Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 295 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode Booking.com?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web Booking.com
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám až 4 % cashback späť z každého nákupu!

Znížiť náklady pri cestovaní a dovolenke na minimum? Pri včasnej rezervácii s Booking.com nič nerealizovateľné! Booking.com je najvyužívanejší rezervačný portál u nás a vo svete, s vyše 800 000 možnosťami ubytovania v hoteloch, penziónoch a hosteloch po celom svete. Online rezerváciu ubytovania tak využijete u nás, aj v zahraničí. Cieľom nákupu na Booking.com je vyhľadanie ubytovania, rezervácie a tiež porovnanie ponúk pomocou najrôznejších kritérií. Booking.com garantuje tie najlepšie ceny na všetky typy ubytovania – od luxusných 5* apartmánov, až po malé rodinné penzióny.

Vyhľadávanie ideálneho pobytu cez Booking.com nie je nič zložité, práve naopak. Stačí vyplniť jednoduchý formulár a môžete začať. Vo vyhľadávači vyplníte Vami preferované kritériá, krajinu alebo destináciu, do ktorej plánujete vycestovať. Vyhľadať môžete aj konkrétny hotel alebo záujmy a aktivity, ktoré plánujete v destinácii vykonať. Vyplniť musíte dátum odchodu a príchodu, na výber sú tiež kritériá ako počet izieb, postelí, hosťov alebo či cestujete s deťmi a zvieratami. Čím detailnejšie sú Vami uvedené informácie, tým jednoduchšie nájdete svoje ubytovanie. Ak neviete kam cestovať, k dispozícii sú rebríčky a hodnotenia najlepších, a naopak najhorších destinácií či hotelov. Na hlavnej strane vidíte práve rezervované ubytovania a zaujímavé typy, kam vyraziť.

Ponuku hotelov si môžete zoradiť podľa odporúčaní portálu Booking.com, najlepšieho hodnotenia, počtu hviezdičiek alebo najnižšej ceny. Každá ponuka má uvedený dostatok fotografií, aby ste získali čo najlepšiu predstavu o ubytovaní a predišli možným nedorozumeniam. Nechýbajú rozsiahle informácie o konkrétnom ubytovaní, jeho polohe, vybavení, službách a zaujímavostiach. Dôležité je aj hodnotenie zákazníkov, ktorí už ubytovanie navštívili a všetky hodnotenia sú voľne prístupné pre každého. V prípade spokojnosti, ubytovanie môžete ihneď zarezervovať alebo uložiť do obľúbených a pokračovať v hľadaní ďalej.

S portálom Booking.com môžete robiť online zmeny rezervácie alebo ju úplne zrušiť. Značná časť ubytovacích zariadení vychádza svojim zákazníkom v ústrety a ponúka zrušenie rezervácie zadarmo aj niekoľko dní pred plánovaným príchodom. K dispozícii je Vám nepretržitý zákaznícky servis v niekoľkých svetových jazykoch, vrátane češtiny a slovenčiny. Pomôžte ostatným zákazníkom aj Vy a uveďte hodnotenie ubytovacieho zariadenia, ktoré ste už vyskúšali.

Podmienky

Zobraziť viac

Upozornenie: Pre získanie odmeny je nutné, aby rezervácia bola vytvorená práve v okne internetového prehliadača, ktorý Vám bol otvorený pri presmerovaní z PlnaPenazenka.sk. Toto okno spoznáte podľa loga Plnej Peňaženky, ktoré sa zobrazuje v hornej časti stránky až do momentu, kedy zadávate osobné údaje potrebné pre rezerváciu. Pokiaľ je rezervácia vytvorená v inom okne bez prítomnosti tohto loga, obchod Booking.com odmenu nevystaví.
Pri využití mobilnej aplikácie obchodu nie je možné získanie odmeny garantovať.

- Peniaze späť nemusia byť vyplatené, pokiaľ k platbe za ubytovanie nie je rovnaká platobná karta, aká bola použitá pri rezervácii (platby v hotovosti sú v poriadku)
- Booking.com môže zamietnuť vrátenie peňazí, pokiaľ použijete zľavový kupón iného partnera
- Úspešný prechod na stránky Booking.com potvrdzuje logo portálu PlnáPeňaženka.sk v hornej časti Vašej obrazovky. Schválenie odmeny: Peniaze späť budú schválené do 1 mesiaca, od návratu z rezervovaného pobytu. Získate späť odmenu 2-4 % z ceny pobytu bez DPH. Výška odmeny sa odvíja od výšky provízie Booking.com a typu ubytovania, lokality a sezóny. Obvykle získáte odmenu okolo 4 % v období mimo sezónu, kedy sú prevádzkovatelia ubytovania ochotni zaplatiť vyššiu províziu za obsadenie prázdnych izieb a lôžok. V top sezóne sú provízie Booking.com a získané cashback odmeny zvyčajne nižšie.

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. V prípade presmerovania do vlastnej aplikácie obchodu nemôžeme správne získanie odmeny garantovať.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google