Zimné pneumatiky

Akcia skončila 30. 11. 2021
Zimné pneumatiky

NAJLACNEJŠIE PNEUMATIKY - dobrá kvalita, nízka cena

Hľadáte kvalitu, no prestížna značka pre Vás nie je prioritou? Vybrali sme zoznam kvalitných zimných pneumatík, pri ktorých Vás prezutie celého auta nevyjde viac ako 199 €!

Nechcete sezónne prezutie zbytočne preplácať, no neradi volíte najlacnejšie riešenia? Nemusíte mať najmenšie obavy. Je samozrejmosťou, že pneumatiky v tejto kategórii spĺňajú všetky európske a svetové bezpečnostné normy, sú vysoko kvalitné a ich výdrž je vo všeobecnosti veľmi dobrá. Ak patríte medzi tých šoférov, ktorí si nepotrpia na luxus prestížeho loga na svojich kolesách a uspokojíte sa aj s nižšou radou, pneumatiky v tejto sekcii sú pre Vás tie pravé!

Máte v rodine dve autá a druhé je menej využívané ako to prvé? Nevidíte dôvod míňať veľa peňazí na drahé a značkové pneumatiky? Vyberte si tie najlacnejšie! Jazdíte v zime menej alebo nejazdíte tisícky kilometrov ročne? Aj v takomto prípade Vám perfektne poslúžia! Nie je dôvod mať na aute obuté najdrahšie pneumatiky, pokiaľ si nepotrpíte na produkty tej najvyššej rady, prípadne ich dostatočne nevyužijete.

Vyberte si zo širokej ponuky značiek, akými sú v tejto cenovej kategórii napríklad Matador, Barum, Falken, Fulda, Linglong, Maxxis, Kumho, Sava či TOMKET.

 

VYSOKÁ KVALITA - pre bezpečnosť a dlhé cesty

Ako sa hovorí, zlatá stredná cesta je vždy najlepším riešením. Kvalita svetovej triedy, výrobcovia so zvučným a overeným menom a v neposlednom rade cena, ktorá stále nie je príliš vysoká! Pneumatiky v tejto kategórii sú vhodné pre všetkých šoférov, ktorí si potrpia na kvalitu použitých materiálov, bezpečnosť a dôverujú značkám, ktoré na v oblasti pôsobia dlhé roky.

Vieme, že výber správnych zimných pneumatík nemusí byť vždy najľahším a jednoduchým rozhodovaním. Mnoho z nás šoférov, častokrát nehľadí na technickú stránku pneumatík, nesleduje aktuálne trendy výrobných postupov, a preto si jednoducho radi necháme poradiť. A kto by to zvládol lepšie, ako značky s výbornými referenciami, podloženými spokojnosťou dlhoročných zákazníkov.

Ak patríte medzi tú skupinu motoristov, ktorá cez zimu najazdí priemerné množstvo kilometrov, výberom jedných z ponúknutých pneumatík určite neurobíte krok vedľa. Pneumatiky v tejto kategórií budú pre Vás skvelým riešením, čo v konečnom dôsledku spozorujete na ceste po obutí sami. Nesklamú na snehu, klzkom povrchu a problém im neurobí ani jazda do kopca.

Vyberte si zo širokej ponuky značiek, akými sú v tejto kategórii napríklad Firestone, Yokohama, Continental, Bridgestone, Nokian, Matador alebo Hankook.

 

NAJVYŠŠIA TRIEDA - to najlepšie, čo na trhu nájdete

Patríte k tým, ktorí nenechávajú nič na náhodu? Potrpíte si na kvalitu a veríte vždy tým najlepším? Vyberte si zo špičkových pneumatík tých najznámejších a najspoľahlivejších značiek. Obujte svoje auto na zimu do toho najlepšieho, čo môžete dostať. Renomovaní svetoví výrobcovia pneumatík zákazníkov o svojich kvalitách presviedčajú už roky. Ak patríte medzi nich, viete o čom hovoríme. Ak nie, presvedčte sa!

Pneumatiky v tejto kategórii sú vhodné pre šoférov, ktorí aj v zime najazdia nespočetné množstvo kilometrov a pre všetkých, ktorí sa radi prezentujú kvalitou na prvý pohľad. Kto by predsa nechcel mať na svojich štyroch kolesách obuté pneumatiky značiek, ktoré dodávajú svoje produkty tým najlepším auto-motobilovým pretekárom a obúvajú monoposty Formuly 1 či iných prestížnych pretekov.

Vysoká príľnavosť na ceste, dokonalé odbúravanie vody z povrchu pneumatík a minimalizovanie brzdnej dráhy aj na nepriaznivom snehovom a šmýkľavom povrchu. Pneumatiky sa okrem iného vyznačujú vysokou životnosťou a v rámci jednej sezóny vydržia vyšší nápor najazdených kilometrov, čo ocenia najmä vodiči, ktorých najazdené kilometre za sezónu sú viac ciferné. Stavte na kvalitu a špičkové renomé a dajte šancu jedným z nich!

Vyberte si zo širokej ponuky značiek, akými sú v tejto kategórii napríklad Pirelli, Michelin, GoodYear, Yokohama, BF Goodrich či Uniroyal.

 

CELOROČNÉ PNEUMATIKY - neprezúvate, neskladujete

Prezúvať pneumatiky každý polrok, medzitým skladovať tie, ktoré práve nemáte obuté. Navyše, neustále rozmýšľať nad tým, v akom stave sú tie z predošlej zimy či leta. A čo keby sme Vám povedali, že existuje aj iné riešenie každoročného prezúvania. Netrápte sa viac zimnými a letnými pneumatikami, dajte šancu celoročnému prezutiu, každoročne stúpajúcemu trendu!

Celoročné pneumatiky sa v ponukách výrobcov objavujú čoraz častejšie, môžeme dokonca povedať, že si v nich našli svoje stále miesto a takisto skupinu zákazníkov. V očiach mnohých šoférov ale toto prezutie stále predstavuje novinku, respektíve akúsi malú neznámu. Ak rozmýšľate nad celoročnými pneumatikami, musíte si položiť základné otázky. Ako často v zime jazdíte, a aký stav vozovky je zvyčajne na mieste, ktorom najčastejšie jazdíte?

V prípade, že bývate v oblasti, kde je sneh počas zimy na dennom poriadku, tieto pneumatiky pravdepodobne nie sú pre Vás. Celoročné prezutie je vhodné pre šoférov, ktorí sa počas zimy pohybujú so svojim vozidlom primárne v rámci mesta a vyhýbajú sa jazde do hustejšie zasnežených oblastí. Celoročné pneumatiky sú totižto iné, ako klasické zimné pneumatiky a je potrebné si to uvedomiť.

V prípade, že uvažujete o zakúpení celoročných pneumatík, odporúčame sa pred kúpou poradiť s Vašim servisným pracovníkom, prípadne dôkladne zvážiť prostredie a stav vozovky, po akej sa počas nasledujúcej zimy budete na aute pohybovať. Ponuku celoročných pneumatík nájdete takmer u každej značky a výrobcu, napríklad Barum, Matador, Hankook či TOMKET.

DOPLNKY A VYCHYTÁVKY - zjednodušte si zimné jazdenie

Ak na ceste nie ste nováčikom, poznáte to. Sneh, topiaci sa okamžite po vstupe do auta. Ťažko dostupný terén pri ceste na chatu, soľ na cestách, ktorá ničí Vašu karosériu či predné okno, ktoré je každé ráno zamrznuté a Vy strávite pár mrazivých minút jeho nekonečným zoškrabávaním? Taká je však zima a nám nezostáva nič iné, len sa na ňu pripraviť

Prinášame Vám výber šikovných produktov, ktoré ocení každý šofér a dovoľujeme si tvrdiť, že niektoré sú jednoducho nevyhnutnosť! Škrabku na okno do auta musí mať v aute každý jeden z nás. A keby len jednu, niekedy sa hodí pár rúk navyše! Zvlášť, ak je vonku pár stupňov pod nulou.  Zabrániť ale môžete aj namŕzaniu predného okna, AliExpress ponúka šikovný ochranný kryt.

Chystáte sa v zime na lyžovačku? Potom vo Vašom aute nesmú chýbať snehové reťaze a zíde sa aj šikovný stojan na lyže či snowboard! Asi źiadny šofér sa v zime nezaobíde bez nepremokavých koberečekov, ktoré ušetria množstvo starostí, ľahko sa čistia a navyše chránia presiaknutie vody až do karosérie, čím zabraňujú korózii. Na škodu nie je ani GPS navigácia či predná kamera pre dokumentáciu Vašich ciest a prípadných škôd. Cesty v zime sú nebezpečnejšie a nikdy nemôžete vedieť, čo všetko sa môže stať!

Na zimu tiež odporúčame odložiť drahé a značkové elektróny, ktoré sú v zime náchylnejšie na zničenie. Neprospieva im posypová soľ a často sa stane, že na zasneženej vozovke si napríklad nevšimnete obrubník... A je po značkovom disku! Najlepším riešením je obuť nové pneumatiky na hliníkový disk, ktorý môžete skrášliť štýlovými krytmi kolies, ktoré plnia estetickú aj ochrannú funkciu!

NAJLEPŠIE PNEUMATIKY - víťazi testov roku 2020

Pred nákupom nových pneumatík je dobré riadiť sa aj názormi odborníkov. Tí každoročne vykonávajú testy pneumatík a výnimkou nie je ani rok 2020. Nečakajte však žiadne prekvapenia. Tento rok popredné priečky testov na portáli testy-pneumatik.sk obsadila značka Michelin, konkrétne model Pilot Alpin PA4. Že sa jedná o naozajstnú špičku, dokazujú aj umiestnenia v predchádzajúcich rokoch. 

Pozrite sa, ktoré pneumatiky sa umiestnili na najvyšších priečkach:

Využite aktuálne akcie

Zimné prezutie a autodoplnky nájdete v týchto obchodoch