Staňte sa affiliate partnerom aj Vy a zarábajte s nami

Vaše blogy, facebookové stránky a ďaľšie internetové aktivity Vám môžu pravideľne zarábať, stačí sa zaregistrovať a prihlásiť do nášho affiliate programu na AffiliatePort.cz a začať propagovať našu službu Vašim návšetvnikom.

Krátke predstavenie portálu PlnáPeňaženka.sk:

PlnáPeňaženka.sk umožňuje používateľom získať peniaze zo svojich nákupov späť. V našej partnerskej sieti je aktuálne zapojených 683 e-shopov, medzi ktoré patria menšie či väčšie e-shopy zo Slovenska, ale tiež mnoho zvučných zahraničných e-shopov, ako sú napríklad AliExpress, Booking.com, Hotels.com a ďalšie.

Zákazník po nákupe vo vybranom e-shope prostredníctvom našej služby, môže získať až 25 % z ceny daného nákupu. Získané peniaze si následne môže nechať poslať späť na svoj bankový účet, vďaka čomu sa často dostane na ceny, ktoré v bežných obchodoch a e-shopoch nie sú dostupné.

Služba o svojich výhodách hovorí sama za seba, je pozitívom pre nakupujúcich zákazníkov a preto sa veľmi ľahko propaguje.

Prečo teda zarábať práve s nami?

  • Atraktívna služba, ktorá sa jednoducho propaguje
  • Rýchla a ústretová komunikáca s profesionálmi v online prostredí
  • Možnosť individuálneho nastavenia výhod
  • Odmena 10 € za každého nového používateľa, ktorý uskutoční nákup do 90 dní od registrácie

Ako začať?

Zaregistrujte sa na AffiliatePort.cz alebo nás kontaktujte na e-mailovej adrese [email protected] poprípade telefóne +420 774 230 691.

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať