Miliónová súťaž

Nakupujte cez Plnú Peňaženku a získajte Kráľovský cashback. 40 000 € získa jeden z vás, a šanca je pre každého rovnaká. Stačí každý mesiac zrealizovať nákup cez Plnú Peňaženku!

Milionová súťaž

Pre udržanie sa v súťaži stačí nakúpiť cez Plnú Peňaženku aspoň raz každý ďalší mesiac. Kráľovským cashbackom odmeníme toho, kto v súťaži vydrží najdlhšie. Pre každého súťažiaceho máme navyše okamžitú odmenu. Automaticky vám aktivujeme najmenej 3 % zvýhodnenie na všetky nákupy uskutočnené počas zotrvania v hre.

Najčastejšie kladené otázky


 Skutočne sa hrá o finančnú odmenu 40 000 €?

Áno, jednej alebo jednému z vás vyplatíme na konci hry čiastku 40 000 €. Zapojením do hry vám navyše aktivujeme 3 % VIP zvýhodnenie, vďaka ktorému budete mať po celú dobu účasti v súťaži najmenej o 3 % vyššie odmeny ako bežní užívatelia.

 Ako sa do akcie zapojím?

K účasti v súťaži bolo nutné potvrdiť účasť na www.plnapenazenka.sk/milion a aspoň raz nakúpiť cez Plnú Peňaženku v období od 1. 3. 2020 do 31. 5. 2020.

 Kto kráľovský cashback získa?

40 000 € získa úžívateľ, ktorý sa zapojil do akcie potvrdením svojej účasti do 31. 5. 2020 a zaznamenal minimálne jednu registrovanú a následne schválenú odmenu za nákup v období od 1. 3. do 31. 5. 2020 a počnúc júnom 2020 má na svojom účte v Plnej Peňaženke aspoň jednu registrovanú a následne schválenú odmenu za nákup v každom nasledujúcom mesiaci.

Hra končí, akonáhle v nej zostane posledný užívateľ, ktorý od začiatku hry nakúpil cez Plnú Peňaženku aspoň raz vo všetkých predchádzajúcich mesiacoch.


Čo sa stane, keď v jednom z mesiacov zabudnem cez Plnú Peňaženku nakúpiť?

V takomto prípade z hry o 40 000 € vypadávate. Pre udržanie v súťaži je nevyhnutné zrealizovať aspoň jeden nákup v každom po sebe nasledujúcom mesiaci.

 Môžem nejako vypadnutiu z hry o 40 000 € predísť?

Predovšetkým tým, že v každom kalendárnom mesiaci získate aspoň jednu registrovanú a následne potvrdenú cashback odmenu za nákup.
 
Uistite sa tiež, že máte povolené odoberanie našich e-mailov, a my vám pošleme oznámenie vždy pred koncom mesiaca, ak počas neho na váš účet zatiaľ žiadna odmena z nákupu nepristála.
 
V kľude môžete byť aj vďaka inštalácii našej lištičky. Tá vás upozorní vždy, keď sa rozhodnete nakúpiť v obchode, v ktorom cashback odmenu môžete získať.

 Aká je minimálna výška nákupu?

Nákup môže byť v ľubovoľnej výške, napríklad aj za pár centov z AliExpress. Dôležité je, aby vám za nákup bola registrovaná odmena.

 Musí byť odmena za nákup pre udržanie v súťaži aj potvrdená, alebo môžem objednaný tovar vrátiť?

Pre účasť v súťaži je nevyhnutné, aby v každom mesiaci došlo aspoň k jednému nákupu, u ktorého bude odmena následne aj potvrdená. Pokiaľ dôjde k zrušeniu odmeny, či už z dôvodu neprevzatia, či napríklad vrátenia tovaru, zo súťaže je táto odmena spätne vyradená.

 Čo keď sa registrácia odmeny po zrealizovanom nákupe nepodarí?

Snažíme sa, aby sa úspešnosť pripisovania odmien blížila k 100 %. Pokiaľ sa ale niečo predsa len nepodarí, využite našu Garanciu spokojnosti. Do súťaže budú zaradené aj prípadné úspešné reklamácie.

 Nebude súťaž príliš dlhá?

Aj na to myslíme. Ak sa trvanie súťaže pretiahne dlhšie, než by sme si priali, oznámime s dostatočným predstihom termín, ku ktorému akcia skončí. 40 000 € potom rozdelíme rovným dielom medzi všetkých súťažiacich, ktorí do oznámeného termínu v súťaži zostanú.

 Chápem to správne, že pre udržanie v hre stačí len každý mesiac vykonať aspoň jeden nákup cez Plnú Peňaženku?

Áno, je to tak. Prijmete našu výzvu a získate kráľovský cashback práve vy? :)

 Kde nájdem úplné pravidlá súťaže?

To najdôležitejšie máte práve prečítané, ale úplné pravidlá súťaže si môžete pozrieť napríklad tu.