Dovolena.cz logo

Dovolena.cz

Plánujete dovolenku s rodinou, priateľmi alebo dokonca sami? Dovolena.cz je to pravé miesto, kde si môžete vybrať tú najlepšiu destináciu.

Viac o Dovolena.cz

V tomto obchode na jeho prianie nezískate cashback, ale PRISPIEJETE NA DOBROČINNÉ ÚČELY

1,5 %

O Dovolena.cz

Neradi cestujete na vlastnú päsť? Dovolena.cz je ako šitá pre vás. Stačí, ak si vyberie vašu vysnívanú destináciu a delegát zájazdu všetko zariadi. Vy si tak môžete užiť skutočne bezstarostnú dovolenku. 

 

Cestovanie s Dovolena.cz je veľmi jednoduché. Vyberiete si vašu obľúbenú destináciu, o ktorej snívate a chcete v nej stráviť dni voľna a relaxu, zvolíte hotel, ktorý vás najviac zaujme, vyberiete termín a nezávezne objednáte. 

Kam to bude? 

 • Tie najlepšie zjazdovky
  Obľúbenou zimnou aktivitou Slovákov je určite lyžovanie či snowboardovanie. Sme schopní a ochotní na zjazdovkách stráviť nemálo hodín, aby sme si užili krásne výhľady, poriadny prašan, skvelé zjazdovky a najmä, zozbierali zážitky s rodinou či priateľmi. Aj vďaka Dovolena.cz môžete teraz zažiť nezabudnuteľnú lyžovačku napríklad v rakúskych Alphách, ktoré ponúkajú viac ako 7 000 kilometrov zjazdoviek, ktoré patria k tým najlepším na svete. Akoby aj nie, keď sa tu jazdia aj preteky svetového pohára v zjazdovom lyžovaní. Vybrať si môžete aj zo stredísk situovaných vo Francúzku či v Taliansku, kde tiež nebudete ľutovať a zážitok máte zaručený. 
   

 • Svet ako na dlani 
  Považujete sa za dobrodruha a počas cestovania ste ochotný vzdať sa svojho komfortu, prípadne sa trochu uskromniť, v čomkoľvek? V takom prípade vám nebude prekážať objavovať svet autobusom. Vyberte si krajinu, ktorú chcete spoznať a precestovať, ktorú túžite navštíviť už nejaký ten čas, ale doteraz ste na to nemali príležitosť alebo miesta, ktoré ste videlu už toľkokrát, ale stále sa na k nim vraciate, pretože vás niečím očarili. Taliansko, Francúzsko, Slovinsko, Švajčiarsko či Nemecko ako na dlani. 
   
 • Nové zážitky 
  Dovolenka v exotike je azda ten najlepší spôsob, ako zrelaxovať. Vylihovať na najkrajších piesočných plážach, kúpať sa v priezračnom mory, šnorchlovať a pozorovať morské živočíchy. Od slanej vody si môžete oddýchnuť výstupom na horu, z ktorej je krásny výhľad na okolie alebo spoznať miestnu históriu, kuchyňu či kultúru. Ubytovať sa zas môžete v luxusných hoteloch, v domčekoch na pláži či kdesi uprostred džungle. To všetko v závislosti od toho, kam sa rozhodne vyraziť. 

Vybrať si môžete z viac ako 350 českých a nemeckých cestovných kancelárií, ktoré všetko vybavia za vás. Do väčšiny miest sa dostane aj zo Slovenska, nemusíte preto riešiť cestu na letiská v Českej republike. 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Cestovanie

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.