SEPHORA logo

SEPHORA - kozmetika a parfumy online

Sephora, to nie sú len parfumy! Je to unikátny koncept venovaný kráse, ktorý ponúka klasické, svetovo známe i originálne značky a desiatky vlastných produktov.

Viac o SEPHORA

Peniaze z nákupu späť

až 5 %

Vybrané produkty

5 %

Ostatné produkty nový zákazník

3,8 %

Ostatné produkty stávajúci zákazník

2,8 %

O SEPHORA

Sephora, to nie sú len parfumy! Je to unikátny koncept venovaný kráse, ktorý ponúka klasické, svetovo známe i originálne značky a desiatky vlastných produktov.

Jeden z najväčších distribučných reťazcov v Európe!

Všetko pre krásu na jednom mieste

Sephora je celosvetovo uznávaný predajca a výrobca kvalitnej dekoratívnej aj pleťovej kozmetiky, kde si na svoje prídu aj náročný zákazníci a hlavne ženy, ktoré si potrpia na kvalitu výrobkov.

Značka sama o sebe

Sephora nie je len predajca kvalitnej kozmetiky značiek ako Benefit, Bobbi Brown, Dior, Urban Decay, Too Faced a podobne, ale aj výrobca svojej vlastnej značky kozmetiky Sephora Collection a Sephora Favourite. Podobné produkty luxusných kozmetických značiek nájdete aj v obchode Notino.sk.

Najnovšie trendy a výrobky

Napredovanie v trendoch a novinkách je jedným z hlavných cieľov Sephory. Najnovšie inovatívne výrobky na trhu má obchod Sephora takmer ihneď po vydaní k dispozícii. Túžba po najnovšej kozmetike z USA a UK, ktorú u nás neviete zohnať je už minulosť. Všetko pohodlne zoženiete z domova na e-shope Sephora.cz.

Prehľadné kategórie

Podrobné opisy výrobkov s výhodnými cenami nájdete prehľadne zoradené podľa kategórie a typu pleti, vlasov a starostlivosti, ktorú hľadáte. Páni, ktorí pre seba hľadajú kvalitu si tu taktiež prídu na svoje s najnovšími pomôckami na holenie, starostlivosťou o telo, pleť a vlasy a nájdu tu aj vône a parfumy. Pokiaľ však nenájdete, to, čo hľadáte, máme pre Vás alternatívu na stránke BeautyExpert.com.

Doprava

Sephora.cz doručuje balíky na Slovenskú republiku kuriérskou službou DPD, ktorej cena je 5,80 € (149Kč) a doba dodania je 1-3 dni.

Vrátenie tovaru

Vrátenie tovaru nebolo nikdy jednoduchšie! Môžete ho vrátiť v hociktorej kamennej predajni alebo poslať tovar poštou. Vrátiť môžete nepoužitý tovar do 60 dní od dátumu doručenia.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Kozmetika a parfumy

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.