Naspäť do školských lavíc.

Akcia skončila 30. 9. 2021
Naspäť do školských lavíc.

Predškoláci sa vždy tešia do škôlky najviac!

Deti sa budú vracať do škôlky z trošku dlhších prázdnin a určite vám zo všetkého za tých pár mesiacov vyrástli. Pozrite pre ne pohodlnú a ľahko umývateľnú obuv,  teplákovú súpravu a pyžamko na každoddenné nosenie do škôlky a batôžky na výlety. Vašim ratolestiam sa určite bude páčiť nejaká tá drobnosť v podobe autíčka či bábiky, a to len tak pre radosť, keby sa mu skoro ráno nechcelo do škôlky vstávať.

 

 

Pre školákov na prvom stupni.

Ako lusknutím prstov sa z vašich bábätiek stali deti školou povinné a vy sa budete obzerať po vhodnom oblečení na tých päť dní v týždni, ale tiež po pomôckach. Najdôležitejšie bude pohodlný, ale zároveň praktický batoh či aktovka, ktorá vášmu dieťaťu ešte pár rokov vydrží, ale tiež peračník a podobné drobnosti, v ktorých sa budete musieť začiatkom školského roku zorientovať.

 

 

Potešte vybavením aj žiakov 2. stupňa.

Dieťa rastie, stáva sa samostatnejším a jeho potreby sa menia. Možno bude potrebné pozrieť sa po väčšom školskom batohu, odolnej obuvi na telocvik či mimoškolské aktivity a napríklad i novú fľašu na pitie. Ak vášmu dieťaťu pripravujete raňajky vy, kúpte mu špeciálny desiatový box a termosku na čaj na zimné mesiace.

 

 

Vybavenie pre stredoškolákov.

Vaše deti si už asi nenechajú hovoriť do výberu oblečenia, elektroniky či školských potrieb, ale stále tu ste pre ich financovanie. Avšak ani výber vašich pubertálnych detí vás nemusí zruinovať, poobzerajte sa po lacnejších alternatívach a urobte ich šťastnými. Na povinné čítanie by sa mohla hodiť čítačka kníh, k maturite napríklad špeciálna kalkulačka a k narodeninám nový smartphone.

 

 

Všetko potrebné pre vysokoškolských študentov.

Všetci majú rovnaké potreby -  notebook s dobrou výdržou, ktorý naviac neváži toľko, aby ho z jeho nosenia v batohu nebolel chrbát, veľké obedové boxy, v ktorých si budú prenášať jedlo na celý deň v škole či prenosné hudobné reproduktory na víkendové stretnutia s kamarátmi. Zarobené peniaze z letných brigád tak môžu smysluplne využiť práve s Plnou Peňaženkou.

 

 

Akcie, ktoré pre vás pripravili e-shopy.

Cashback na nákup školského vybavenia si užite aj v týchto obchodoch: