Agoda.com logo

Agoda.com - hotely a ubytovanie

Online cestovateľská platforma, vďaka ktorej bude vaše cestovanie oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie.

Viac o Agoda.com

Peniaze z nákupu späť

až 3 %

Ubytovanie

3 %

Ostatné

0 %

O Agoda.com

Ázijský rezervačný portál, ktorý funguje v 38 jazykoch. Vznikol v roku 2005 a odvtedy sa stal jednou z popredných spoločností v rámci cestovného ruchu, ktorá má už viac ako milión aktívnych použivateľov, ktorý vďaka webovým stránkam, ale aj aplikácia Agoda môžu po celom svete cestovať oveľa jednoduchšie.

 

Pobočky Agody nájdete hneď v niekoľkých krajinách. V Číne, Maďarsku, Veľkej Británii, Izraeli, Austrálii či v Kanade.

Čo presne Agoda ponúka? 

Na stránkach Agody, ale aj v ich aplikácii, si vyberie skutočne každý. Môžete si tu rezervovať stan, dom na strome či na pláži, tropické vily, ale aj päťhviezdičkový hotel. Vyberie si tu teda naozaj každý. 

Okrem toho si, prostredníctvom tohto portálu, viete zabezpečiť zľavnené letenky, ale aj prenájom auta. Na jednom mieste tak vybavíte všetko potrebné pre perfektnú dovolenku alebo dobrodružný výlet. 

Neustále predstavujú nové produkty či propagačné kódy, aby ste si mohli užívať flexibilné podmienky. Cestovanie sa tak snažia sprístupniť naozaj každému. 

  • Agoda Preffered - ak niekde nájdete práve toto označenie, viete, že ste našli dôveryhodné a overené ubytovanie, ktoré je okrem iného aj dlhoročným partnerom Agody. 
  • Špeciláne ponuky Agoda - sú zas hotelové balíčky s extra výhodami, vďaka ktorým môžete ušetriť ešte viac. Po kliknutí na ikonu informácií získate úplný zoznam výhod pre danú ponuku, ktorá vás zaujala. 
  • AgodaCash - jedna z niekoľkých vernostných odmien, ktoré Agoda ponúka. Po rezervácii izby v zariadení s týmto označením vás Agoda odmení prostredníctvom AgodaCash, odmenu tak môžete využiť napríklad ako zľavu pri vašej ďalšej rezervácii. 
  • VIP program - odmeny vám začnú pribúdať už po dvoch rezerváciách v priebehu dvoch rokov a to nemusíte byť ani registrovaný (aj keď je to lepšie, pretože ušetríte ešte viac). Vďaka ďalším rezerváciám môžete získať úroveň Gold alebo Platinum a vďaka tomu čerpať ešte väčšie výhody VIP programu. 
  • Mesačné pobyty - ak sa niekde chystáte stráviť minimálne jeden mesiac, vedzte, že aj vďaka tejto dĺžke môžete získať rôzne odmeny. 
  • Medzi ďalšie výhody patrí aj zrušenie rezervácie až 24 hodín pred samotným ubytovaním alebo aj široký výber možností pri platení. 

Partnerský portál YCS

Stačí si stiahnuť aplikáciu, raz sa do nej prihlásiť a viac sa o svoje heslo nemusíte starať. Vďaka tejto aplikácii si prostredníctvom portálu Agoda môžete nájsť vhodné ubytovanie, zakúpiť si letenku alebo si prenajať auto. Je to rýchlejšie, pohodlnejšie a stále rovnako bezpečné.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Cestovanie

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.