Práve tu nakupuje 10 používateľov

Booking.com

Najväčší celosvetový rezervačný systém ubytovania. Na Booking.com nájdete nielen hotely, ale aj byty či dokonca iglú. Pri cestovaní sa tak môžete ubytovať vo viac ako 120 tisíc destináciách.

Získajte 2 až 4 % späť z Vášho nákupu

Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 395 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode Booking.com?

 1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web Booking.com
 2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
 3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
 4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!

Popis obchodu

Čo je Booking.com? Alebo ako nájsť lacné ubytovanie.


Malá amsterdamská spoločnosť sa počas posledných dvadsiatich rokoch stala jedným z najdôležitejších pomocníkov všetkých, ktorí chcú alebo potrebujú niekam cestovať. Cestovatelia môžu na Booking.com vyhľadať nielen ubytovanie ako napríklad hotely, ale aj letenky. Či už sa chystáte na služobnú cestu, odpočinok v kúpeľoch, alebo pobyt na Slovenskuubytovanie na Booking.com si vyberiete vždy podľa svojich predstáv.

Výber pre náročných so zľavou aj s cashbackom


Ak plánujete stráviť voľný čas pri mori, možno oceníte pobyt priamo na pláži. Alebo preferujete päťhviezdičkový hotel v rušnom meste plnom lákavých obchodov? S deťmi môžete stráviť polovicu prázdnin v horskej chate uprostred Álp alebo v Česku či na Slovensku. Najväčších dobrodruhov určite zláka iglu alebo ubytovanie v korunách stromov, pokojný vidiek potom nájdete v každej z ponúkaných 266 krajín. A výlet po Taliansku môže byť vhodným darčekom pre kultúru milujúcich príbuzných. Na Bookingu si ľahko a rýchlo nájdete ubytovanie aj letenky. Pokiaľ nakupujete pre viac osôb, určite oceníte zľavy aj cashback, s ktorým môžete nazbierať vysoké odmeny.

Ako si zaistiť čo najlacnejší nákup ubytovania?


Chcete stráviť krásny týždeň kdekoľvek na celom svete a pritom čo najlacnejšie? Služby Booking.com denne využíva vyše 1,5 milióna ľudí, a to práve kvôli výnimočne nízkym cenám. Ak navyše inde objavíte rovnakú, ale výhodnejšiu ponuku, cenový rozdiel sa Vám vyrovná. Nezabudnite ani na to, že pri nákupe na Booking.com cez Plnú Peňaženku máte zaručený až 4% cashback.

Doprava


Nech máte akýkoľvek cestovateľský cieľ, je potrebné sa do cieľovej destinácie dopraviť. Booking ubytovanie Vám ponúka a zaistí širokú škálu možností dopravy ako taxíky, lietadlá až po prenájom áut.

Najobľúbenejšie destinácie a hotely


Ľudia si na Bookingu obľúbili celý rad destinácií. Medzi tie najvyhľadávanejšie patria Chorvátsko, Taliansko, ale aj Slovenská republika. U nás to sú známe turistické miesta ako Bratislava alebo Vysoké Tatry. Medzi najžiadanejšie hotely patrí Hotel Folks, Danubia Gate, Horský Hotel Sliezsky Dom a ďalšie.

Ako Booking funguje?


 • Nákup
  Po zadaní požiadaviek do vyhľadávača sa Vám okamžite zobrazia všetky dostupné ponuky. Je len na Vás, ktorú si vyberiete, v každom prípade stačí vybranú ponuku rezervovať (čo Vás nestojí ani cent). Potom už musíte len skontrolovať, že naozaj nakupujete cez Plnú Peňaženku, aby ste si zaistili odmenu za nákup.

 • Rezervácia

  Rezervácia na Bookingu je úplne zadarmo a v mnohých prípadoch neplatíte ani za jej zrušenie.

 • Vedeli ste, že ...

  ... na Bookingu môžete ubytovanie aj ponúkať?


Najdôležitejšie kontakty pre nákup na Bookingu


Najzákladnejšie informácie určite nájdete v často kladených otázkach, kde sú uvedené aj príslušné odpovede zákazníkov, ktorí už majú s nakupovaním cez Booking skúsenosti. V prípade, že si stále neviete rady, môžete kontaktovať personál Bookingu e-mailom alebo telefonicky na čísle +421 268 622 640, prípadne +420 239 018 307.

Kde inde nakúpiť letenky?


Vybrali ste si s konečnou platnosťou hotel, ale ponúknutá doprava Vám nevyhovuje? Nevadí, na Plnej Peňaženke nájdete v kategórii cestovanie mnoho ďalších obchodov zameraných na dopravu aj pobyty kdekoľvek na svete. Kiwi zariaďuje lety, Rentalcars Vám požičia auto na Vaše cesty.

Podmienky nákupu s Cashbackom pre Booking.com si prečítajte tu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať