Už ste prezuli na zimu?

10. 10. 2022
Zimné pneumatiky

Blíži sa 1. november a s ním aj povinnosť všetkých vodičov mať na svojom vozidle zimné pneumatiky, pokiaľ sa na vozovke nachádza súvislá vrstva snehu, ľad alebo námraza.

  • Kvalitné pneumatiky zo skladov rýchlo miznú. Poistite si tie najlepšie pre svoje auto a objednajte si ho online čo najskôr. Kde získate zľavy?
  • Chcete vedieť, ktoré sú najkvalitnejšie a kde nakupovať s cashbackom? Ste na správnom mieste! Prezrite si pneumatiky v akcii a vyberte to pravé pre svoje auto.

Najlacnejšie pneumatiky

Hľadáte kvalitu a je pre vás prioritou nízka cena? Vybrali sme kvalitné zimné pneumatiky, u ktorých vás prezutie celého auta vyjde levne.

Vysoká kvalita - pre bezpečné a dlhé cesty

Ako sa hovorí, zlatá stredná cesta je väčšinou tým najlepším riešením. Pneumatiky v tejto kategórii sú vhodné pre vodičov, ktorí si potrpia na kvalitu a bezpečnosť a dôverujú známym značkám.

Najvyššia trieda - to najlepšie na trhu

Potrpíte si na kvalitu a veríte vždy tým najlepším? Vyberte si zo špičkových pneumatík top značiek. Obujte svoje auto na zimu do toho najlepšieho, čo môžete dostať.

Celoročné pneumatiky

Celoročné pneumatiky sa v ponukách výrobcov objavujú čoraz častejšie. Môžeme dokonca povedať, že si v nich našli svoje stále miesto a rovnako aj skupinu zákazníkov. V očiach mnohých vodičov ale toto obutie stále predstavuje novinku, respektíve akúsi malú neznámu.

Celoročné obutie je vhodné pre vodičov, ktorí sa v priebehu zimy pohybujú so svojim vozidlom primárne v rámci mesta a vyhýbajú sa jazde do hustejšie zasnežených oblastí. Celoročné pneumatiky sú totiž iné, než klasické zimné pneumatiky a treba si to uvedomiť.

Doplnky a vychytávky do auta

Prinášame vám výber šikovných produktov, ktoré ocení každý šofér, a dovoľujeme si tvrdiť, že niektoré sú jednoducho nevyhnutné.

Využite aktuálne akcie

Zimné prezutie a autodoplnky nájdete v týchto obchodoch