Temu.com logo

Temu.com

Online trhovisko, ktoré ponúka tisícky produktov z rôznych kategórií. Nemusíte tak hľadať v desiatkach e-shopov, na Temu.com nájdete všetko na jednom mieste.

Viac o Temu.com

Peniaze z nákupu späť

2,5 - 11 %

Nový zákazník

11 %

Stávajúci zákazník

2,5 %

Recenzie a články

O Temu.com

Online trhovisko, ktoré je prevádzkované čínskou spoločnosťou vám ponúka možnosť nájsť na jednom mieste pohodlné a štýlové oblečenie, kozmetiku, ktorá nesklame, hračky pre tých najmenších, ale aj elektroniku, ktorá vydrží. 

 

Aplikácia, ktorá bola na trh uvedené v roku 2022 v Spojených štátoch sa postupne sa dostávala do iných kútov sveta a do povedomia verejnosti. Temu.com dokonca odvysielali svoju vlastnú reklamu aj na známom SuperBowle. 

Aplikácia je aktuálne najsťahovanejšou aplikáciou v rámci aplikácií, ktoré ponúkajú všemožný tovar.

Temu je spoločnosť zameraná na elektronické obchodovanie. Spája predajcov so spotrebiteľmi, výrobcami a značkami a to z celého sveta. Ponúka tak široký výber tovaru za priaznivé, temer veľkoobchodné ceny. 

Široká ponuka tovaru 

Na Temu si môžete vyberať až z 29 rôznych kategórii. Je teda dosť možné, že na jednom mieste nájdete všetko, čo potrebujete. Už nemusíte chodiť fyzicky do obchodov alebo mať otvorených desať tabov, aby ste nakúpili všetko potrebné, či už do domácnosti, pre seba, svojich blízkych. Na jednej stránke tak môžete vybaviť aj vianočné darčeky, nakúpiť drobnosti do domácnosti alebo si vynoviť šatník. 

Nájdete tu taktiež produkty pre starostlivosť o pleť, dokonca aj drobné spotrebiče. Ak ste kutil a veci v domácnosti si dokáže opraviť, prípadne vyrobiť sami, na stránkach Temu nájdete aj množstvo náradia, ktoré vám môže pri realizácii vašich nápadov pomôcť. 

Máte domáceho miláčiky? Aj s tým vám vie Temu pomôcť. Kúpite tu hračky, domčeky, podstielky. Dokonca tu nájdete aj produkty na starostlivosť o vašich domácich kamarátov. 

Odkiaľ temu odosiela tovar? 

Môže to byť z rôznych častí sveta, keďže Tema zapája množstvo výrobcov a dodávateľov z rôznych krajín. Krajinu pôvodu, ako aj krajinu dodania, nájdete vždy pri danom produkte. 

Tema však spolupracuje s poprednými prepravcami a balík vám tak môže doručiť UPS, FedEx, USPS. 

Aplikácia TEMU 

Aplikáciu Temu si môžete stiahnuť cez Google Play alebo Appstor. Nakupovanie cez aplikáciu je veľmi jednoduché a nijako zásadne sa nelíši od nakupovania cez internetové stránky. Na jednom mieste si môžete obzerať nové oblečenie, tapety do detskej izby alebo náradie pre manžela. 

Hodnotenie užívateľov

 • 4,9

  Počet hviezdičiek: 4,5 / 5

  16 hodnotení

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  Všetko bolo doručené v poriadku. Tovar zodpovedal cene.

  ta*************[email protected] 28. 5. 2024

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  Všetko v poriadku super

  Anton K. 27. 5. 2024

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  Rychlo vybavene, spokojnost s objednanym tovarom 🙂

  Elena Š. 23. 5. 2024

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Online nákupné galérie

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.