Viete, ktoré zájazdy sú najobľúbenejšie?

1. 2. 2020
Viete, ktoré zájazdy sú najobľúbenejšie?

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Či si už bez cestovania neviete predstaviť život, alebo plánujete dovolenku iba raz za rok, niet nad dobré tipy a rady, ktoré miesta navštíviť, a s akou cestovnou kanceláriou. I keď dnes sa veľa ľudí vydá na cesty na vlastnú päsť, cestovné kancelárie ponúkajú stále kvalitný štandard, vďaka ktorému vás odbremenia od časovo náročného plánovania po nepríjemné zážitky. 

Kvalitný štandard poskytuje aj slovenská cestovná kancelária Daka. Kde všade môžete s Dakou vycestovať, aké zájazdy sú tie najpopulárnejšie, a aké novinky má pre nás ešte pripravené? Dozviete sa v exkluzívnom rozhovore.

Opýtali sme sa CKDaka.sk

1. Vaša cestovná kancelária je na trhu už niekoľko rokov, a podľa mojich informácií s vami najčastejšie ľudia cestujú do Paríža. To je dlhá cesta, prečo ste sa rozhodli poskytovať zájazd do Paríža práve autobusom?

“Celkovo sme na trhu už ôsmu sezónu a tento rok máme naplánovaných skoro 1 000 termínov zájazdov. V ponuke sú autobusové aj letecké zájazdy. Jeden z najobľúbenejších zájazdov je práve zájazd do Paríža, ktorý máme v ponuke autobusom aj lietadlom. Pri autobusových zájazdoch naši klienti cestujú v moderných a luxusných autobusoch, ktoré sú okrem iného vybavené s TV, USB nabíjačkou, WiFi a toaletou. Okrem toho je pre klientov omnoho pohodlnejšie presúvanie sa priamo v Paríži. Ďalej našu kvalitu tvoria šikovní šoféri a veľmi kvalifikovaný sprievodca.”

Cestovanie autobusom je v prípade Paríža lacnejšie a prináša tiež benefit v podobe voľby nástupného miesta. V prípade leteckého zájazdu ponúkame dopravu na viedenské letisko Schwechat z Bratislavy za poplatok vo výške 35 € alebo si môžete zvoliť vlastnú dopravu. 

2. Aké druhy zájazdov (z hľadiska miesta, dopravy a počtu dní) ľudia najviac preferujú?

“Veľmi obľúbené sú aj letecké zájazdy, ale najviac klientov cestuje na 1-dňové a víkendové zájazdy. Naša ponuka je veľmi široká a preto máme veľké množstvo rôznych klientov, ktorí preferujú rôzne naše zájazdy. V súčasnosti máme v ponuke 42 jednodňových zájazdov, od tradičnej návštevy Viedne až po neopakovateľnú návštevu Slávností marhúľ v rakúskom meste Krems. Máme v ponuke prakticky niečo pre každého.”

3. Pred niekoľkými mesiacmi ste vytvorili nástupné miesta aj na Východnom Slovensku. Čo vás k tomu viedlo, a plánujete nástupné miesta ešte rozšíriť?

"Naše nástupné miesta neustále rozširujeme, aby sme boli prístupnejší postupne pre celé Slovensko. Rovnako neustále rozširujeme náš vlastný luxusný vozový park. Aktuálne disponujeme už 11 autobusmi a tento počet bude ďalej len narastať.”

Čo je CK Daka?

CK Daka je slovenská cestovná kancelária, ktorá ponúka široké spektrum zájazdov do rôznych krajín. Na vytúžené miesto vás Daka dopraví vo väčšine prípadov autobusom, v ponuke sú ale aj letecké zájazdy. Na výber máte vždy z viacerých termínov a preto sa nemusíte obávať, že by vám termín nevyhovoval. Vyberie si každý.

Vďaka CK Daka sa môžete pozrieť napríklad do Chorvátska, Francúzska, Grécka, Izraelu, Slovinska, Španielska, Talianska alebo Ruska. V ponuke nájdete aj severské a pobaltské krajiny, susedné Česko a mnoho ďalších zaujímavých destinácií. Vyberať môžete napríklad aj podľa udalostí v roku, s CK Daka si jednoducho vyberiete adventný, silvestrovský či práve aktuálny, veľkonočný zájazd.

Cestujte s Plnou Peňaženkou

Cashback pri cestovaní môžete získavať od Plnej Peňaženky rôznymi spôsobmi. Asi tým najbežnejším je rezervácia ubytovania. Vyberiete si hotel, penzión, apartmán a za nákup dostanete peniaze späť. Využiť môžete obľúbené portály ako sú Booking.com alebo Hotels.com. Ubytovaním to ale nekončí. Na Kiwi.com nájdete lacné letenky, v Rentalcars.com si požičiate auto na celú dovolenku. V Bonprix či Astratex nájdete krásne plavky na leto, v InSportline zase teplé a funkčné oblečenie na zimu.

Na Plnej Peňaženke nájdete vyše 400 zapojených e-shopov, z ktorých si môžete povyberať presne to, čo na vašu cestu potrebujete. A ak hľadáte inšpiráciu, môžete si prečítať aj ďalšie naše recenzie - potulky po exotickej Ázii, čarovné portugalské Algarve, alebo poznávací zájazd do Ríma.

Ak ale máte najradšej, ak na dovolenku cestujete so skúsenými profesionálmi, ktorí vám zabezpečia všetko od dopravy, cez ubytovanie, až po naplánovanie výletu - neváhajte a pozrite sa na ponuku cestovnej kancelárie CKDaka, ktorá sa môže pochváliť skvelými užívateľskými hodnoteniami a desiatkami obľúbených zájazdov.

Súvisiace zľavy a akcie

ZĽAVA AŽ 42 %

Cestovnakancelariadaka.sk - Dovolenka v Bulharsku so zľavou
Cestovnakancelariadaka.sk logo

3,5 % späť

Dovolenka v Bulharsku so zľavou

Akcia končí o:

Akce končí:

ZĹAVA 33 %

TIP NA LETO

Cestovnakancelariadaka.sk - Exkluzívny 8-dňový zájazd Dánsko - Nórsko - Švédsko
Cestovnakancelariadaka.sk logo

3,5 % späť

Exkluzívny 8-dňový zájazd Dánsko - Nórsko - Švédsko

Akcia končí o:

Akce končí:

ZĹAVA AŽ 25 %

VÝHODNÁ CENA

Cestovnakancelariadaka.sk - Kúzlo Britských ostrovov
Cestovnakancelariadaka.sk logo

3,5 % späť

Kúzlo Britských ostrovov

Dovolenka vo Veľkej Británii, Škótsku alebo Írsku

Akcia končí o:

Akce končí:

ZĽAVA AŽ 45 %

Cestovnakancelariadaka.sk - Exkluzívna ponuka dovolenky v Turecku
Cestovnakancelariadaka.sk logo

3,5 % späť

Exkluzívna ponuka dovolenky v Turecku

Akcia končí o:

Akce končí:

ZĽAVA AŽ 11 %

Cestovnakancelariadaka.sk - Letecký zájazd do Dubaja v zľave až 11 %
Cestovnakancelariadaka.sk logo

3,5 % späť

Letecký zájazd do Dubaja v zľave až 11 %

Akcia končí o:

Akce končí:

ZĽAVA 25 %

Cestovnakancelariadaka.sk - Letecký zájazd na Grécke Santorini s 25% zľavou
Cestovnakancelariadaka.sk logo

3,5 % späť

Letecký zájazd na Grécke Santorini s 25% zľavou

Akcia končí o:

Akce končí:

Podobné články