Februárové novinky Plnej Peňaženky 2024

9. 2. 2024
Februárové novinky Plnej Peňaženky 2024

Milí Peňaženkári,

ako obvykle sa na začiatku mesiaca hlásime so súhrnom noviniek. Pripomenieme si januárové udalosti a pozrieme sa, čo sme si pre vás pripravili na február, ktorý bude mať po trojročnej pauze opäť 29 dní.

► Máme za sebou povianočné a januárové výpredaje, ktoré ponúkli Peňaženkárom zľavy až 90 %.

► Po novom sme spustili akciu Týždeň s e-shopom, kedy vám v priebehu jedného týždňa predstavujeme prostredníctvom rôznych tém (recenzie, súťaže, akciové ponuky, produkty atď.) vybrané e-shopy. Zatiaľ sme sa stihli podrobnejšie pozrieť na e-shopy Temu a Ketomix.

7. narodeniny Plnej Peňaženky

V uplynulých dňoch ste s nami mohli osláviť 7. narodeniny Plnej Peňaženky. 7 rokov plných úspechov, cashbacku a výhodných ponúk, ktoré sme sprostredkovali státisícom spokojných používateľov. A v rámci osláv ste od 29. 1. do 4. 2. 2024 na tejto stránke mohli objaviť množstvo prekvapení.

Počas narodeninového týždňa sme vám postupne priniesli súťaž o 7 x 7 €, súťaž o 7x double cashback počas celého februára, jeden celý deň s double cashbackom v 7 partnerských e-shopoch, bonus 0,50 € pri nákupe počas jedného dňa a 20 % zvýhodnenie na nákup vo všetkých e-shopoch počas troch dní.

Vítame AirBaltic, Lego a Diesel 

► Početnú rodinu e-shopov poskytujúcich cashback cez Plnú Peňaženku rozšírili v uplynulých dňoch napríklad, Lego, Diesel a AirBaltic.

► Peňaženkári si po novom zaobstarajú s cashbackom aj stavebnice a ďalšie príslušenstvo od značky Lego. Ak máte tvorivého ducha, nenechajte si ponuku oficiálneho e-shopu dánskej legendy ujsť.

Pre módnych fajnšmekrov máme dobrú správu v podobe zaradenia e-shopu Diesel na náš zoznam. Diesel je inovatívna medzinárodná lifestylová značka, ktorá vyrába širokú kolekciu džínsov, oblečenia a doplnkov.

► Rozrástol sa nám aj zoznam leteckých spoločností. Tentokrát o AirBaltic, ktoré sa špecializuje na Pobaltie, ale obsluhuje aj destinácie v Škandinávii, na Kaukaze, v Európe a na Blízkom východe.

Valentín a jarné prázdniny 

► Blíži sa sviatok sv. Valentína a na Plnej Peňaženke sme k nemu pripravili pre všetkých zamilovaných aj nezadaných niekoľko darčekov. Ak chcete obdarovať vašich blízkych, máme pre vás tipy na darčeky, ktorými sa blysnete. Pokiaľ si chcete sviatok spestriť romatickým filmom, nechajte sa inšpirovať zoznamom valentínskych snímok od našej Alžbet. Vhodné miesta na valentínsky výlet pre vás zase vybrala Anežka. A nezabudli sme ani na pár tipov, ako si užiť Valentína ako single.

► Nezadržateľne sa blížia aj jarné prázdniny. Stále ešte nemáte svoje plány? Inšpirujte sa našimi tipmi, ako si prázdniny poriadne užiť na slovenských horách, či už na snehu alebo na blate.

Ďalšie zaujímavosti z Plnej Peňaženky:

  • V miliónovej súťaži, kde každý účastník, ktorý chce zostať v hre, musí v každom mesiaci zaznamenať aspoň jeden nákup, zostáva na začiatku februára 606 účastníkov.
  • Priemerná výška výplaty na účet užívateľov Plnej Peňaženky bola v januári 17 €. Najvyššia vyplatená odmena v mesiaci sa potom vyšplhala na čiastku 3010 €.

To je tentokrát všetko. Prajeme vám, nech vám počasie dovolí dopriať si ešte aspoň na pár dní zimných radovánok a nech vám najkratší mesiac v roku prinesie len samé pozitívne stretnutia a zážitky.