Najlepšie produkty na AliExpresse v zime 2021

Najlepšie produkty na AliExpresse v zime 2021

Čo v článku nájdete?

 

Radi nakupujete na AliExpresse a neodradili vás ani minuloročné komplikácie, čo sa týka doručenia a poplatkov? Určite vás zaujme aj fakt, že AliExpress otvoril nový sklad v Poľsku a zmenou prešli aj navýšené poplatky. Ako nakupovať ste sa dočítali v našich predchádzajúcich článkoch - čo však nakupovať? A ktoré produkty vás zaujali najviac? Dozviete sa v nižšie - rozhodli sme sa vám totižto predstaviť TOP 5 produktov uplynulého obdobia z AliExpressu.

 

Univerzálna pomôcka na starostlivosť o auto

 

Univerzálna pomôcka na auto

 

Potrebujete lacnú a rýchlu pomoc, čo sa týka zimnej starostlivosti o vaše auto? Pomôže vám škrabka na čelné sklo. Túto kúzelnú pomôcku tiež možno použiť ako lievik. Cena sa pohybuje okolo 0,50 €. Zakúpte si túto univerzálnu pomôcku na AliExpresse a starajte sa o svoje auto rýchlo a efektívne. 

 

Protišmykové návleky na topánky

 

aeProduct.getSubject()

 

Máte radi turistiku, no bojíte sa zranenia? V cenovom rozpätí 7,15 - 9,37 € sa pohubuje pomocník, ktorý vám uľahčí aj tak obyčajnú vec, ako je chôdza. V zime sa vám tak vôbec nebude šmýkať a budete sa môcť vydať na turistiku aj do náročnejších oblastí. Stačí si zakúpiť túto protišmykovú pomôcku. 

 

Dekorácia do akvária

 

Dekorácia do akvária

 

Len za 1 - 1,12 € zoženiete na AliExpresse aj dekoráciu v tvare medúzy. Tá poteší nielen vás, ale aj vaše ryby (ale len v príprade, ak sa neboja medúz). Tento produkt bol uplynulú zimu tretím najnakupovanejším produktom na AliExpresse.

 

Pero na smartfón

 

Pero na smartfón

 

Už vás nebaví ťukať do tabletu alebo smartónu a chcete si uľahčiť túto činnosť? Možno vám pomôže štvrtá najobľúbenejšia vychytávka z AliExpressu - ide o pero, s ktorým môžete písať po dotykových obrazovkách. Nájdete ho na AliExpresse ako Universal Stylus Smartphone Pen len za 3,85 €.

 

Termo rukavice

 

Rukavice termo

 

Trápi vás zima na ruky? Alebo sa chystáte na turistiku či lyžovačku. Univerzálne rukavice z AliExpressu vám pomôžu aj s týmto problémom. Nájdete ich v čínskom veľkoobchode len za 3,28 - 4 €. 

 

Chcete AliExpress spoznať ešte viac?

 

Alžbet
Napísal/a
Alžbet
Alžbet je skrytá influencerka - skrytá až tak dobre, že jej profil objavilo len niečo cez 250 sledovateľov. Pochádza z Ružomberka, čiže je veľkou fanúšičkou pobytu na čistom vzduchu. Keďže ju každú noc trápia nočné mory o raste cien nehnuteľností a potrebuje šetriť, využíva najmä možnosť lacných leteniek a nakupovanie s cashbackom. Často ju teda cez víkend na Slovensku nezastihnete, pretože si v nejakej európskej metropole pasie oči na príťažlivých mužoch.

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať