Často kladené otázky

Ako funguje PlnáPeňaženka.sk?

Portál PlnáPeňaženka.sk, umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % peňazí z ceny nákupu späť.
1. Na PlnáPeňaženka.sk nájdete Váš obľúbený obchod alebo obchod, ktorý ponúka Vami hľadaný tovar.
2. Prejdite do vybraného obchodu cez tlačítko Prejsť do obchodu a nakupujte tak, ako ste zvyknutí.
3. Akonáhle predajca Váš nákup cez PlnáPeňaženka.sk potvrdí, pripíšeme Vám peniaze na Váš používateľský účet späť.
Na používateľskom účte peniaze budú čakať až do žiadosti na ich vyplatenie. Jednoduché a rýchle, žiadne triky a skryté podmienky u nás nehľadajte.

Prečo je nutné sa registrovať?

Prostredníctvom registrácie, sme schopní priraďovať odmeny k nákupom registrovaných používateľov a pripisovať ich na používateľské účty.

Čo je to bonus za prvé nákupy?

Bonus za prvé nákupy je odmena používateľom za ich prvé 3 nákupy uskutočnené do 30 dní od registrácie na 3 rôznych obchodoch cez Plnú Peňaženku. Bonusy Vám vyplatíme ihneď v prvej výplate, ktorá je vo výške minimálne 4 € v odmenách, získaných z nákupov.

Ako môžem získať odmenu za odporučenie známeho?

Po prihlásení k Vášmu účtu, nájdete v sekcii Odporuč a získaj až 200 € odkaz a návod na odporučenie portálu PlnáPeňaženka.sk. Za každého odporučeného známeho získate odmenu 10 €, registrovaný známy získa 3 €, ako odmenu za prvé 3 nákupy. Odmenu 10 € Vám zaregistrujeme hneď po prvom nákupe známeho a k výplate bude schválená, akonáhle Váš známy získa na potvrdených odmenách z nákupu minimálne 2 €, bonusy sa nepočítajú. Za odporúčania môžete získať maximálne 200 €. Platnosť odkazu nie je časovo obmedzená.

Ako dlho trvá, kým mi pripíšete odmenu za nákup na účet?

Pozrime sa na to, ako presne prebieha pripisovanie odmeny:
1. Odmenu zaregistrujeme na Vašom účte zvyčajne do 2 pracovných dní. Akonáhle Vašu odmenu zaregistrujeme, pošleme Vám upozornenie e-mailom.
2. Registrovaná odmena následne čaká na potvrdenie predajcom. Potvrdenie odmeny získame od predajcu v priebehu 2 až 60 dní.
3. Hneď po potvrdení odmeny predajcom, môže byť Vaša cashback odmena zaradená do Vašej budúcej výplaty.

Čo znamená, že odmena bola potvrdená?

Po potvrdení odmeny, môže byť cashback odmena zaradená do Vašej budúcej výplaty. Potvrdenie odmeny získame od predajcu v priebehu 2 až 60 dní.

Prečo je nutné čakať na potvrdenie predajcom niekedy až niekoľko týždňov?

Predajca potvrdí cashback odmenu zvyčajne hneď po uplynutí zákonnej lehoty 14 dní, pre vrátenie tovaru bez udania dôvodu. V prípade vrátených alebo stornovaných objednávok, Vám predajca vracia peniaze a nie je z čoho pripísať Vám cashback odmenu. Za tieto objednávky bohužiaľ nedokážeme sprostredkovať peniaze z ceny nákupu späť.

Kedy si môžem nechať vyplatiť svoje odmeny?

Žiadne peniaze nebudeme zbytočne zdržovať a odmeny, získané nákupom cez portál PlnáPeňaženka.sk, Vám vyplatíme kedykoľvek. Keď si to budete priať, vyplatíme Vám napríklad aj 0,10 €. Akonáhle na svojom účte nazbierate odmeny z nákupov za minimálne 4 €, môžete požiadať o vyplatenie Vašich potvrdených bonusov.

Ako dlho trvá vyplatenie odmeny?

Výplata je rýchla, pokiaľ nenastanú komplikácie zo strany banky, peniaze budú pripísané na Váš bankový účet najneskôr do 3 pracovných dní. Pokiaľ máte pocit, že výplata trvá príliš dlho, určite nám napíšte a my priebeh platby preveríme.

Prečo sa mi zobrazuje odporúčanie vypnúť si program AdBlock?

Program AdBlock je rozšírenie internetových prehliadačov, slúžiacich na zablokovanie zobrazovania reklám. Tento program, bohužiaľ, blokuje aj získanie peňazí z Vašich nákupov späť, preto odporúčame ho počas nákupu vypnúť. Viac informácií a návod na vypnutie programu AdBlock, sme pre Vás pripravili tu.

Kamarátka používala konkurenčný portál, kde jej peniaze získané z nákupu späť, po určitej dobe automaticky vypršali. Má PlnáPeňaženka.sk obmedzenie platnosti získaných peňazí?

Na PlnáPeňaženka.sk Vám získané peniaze nikdy nevypršia. Ich platnosť je neobmedzená a je len na Vás, kedy požiadate o ich vyplatenie.

Ako je možné vypnúť automatické zasielanie e-mailových správ?

Po prihlásení do Vášho účtu, môžete v sekcii Nastavenia vypnúť zasielania pravidelných newsletterov a upozornení.

Prečo jeden z mojich obľúbených obchodov neponúka možnosť získania peňazí späť na portáli PlnáPeňaženka.sk?

Neustále pracujeme na získavaní nových obchodov, v ktorých môžete pohodlne získať peniaze z ceny nákupu späť. Pokiaľ niektorý z Vašich obľúbených obchodov chýba v našej ponuke, napíšte nám prosím jeho meno. Obchod sa pokúsime kontaktovať a dohodnúť pre Vás zľavu z Vašich budúcich nákupov.

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať