Tipy na Silvester od Plnej Peňaženky

Akcia skončila 1. 1. 2022
Tipy na Silvester od Plnej Peňaženky

NETRADIČNÉ DOBROTY NA SILVESTROVSKÝ STÔL

Osvedčená klasika ako jednohubky, chlebíčky alebo nakúpené dobroty – aj toto patrí na silvestrovský stôl. Vybrali sme niekoľko tipov na lahôdky, ale môžete sa pozrieť aj do našej kategórie s jedlom a vybrať si sami.

 

Skvelou dobrotou na stôl je napríklad sušené mäso - hovädzie, jelenie a iné, s rôznymi príchuťami, ktoré nájdete v e-shope MasoHere. Netradičnou pochutinou na stole sú určite aj ázijské slané pochutiny z e-shopu Chopsticks, ochutnať tak môžete krevetové chipsy a napríklad výborné arašidy vo wasabi.

 

Skúste tiež delikatesy s kampotským korením alebo chilli dobroty, ako sú oriešky s chilli alebo napríklad utopenca s chilli. Čím ale určite všetkým vytriete zrak, sú hmyzie „chipsy“ WormUp, pre mnohých to bude 100 % výzva ale s postupujúcim večerom by sa mohli osmeliť. :-)

 

SERVÍROVANIE A DEKORÁCIE NA SILVESTROVSKÚ PÁRTY

Ozdoby a dekorácie na silvestrovskú párty jednoducho patria. Na Plnej Peňaženke nájdete množstvo e-shopov, v ktorých zaobstaráte dekorácie všetkého druhu. Stačí, keď hodíte očkom do kategórie Dekorácie.

 

Tematickú výzdobu na Silvester objavíte v e-shope MojaParty alebo HeliumKing. Zaujímavým doplnkom na každej párty bude určite jedlý riad – taniere, misky, slamky alebo aj lyžičky, ktorými všetkých určite milo prekvapíte.

 

Ak hľadáte štýlový servírovací riad, na inšpiráciu odporúčame e-shop 4home, kde nájdete sady krásnych mís a misiek. E-shop Bonami je taktiež zárukou štýlových podnosov a iného servírovacieho riadu. A v neposlednom rade ešte pozrite do e-shopu Butlers, kde je na výber množstvo dizajnových podnosov či misiek. Takto by sme mohli pokračovať ďalej, e-shopov, z ktorých si možno vyberať, je skutočne veľa.

 

ČLOVEČE, NEHNEVAJ SA

Silvestrovské večery bývajú dlhé a niekedy v priebehu večera nastávajú „hluché“ miesta, preto k Silvestru spoločenské hry neodmysliteľne patria. Hoci každý nemusí byť od prírody chtivý hier, vedzte, že z toho môžu vzniknúť zážitky, na ktoré budete s úsmevom spomínať celý život. Na Plnej Peňaženke môžete surfovať medzi e-shopmi, ktoré majú v ponuke aj spoločenské hry, nájdete ich v kategórii Knihy, audio, video a hry.

 

Klasikou medzi hrami sú staré známe Aktivity alebo ak ste akčnejšie tipy, Twister je pre vás ako stvorený. Skúste sa ale poobzerať aj po niečom inom. Asi najznámejší obchod s hrami je Albi, kde vytvárajú svoje vlastné hry, je to nekonečná studnica nápadov, vaše prvé kroky by preto mali smerovať práve tam.  Kníhkupectvá by ste pri love dobrých hier nemali zo zoznamu vynechávať - Panta Rhei, Knihy Dobrovský, Knihy ABZ pre vás môžu byť skvelým miestom, kde si okrem kníh, vyberiete aj zaujímavú hru


Ďalšia skupina obchodov, kde môžete hľadať aj spoločenské hry pre dospelých, sú hračkárstva. Veselý drak alebo Pompo. Ak na internete čas od času pátrate po darčekoch, potom asi poznáte aj e-shopy, kde okrem iného nájdete aj hry. Na Plnej Peňaženke sú takými napríklad Market24, ​​Kokiskashop alebo Popron. Je teda naozaj z čoho vyberať.

 

NEZABÚDAJTE ANI NA DOBRÉ PITIE

Silvester sa nezaobíde bez dobrého pitia a polnočného prípitku. Na stránkach Plnej Peňaženky nájdete kategóriu obchodov s alkoholom, na ktorých možno nájsť aj výhodné silvestrovské balíčky sektov a vín, ak organizujete väčšie párty. Hodiť sa môžu maxi veľkosti alkoholu pre väčšie párty. Klasikou v e-shopoch s alkoholom sú rôzne destiláty či limitované edície.

 

TIP: Ak chcete predísť ďalší deň bolestiam hlavy, skúste kapsuly Mindflow Hangover proti opici.