Už ste prezuli na zimné?

Akcia skončila 31. 12. 2023
Už ste prezuli na zimné?

Blíži sa 1. november a s ním aj povinnosť všetkých vodičov mať na svojom vozidle zimné pneumatiky, pokiaľ sa na vozovke nachádza súvislá vrstva snehu, ľad alebo námraza.

Kvalitné pneumatiky zo skladov rýchlo miznú. Poistite si tie najlepšie pre svoje auto a objednajte si ich online čo najskôr. Kde získate zľavy?

Chcete vedieť, ktoré sú najkvalitnejšie a kde nakupovať s cashbackom? Ste na správnom mieste! Prezrite si pneumatiky v akcii a vyberte to pravé pre svoje auto.

Najlacnejšie pneumatiky

Hľadáte kvalitu a je pre vás prioritou nízka cena? Vybrali sme kvalitné zimné pneumatiky, u ktorých vás prezutie celého auta vyjde lacno.

Vysoká kvalita pre bezpečné a dlhé cesty

Ako sa hovorí, zlatá stredná cesta je väčšinou tým najlepším riešením. Pneumatiky v tejto kategórii sú vhodné pre vodičov, ktorí si potrpia na kvalitu a bezpečnosť a dôverujú známym značkám.

Najvyššia trieda - to najlepšie na trhu

Potrpíte si na kvalitu a veríte vždy tým najlepším? Vyberte si zo špičkových pneumatík top značiek. Obujte svoje auto na zimu do toho najlepšieho, čo môžete dostať.

Celoročné pneumatiky

Celoročné pneumatiky sa v ponukách výrobcov objavujú čoraz častejšie. Môžeme dokonca povedať, že si v nich našli svoje stále miesto a rovnako aj skupinu zákazníkov. V očiach mnohých vodičov ale toto obutie stále predstavuje novinku, respektíve akúsi malú neznámu.

Celoročné obutie je vhodné pre vodičov, ktorí sa v priebehu zimy pohybujú so svojim vozidlom primárne v rámci mesta a vyhýbajú sa jazde do hustejšie zasnežených oblastí. Celoročné pneumatiky sú totiž iné, než klasické zimné pneumatiky a treba si to uvedomiť.

Doplnky a vychytávky do auta

Prinášame vám výber šikovných produktov, ktoré ocení každý šofér, a dovoľujeme si tvrdiť, že niektoré sú jednoducho nevyhnutné.

Využite aktuálne akcie

Zimné prezutie a autodoplnky nájdete v týchto obchodoch