariadenia

1,2 %

Ostatné produkty

2,1 %

O Sportano.sk

Je to jediné miesto v sieti ponúkajúce špecializované produkty známych a rešpektovaných značiek vo všetkých športových disciplínach. Chceš zlepšiť svoje výsledky, vrátiť sa k zdravým návykom alebo len prebudiť vášeň pre fyzickú aktivitu? Začni tu! 

 

Profesionálnemu tímu, ktorý stojí za Sportano.sk, nezáleží na tom, či ste profesionál alebo začiatočník. Ak máte poriadnu disciplínu a ste ochotný dostať sa k svojmu vysnívanému cieľu a nechýba vám vytrvalosť, môžete dosiahnuť čokoľvek. Dokonca aj profesionáli niekedy potrebujú poradiť, motivovať alebo podporiť. Odborný personál vám všetko toto ponúka. 

Internetový e-shop Sportano.sk sa pokojne môže považovať za raj pre športovcov a ľudí, ktorí milujú aktívny život. Je pohyb každodennou súčasťou vášho života? Tu ste na správnom mieste. 

Vybrať si môžete zo širokého spektra známych a vo svete športu rešpektovaných značiek, vďaka ktorým dosiahnete váš vytúžený cieľ. 4F, Jack Wolfskin, Rossignol, Columbia, Kettler, Puma, MAMMUT a desiatky ďalších, sú zárukou kvality, bezpečia, ale i pohodlia pri dosahovaní vašich vytýčených mét. 

Vyberte si to pravé pre vás 

V Sportano.sk sú si dobre vedomí toho, že ľudia sú rôzni a ku každému treba pristupovať individuálne. Nielen to, uvedomujú si, že šport je rozmanité odvetvie a ponúka širokú škálu možností. Aj vďaka tomu si tu každý príde na svoje. 

Obľúbené kategórie

Bicykle 

“Je to ako bicyklovanie, nezabúda sa.” Bicykel u mnohých z nás predstavuje prvé stretnutie so svetom športu. Už ako malí sme to skúšali na odrážadlách a neskôr sme ulice v našom susedstve brázdli na bicykloch s pomocnými kolieskami, až kým nebol čas odložiť ich. Ani odreté kolená nás neodradili od toho, aby sme na tento vynález zanevreli a mnohí sa k nemu vraciame aj v staršom veku. Investovať do bicykla sa oplatí. Vdrží dlho a môžete vďaka nemu zdolávať aj kratšie či dlhšie vzdialenosti. Elektrické bicykle, cestné bicykle, bicykle pre deti. Vďaka širokej ponuke na internetovom obchode Sportano.sk si bicyklovanie zamilujú všetci. 

► Turistika 

Aktivita, ktorá je snáď najdostupenšia zo všetkých pohybových aktivít. Pretiahnuť stuhnuté údy môžete aj krátkou prechádzkou vo vašom domácom prostredí. Vyjsť na kopec za domom si nevyžaduje žiadne zdĺhavé plánovanie trasy alebo poznanie máp. Ste však nadšencom,  ktorý hory miluje a nevie si bez nich predstaviť život? Ste jedným z tých, ktorí radi precítia spojenie s prírodou? Na Sportano.sk nájdete palice na treking či nordic walking, spacie vaky, pohodlné matrace i karimatky pre pohodlné noci pod širákom. To však nie je všetko. Neváhajte a preskúmajte túto kategória do posledného produktu. 

► Tímové športy 

Nechýba vám obetavosť, dravosť a tímový duch? Ste tímový hráč? V takom prípade je táto kategória priamo pre vás. Najlepšie vybavenie pre futbal, basketbal, florbal, hádzanú volejbal či pozemný hokej, nájdeš práve tu. Neváhajte a staňte sa hráčom, na ktorého sa môže spoľahnúť celý tím. 

► Korčuľovanie 

Korčuľovanie je po bicykli ďalším z veľmi dostupných spôsobov, ako byť aktívny. Stačí vám na to pár kvalitných korčúľ, ktoré niečo znesú a ktoré sa vám nerozpadnú po prvom raze. Také určite nájdete práve na Sportano.sk. Ak ste milovníkom kolobežiek, myslia tu aj na vás. Láka vás skateboard? Nemusíte sa báť, tu určite neobíde naprázdno. 

V Sportano.sk vedia, ako sa postarať o svojich zákazníkov. Tovar vám vedia doručiť už do 48 hodín. Ak nakúpite nad 50 €, dopravu máte zadarmo. Nesadlo vám niečo? Nie ste spokojný? Nevyhovuje vám produkt? Nezúfajte, máte 30 dní na vrátenie. A ak sa stanete stálym zákazníkom a predplatiteľom, čakajú na vás aj exkluzívne zľavy.

Ako ušetriť s Plnou Peňaženkou 

  • Prekliknite sa tlačítkom „Nakúpiť s cashbackom“ z našich stránok na stránky e-shopu Sportano.sk
  • Vyberte si svoje produkty a dokončite nákup. 
  • Sledujte, ako vám na účte Plne Peňaženky naskakuje odmena.
  • Keď obchodník vašu odmenu chváli, môžete si ju nechať vyplatiť.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Šport, hobby a zábava

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.