Najlepšie produkty na AliExpresse v zime 2021

Čo sa najviac nakupovalo na AliExpresse v zime 2021?

1. 1. 2022 Alžbet
Najlepšie produkty na AliExpresse v zime 2021

 

Radi nakupujete na AliExpresse a neodradili vás ani minuloročné komplikácie, čo sa týka doručenia a poplatkov? Určite vás zaujme aj fakt, že AliExpress otvoril nový sklad v Poľsku a zmenou prešli aj navýšené poplatky. Ako nakupovať ste sa dočítali v našich predchádzajúcich článkoch - čo však nakupovať? A ktoré produkty vás zaujali najviac? Dozviete sa v nižšie - rozhodli sme sa vám totižto predstaviť TOP 5 produktov uplynulého obdobia z AliExpressu.

 

Univerzálna pomôcka na starostlivosť o auto

 

Univerzálna pomôcka na auto

 

Potrebujete lacnú a rýchlu pomoc, čo sa týka zimnej starostlivosti o vaše auto? Pomôže vám škrabka na čelné sklo. Túto kúzelnú pomôcku tiež možno použiť ako lievik. Cena sa pohybuje okolo 0,50 €. Zakúpte si túto univerzálnu pomôcku na AliExpresse a starajte sa o svoje auto rýchlo a efektívne. 

 

Protišmykové návleky na topánky

 

aeProduct.getSubject()

 

Máte radi turistiku, no bojíte sa zranenia? V cenovom rozpätí 7,15 - 9,37 € sa pohubuje pomocník, ktorý vám uľahčí aj tak obyčajnú vec, ako je chôdza. V zime sa vám tak vôbec nebude šmýkať a budete sa môcť vydať na turistiku aj do náročnejších oblastí. Stačí si zakúpiť túto protišmykovú pomôcku. 

 

Dekorácia do akvária

 

Dekorácia do akvária

 

Len za 1 - 1,12 € zoženiete na AliExpresse aj dekoráciu v tvare medúzy. Tá poteší nielen vás, ale aj vaše ryby (ale len v príprade, ak sa neboja medúz). Tento produkt bol uplynulú zimu tretím najnakupovanejším produktom na AliExpresse.

 

Pero na smartfón

 

Pero na smartfón

 

Už vás nebaví ťukať do tabletu alebo smartónu a chcete si uľahčiť túto činnosť? Možno vám pomôže štvrtá najobľúbenejšia vychytávka z AliExpressu - ide o pero, s ktorým môžete písať po dotykových obrazovkách. Nájdete ho na AliExpresse ako Universal Stylus Smartphone Pen len za 3,85 €.

 

Termo rukavice

 

Rukavice termo

 

Trápi vás zima na ruky? Alebo sa chystáte na turistiku či lyžovačku. Univerzálne rukavice z AliExpressu vám pomôžu aj s týmto problémom. Nájdete ich v čínskom veľkoobchode len za 3,28 - 4 €. 

 

Chcete AliExpress spoznať ešte viac?

 

Alžbet

Autor Alžbet

Alžbet pochádza z Ružomberka, čiže je veľkou fanúšičkou pobytu na čistom vzduchu mimo svojho rodného mesta. Keďže ju každú noc trápia nočné mory o raste cien nehnuteľností a potrebuje šetriť, využíva najmä možnosť lacných leteniek. Často ju teda doma nezastihnete.

AliExpress.com logo

O AliExpress.com

AliExpress.com valcuje trhy a je obľúbeným online trhoviskom miliónov zákazníkov. Nakupujte aj vy všetko od výmyslu sveta často za pár centov a s možnosťou doručenia z európskych skladov.

Súvisiace zľavy a akcie

EXTRA CASHBACK

AliExpress.com - Aprílový kalendár
AliExpress.com logo

až 7,51 % späť

Aprílový kalendár

Výhodnejšie nákupy s extra cashbackom

Akcia končí o:

Akce končí: