Práve tu nakupuje 8 používateľov

BonprixShop.eu

BonpixShop.eu - Slovenská varianta obchodu Bonprix, krásne a štýlové oblečenie za skvelé ceny.

Získajte 6,75 % späť z Vášho nákupu Máte aktivované zvýhodnenie 50 %, preto v obchode získate až 6.75 % miesto bežných 4.5 %.

Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 296 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode BonprixShop.eu?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web BonprixShop.eu
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám 6.75 % cashback späť z každého nákupu!

Internetový obchod BonprixShop.eu je zásielkový obchod, s krásnou a štýlovou módou, zameriavajúcou sa na dámske, pánske a detské oblečenie a obuv s doplnkami. Tovar je ponúkaný v aktuálnych kolekciách podľa ročného obdobia a rešpektuje najnovšie trendy. Vyberať je možné cez e-shop aj z tlačeného katalógu, ktorý si môžete zadarmo objednať až domov. Ak sa stanete členmi klubu Bonprix, získate na každú objednávku zľavu 10%, po dobu trvania členstva. Určite nezabudnite na kategóriu zliav, v ktorej nájdete kúsky za výrazne zníženú cenu.

Pre ženy je tento obchod internetovým rajom módy a nakupovania. Okrem základných kategórií nájdete na bonprix aj tematické kategórie, ktoré výborne dopĺňajú tie klasické. Medzi tematické kategórie patrí napríklad oblečenie do práce, večerná móda, tehotenská móda alebo športové oblečenie. Pre Bonprix je tiež charakteristická aj rozmanitá ponuka odevov v nadmerných veľkostiach. Pokiaľ teda nemáte postavu modelky, nezúfajte a určite si vyberiete to, čo Vám najviac pristane. Nechýbajú tematické okruhy podľa ročného obdobia či najnovších strihov a trendov. V ponuke je všetko od tričiek, nohavíc, šiat, sukní, kabátov, čižiem a legín. Skrátka, Váš šatník bude po nákupoch na BonprixShop.eu skákať od radosti!

Aj keď si na BonprixShop.eu prídu na svoje prevažne ženy, nájdete tu tiež bohatý sortiment módy pre mužov. Tí nakúpia odevy vhodné do práce, šport a voľný čas. E-shop ponúka trendové a nadčasové kabáty, bundy, nohavice, košele, nohavice, mikiny, tričká, vesty, saká, šortky, plavky, spodné prádlo a nechýba ani široká ponuka obuvi. Pánske doplnky, ako šály, opasky, hodinky, čiapky, alebo kravaty nesmú chýbať.
 
Čo ďalšie v BonprixShop.eu okrem dámskej a pánskej módy nájdete? V ponuke je štýlová móda pre deti, od obuvi, cez bundy a nohavice, až po štýlové doplnky. Nakúpite taktiež pre svoju domácnosť, široký výber doplnkov pre Váš dom či byt rozjasní a doplní každú jednu izbu.
 
Bonprix je obchodný dom s dlhoročnou tradíciou, sídli v Hamburgu a jeho klientelu tvoria predovšetkým ženy. Spoľahnúť sa môžete na férový prístup v prípade reklamácie, výmene či vrátení tovaru. Tovar je doručený maximálne do 10 dní, samozrejmosťou je záruka a možnosť vrátenia tovaru do 14 dní bez udania dôvodu.

Podmienky

Zobraziť viac

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. V prípade presmerovania do vlastnej aplikácie obchodu nemôžeme správne získanie odmeny garantovať.

Odporúčané obchody