Ako hľadať značky na AliExpress

Ako hľadať značky na AliExpress

Čo v článku nájdete?

ZNÁME ZNAČKY NA ALIEXPRESS

Kto z Vás pokukuje na AliExpress po značkových produktoch? Myslím, že určite každý z nás sa neraz snažil na AliExpress vyhľadať nejaký ten značkový produkt dúfajúc, že ​​ho na Ali objavÍ za ďaleko nižšiu cenu, než za ktorú sa predáva v obchodoch u nás.

AKO HĽADAŤ ZNAČKY NA ALIEXPRESS

Iste viete, že sa nejedná o originálne produkty, ale o fake (kópie), a tiež určite viete, že vyhľadávať tieto produkty zas tak jednoduché nie je. Ako teda na to? Vyhľadávať musíte s využitím skratiek a skomolenín značiek. Ak predajca predáva fake produkty, AliExpress na to s najväčšou pravdepodobnosťou príde a predajcovi daný predaj zakáže, alebo dokonca zruší aj celý jeho obchod. Preto sa tieto produkty musia volať inak, než je ich originálny názov.

 

SKRATKY ZNAČIEK NA ALIEXPRESS

Inšpirujte sa našou tabuľkou skratiek a názvov, ktoré stačí zadať na AliExpress do vyhľadávača a produkt so známou značkou by sa Vám mal zobraziť.

NENAŠLI STE, ČO HĽADÁTE?

Keď v tabuľke nemôžete nájsť práve tú Vašu značku, napíšte nám prosím na zákaznícku podporu, pozrieme sa na to a tabuľku aktualizujeme.

Odporúčame sledovať našu AliExpress Facebook skupinu, často sa tam objavujú recenzie a tipy práve na značkové a obľúbené produkty.

 

CHCETE ALIEXPRESS SPOZNAŤ EŠTE VIAC?

 

Prejsť na AliExpress a začať nakupovať >

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať