až 4 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Booking.com - ubytovanie a hotely

Najväčší celosvetový rezervačný systém ubytovania. Na Booking.com nájdete nielen hotely, ale aj byty či dokonca iglú. Pri cestovaní sa tak môžete ubytovať vo viac ako 120 tisíc destináciách.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 554 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Booking.com

Malá amsterdamská spoločnosť sa počas posledných dvadsiatich rokoch stala jedným z najdôležitejších pomocníkov všetkých, ktorí chcú alebo potrebujú niekam cestovať. Cestovatelia môžu na Booking.com vyhľadať nielen ubytovanie ako napríklad hotely, ale aj letenky. Či už sa chystáte na služobnú cestu, odpočinok v kúpeľoch, alebo pobyt na Slovensku, ubytovanie na Booking.com si vyberiete vždy podľa svojich predstáv.

Výber pre náročných cestovateľov so zľavou aj s cashbackom

Ak plánujete stráviť voľný čas pri mori, možno oceníte pobyt priamo na pláži, v plážovom domčeku. Možno patríte k tým, ktorí preferujú päťhviezdičkový hotel v rušnom meste plnom lákavých obchodov. S deťmi môžete stráviť polovicu prázdnin v horskej chate uprostred Álp alebo v Česku, či na Slovensku. Najväčších dobrodruhov určite zláka iglu alebo ubytovanie v korunách stromov, pokojný vidiek potom nájdete v každej z ponúkaných 226 krajín. A výlet po Taliansku môže byť vhodným darčekom pre kultúru milujúcich príbuzných. Na Bookingu si ľahko a rýchlo nájdete ubytovanie aj letenky. V prípade, že nakupujete pre viac osôb, určite oceníte zľavy aj cashback, s ktorým môžete nazbierať vysoké odmeny. V prípade, že radi cestujete, mohol by vás zaujať cashback - vrátenie peňazí z rezervácie ubytovania naspäť. Nielen preto, že sa neraz cena za pobyt vyšplhá dosť vysoko. Ale aj preto, že Plná Peňaženka vám z čiastky zaplatenej za pobyt, vráti naspäť peniaze.

Ako si zaistiť čo najlacnejší nákup ubytovania na Booking.com?

Chcete stráviť krásny týždeň kdekoľvek na celom svete a pritom čo najlacnejšie? Služby Booking.com denne využíva vyše 1,5 milióna ľudí, a to práve kvôli výnimočne nízkym cenám. Ak navyše inde objavíte rovnakú, ale výhodnejšiu ponuku, cenový rozdiel sa Vám vyrovná. Nezabudnite ani na to, že pri nákupe na Booking.com cez Plnú Peňaženku máte zaručený až 4 % cashback.

Ako funguje doprava na Booking.com?

Nech máte akýkoľvek cestovateľský cieľ, je potrebné sa do cieľovej destinácie dopraviť. Booking ubytovanie Vám ponúka a zaistí širokú škálu možností dopravy ako taxíky, lietadlá až po prenájom áut.

Najobľúbenejšie destinácie a hotely pri rezervácii ubytovania

Ľudia si na Bookingu.com obľúbili celý rad destinácií. Medzi tie najvyhľadávanejšie patria Chorvátsko, Taliansko, ale aj Slovenská republika. U nás to sú známe turistické miesta ako Bratislava alebo Vysoké Tatry. Medzi najžiadanejšie hotely patrí Hotel Folks, Danubia Gate, Horský Hotel Sliezsky Dom a ďalšie.

Ako funguje reervácia na Booking.com?

 • Nákup
  Po zadaní požiadaviek do vyhľadávača sa Vám okamžite zobrazia všetky dostupné ponuky. Je len na Vás, ktorú si vyberiete, v každom prípade stačí vybranú ponuku rezervovať (čo vás nestojí ani cent). Potom už musíte len skontrolovať, že naozaj nakupujete cez Plnú Peňaženku, aby ste si zaistili odmenu za nákup.
 • Rezervácia
  Rezervácia na Bookingu je úplne zadarmo a v mnohých prípadoch neplatíte ani za jej zrušenie.
 • Vedeli ste, že ...
  ... na Bookingu môžete ubytovanie aj ponúkať?

Najdôležitejšie kontakty pre nákup na Bookingu

Najzákladnejšie informácie určite nájdete v často kladených otázkach, kde sú uvedené aj príslušné odpovede zákazníkov, ktorí už majú s nakupovaním cez Booking skúsenosti. V prípade, že si stále neviete rady, môžete kontaktovať personál Bookingu e-mailom alebo telefonicky na čísle +421 268 622 640, prípadne +420 239 018 307.

Ponuka obchodu

 • Peniaze z nákupu späť
  až 4 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať