Husky.sk logo

Husky.sk - stany, spacáky, outdoor

Vašim pomocníkom pri stanovaní, turistike alebo pri vychádzkach do prírody bude už iba Husky.

Viac o Husky.sk

Peniaze z nákupu späť

až 5 %

Zľavnené produkty

2,5 %

Nezľavnené produkty

5 %

O Husky.sk

Firma HUSKY je tradičný výrobca outdoorového vybavenia pre turistiku a šport: stany, spacie vaky, batohy a textil. Na našom trhu je od roku 1993. Oblečiete sa tu od hlavy po päty a tiež si vyberiete nový batoh na cesty. Tak to „omrknite!” Navštívte aj sociálne siete, kde Husky.sk pravidelne pridáva zaujímavé ponuky a akcie. Nájdete ich na instagrame, facebooku a dokonca aj na youtube. Okrem online sveta môžete Husky navštíviť aj osobne v kamenných predajniach - Bratislava, Trnava, Banská Bystrica, Poprad a Prešov.

 

HUSKY a cesty 

Stany, vaky a karimatky budú vaši spoľahlivý spoluvýletníci. Podržia vás v nepriaznivých podmienkach ako je dážď, sneh, silný vietor a aj silné slnko. Všetky výrobky prešli skúškou a výsledok si môžete prečítať v blogu. Nájdete tu recenzie od ľudí, ktorí stany, bundy a ani obuv nešetrili. 

Čo na seba? 

Batohy od Husky.sk vydržia aj nemožné. Budú s vami celé roky a nezmenia svoje vlastnosti. Dámske oblečenie na každé ročné obdobie objavíte na stránke v skecii oblečenie. Nájdete tu aj funkčné športové oblečenie pre pánov a aj pre deti. Stúpanie na hory vám uľahčí kvalitná, pevná a nepremokavá obuv od Husky. Vyberte pohodlnú obuv aj svojim ratolestiam a tešte sa spolu na príjemnú turistiku, ktorá bude konečne bez bolesti a otlakov. Na horách vždy v prvom rade opatrne, nepodceňujte terén a zaobstarajte si pevnú obuv s protišmykovou podrážkou. 

Husky má YouTube kanál

Pozrite si videá, kde odborníci testujú oblečenie, spacie vaky alebo obuv.

Husky klub

Staňte sa členom Husky Klubu a čerpajte okamžite pri svojom prvom nákupe výhody členstva v klube! Nakupujte výrobky s garantovanou zľavou priamo od výrobcu a získajte veľa ďalších špeciálnych ponúk. Členstvo je celkom zadarmo a bez akýchkoľvek záväzkov či povinností, stačí vyplniť formulár nižšie so základnými údajmi. Potvrdením registrácie získate okamžite kompletné výhody členstva v klube! Nastavenie zľavy u tovarov v e-shope prebehne automaticky po potvrdení tejto registrácie.

Ako nakupovať na Husky.sk?

Možnosti platby:

  • Platba na dobierku - Tovar zaplatíte kuriérovi pri preberaní.
  • Platobnou kartou- Pokiaľ vlastníte platobnú kartu, ktorá umožňuje platbu cez internet, môžete ju využiť k zaplateniu tovaru.

Doprava je zabezpečená prepravnou spoločnosťou UPS.

Pri nákupe nad 100 € máte dopravu ZADARMO, do tejto sumy stojí doprava 4 €. Pred prebratí tovaru prosím skontrolujte, či je obal nepoškodený. Pri akejkoľvek pochybnosti tovar nepreberajte.

Reklamácie

Ak nie ste spokojný s objednávkou, môžete ju vrátiť do 14 dní. V prípade, že chcete tovar reklamovať, stačí vyplniť formulár a následne tovar odošlete na adresu e-shopu.  

Kontakt

Centrálu Husky nájdete na tejto adres: HUSKY SK, s.r.o., Priemyselná 10, 917 03 Trnava, IČO: 31 600 379 | IČ DPH: SK 2020449453, Zapísaný: Okresný súd TRNAVA oddiel:Sro,, Vložka číslo 10946/T.

Kontaktovať môžete obchod prostredníctvom telefónu alebo e-mailu. 

Pracovníci sú vám k dispozícii každý pracovný deň od 8:00 do 16:00.

Ako nakupovať ešte výhodnejšie? 

S Plnou Peňaženkou ušetríte kopu peňazí. Stačí, keď sa zaregistrujete a pri prekliku zo stránky Plnej Peňaženky na stránku Husky.sk získate až 5 % z nákupu späť. 

 

Nevybrali ste si ? Skúste navštíviť ié obchody, ktoré vám ponúkajú športové vybavenie a oblečenie. Skúste napríklad Decathlon.sk alebo Sportisimo.sk

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Cestovanie

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.