eSky.sk logo

eSky.sk

eSky.sk to nie sú len lacné letenky. Vďaka nim si vašu dovolenku naplánujete od základov. Vybavte si let, ubytovanie, prenájom auta i poistenie na jednom mieste.

Viac o eSky.sk

Peniaze z nákupu späť

až 4 %

Balíky eSky

4 %

Hotely

3 %

Letenky, poistenie

2 %

O eSky.sk

eSky.sk vám ponúkajú nekonečné možnosti, ako si užiť vašu dovolenku bez starostí a venovať sa zážitkom. Zúročili svoje dlhoročné skúsenosti a práve vďaka nim môžete zažiť dovolenku či predĺžený víkend snov. Denne pre vás hľadajú lacné letenky do stoviek destinácií. Na ich stránkach si okrem iného môžete rovno zajednať hotel, požičať auto, či vybaviť cestovné poistenie. 

 

Nezbierajte len inšpiráciu, rovno vyrazte za dobrodružstvom. Na prehľadných stránkach eSky.sk si vyberiete nielen zo širokej ponuky leteniek do stovky destinácií, ale na jednom mieste si môžete vybaviť aj ubytovanie, požičať auto alebo poistiť seba či svoju batožinu. 

Okolo sveta a ešte ďalej 

  • Letenky - vyberať si môžete až z 3 038 letovísk. To je počet, pri ktorom si príde na svoje skutočne každý. Vybrať si môžete jednosmernú alebo spiatočnú letenku. Inšpirovať sa môžete tipmi na predĺžené víkendy alebo zistiť, ktoré destinácie teraz frčia najviac. Je to len a len na vás. 
  • Balík City Break - vďaka tomuto balíku si môžete let i ubytovanie zabezpečiť v rámci jednej rezervácie. 
  • Poistenie - eSky.sk má pre vás aj možnosť cestovného poistenia, vďaka ktorému si môžete poistiť vašu batožinu, ale i samotnú letenku. 
  • Aplikácia - pre lacnejšie letenky a najlepšie ponuky majú pre vás aj aplikáciu, ktorú si môžete stiahnuť do svojho mobilného telefónu a výlet tak môžete naplánovať do pár klikov. 

Na stránkach eSky.sk okrem iného nájdete aj množstvo článkov, ktoré vám poradia, ako správne cestovať či ktorú destináciu si vybrať. Chcete ísť niekam na výlet, zrelaxovať, spoznávať nové miesta alebo si len tak užiť s priateľmi, no na vašom zozname je príliš veľa miest? Inšpirujte sa cestovateľskými článkami, ktoré do vášho rozhodovania môžu vniesť nové svetlo.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Hotely a ubytovanie

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.