AliExpress Day 2022: Nákupná akcia roka

Akcia skončila 13. 11. 2022
AliExpress Day 2022: Nákupná akcia roka

AliExpress Day alebo 11.11 Global Shopping Festival je opäť tu. Tradične pripadá na 11. novembra, celá akcia však trvá od 29. októbra do 12. novembra. Môžete behom nej uloviť až 90 % zľavy, kupóny na nákupy a ešte k tomu získať späť 5 $ za každých minutých 30 $.

Tip: Poistite si k zľavám poriadny cashback (až 7,5%) a prekliknite sa na stránky AliExpress z Plnej Peňaženky pred tým, než začnete loviť kupóny a vyberať tovar. Aby ste si cashback poistili ešte viac, prekliknite sa z Plnej Peňaženky ešte raz pred zaplatením.

Ako AliExpress Day prebieha? 

 • Nakupujte až o 90 % lacnejšie od 1. novembra do 12. novembra 23:59 pacifického času, čo je do 13. novembra 8:59 stredoeurópskeho času.
 • Ulovte si výhodné kupóny, ktoré s výslednou cenou poriadne zamávajú, získavať ich môžete už od 29. októbra 2022.
 • Za každých 30 zaplatených dolárov navyše získate 5 $ späť.

Kupóny k AliExpress Day

Zľava 3 $ pri nákupe minimálne za 40 $ s kódom: 11DSale3
Zľava 7 $ pri nákupe minimálne za 80 $ s kódom: 11DSale7
Zľava 12 $ pri nákupe minimálne za 120 $ s kódom: 11DSale12
Zľava 17 $ pri nákupe minimálne za 170 $ s kódom: 11DSale17
Zľava 23 $ pri nákupe minimálne za 230 $ s kódom: 11DSale23

Ako získať AliExpress zľavové kupóny? 

Pomocou kupónov môžete počas AliExpress Day ušetriť pekné peniaze. Nestrácajte čas, niektoré kupóny miznú naozaj rýchlo.

 • Získajte mince a vymeňte ich za zľavové kupóny.
 • Ulovte si kupóny v kupónovom centre.
 • Nezabudnite, že kupóny je potrebné uplatniť do 13. novembra 8:59 nášho času.

 Spend & Save

 • Využite akciu Spend & Save alebo „Míňajte a šetrite“ a za každých minutých 30 $ (suma bez dane a dopravy) získajte zľavu 5 $
 • Túto akciu môžete kombinovať s inými zľavami a kupónmi.
 • Maximálna výška bonusu je 15 $ (či miniete 90 $ alebo napríklad $).

Ako počas AliExpress Day ušetriť ešte viac? 

 • AliExpress neposkytuje cashback pri všetkých svojich produktoch, preto odporúčame overenie cashbacku na tejto stránke. Tlačítko na overenie cashbacku nájdete pod tlačítkom „Nakúpiť s cashbackom".
 • Pri výbere dopravy zvoľte AliExpress Standard Shipping. Vďaka tomu s najväčšou pravdepodobnosťou nebude musieť vypĺňať colné vyhlásenie a tovar dorazí až k vám domov.
Tip: AliExpress Day je skvelou príležitosťou na kúpu vianočných darčekov. Ak ste nad tým ešte nepremýšľali a neviete, čo by ste komu kúpili, pre inšpiráciu si môžete prečítať náš článok o 10 tipoch na vianočné darčeky z AliExpressu, ktorý sme pre vás pripravili. 
Ušetrite s Plnou Peňaženkou. Užívate si obrovské zľavy v rámci AliExpress Day? Čo keby ste ich mohli ešte zvýšiť? Založte si úplne bezplatne účet na Plnej Peňaženke a okrem zliav, ktoré poskytuje AliExpress, môžete získať 0 - 7,5 % späť vďaka cashbacku. Prečítajte si, ako funguje cashback.
AliExpress.com logo

O AliExpress.com

AliExpress.com valcuje trhy a je obľúbeným online trhoviskom miliónov zákazníkov. Nakupujte aj vy všetko od výmyslu sveta často za pár centov a s možnosťou doručenia z európskych skladov.