Lego.com logo

Lego.com

Nechajte svoju kreativitu rozkvitnúť vďaka LEGO širokej škále stavebníc, ktoré vám umožnia neustále objavovať a vytvárať nové veci.

Viac o Lego.com

Peniaze z nákupu späť

1,1 - 2,1 %

Vybrané produkty Exclusive

1,1 %

Ostatné produkty

2,1 %

O Lego.com

Spoločnosť LEGO bola založená v roku 1932 Ole Kirkom Kristiansenom a doteraz je jedným z popredných svetových výrobcov stavebníc. Lego.com je tu pre všetkých malých aj veľkých staviteľov. Chlapci určite ocenia LEGO Star Wars, iní si zamilujú LEGO Duplo. Či už ste fanúšikom najnovších stavebníc alebo večnej klasiky, navštívte Lego.com.

 

Rozsiahly svet stavebníc LEGO

S rozsiahlym sortimentom stavebníc má Lego.com niečo pre každého. Od klasických kostiek až po epické modely z obľúbených filmov, LEGO stavebnice rozvíjajú kreativitu a podporujú učenie cez hru. Vyberte si z obľúbených kolekcií, ako napríklad LEGO Technic, LEGO Star Wars alebo LEGO Friends, a zažite nekonečné možnosti stavieb.

  • Stavebnice podľa témy - vyberajte obľúbené stavebnice Lego Icons, Lego Avatar, Star Wars alebo novinky LEGO® Gabinin kúzelný domček či LEGO® DREAMZzz™ a mnoho ďalšieho na e-shope Lego.com.
  • Podľa veku - túto kategóriu oceníte, ak v tom množstve stavebníc LEGO máte trošku zmätok. V e-shope Lego.com vyberiete darček pre tých najmenších ale aj pre dospelákov.
  • Podľa ceny - či už chcete za LEGO stavebnice utratiť menej ako 20 € alebo sa buchnete po vrecku, Lego.com vám ušetrí pátranie filtrovaním podľa ceny.
  • Tovar LEGO - LEGO to nie sú len stavebnice, v tejto kategórii objavíte napríklad aj puzzle, desiatové boxy, fľaše na vodu a mnoho ďalšieho od značky LEGO.
  • Záľuby - milujete zvieratká, chcete sa stať vďaka LEGO princeznou alebo nindžom? V tom prípade filtrujte podľa záľuby na Lego.com.

Navštívte tiež kategóriu Exkluzívne stavebnice LEGO® na Lego.com s ponukou obdivuhodných stavebníc z témy Harry Potter™ až po roztomilú zberateľskú kolekciu BrickHeadz™, alebo sa inšpirujte najredávanejšími stavebnicami LEGO®.

Svet stavebníc LEGO

Čas na hranie… v LEGO® štýle

LEGO videohry pre počítače a konzoly, ktoré kombinujú zábavu a kreativitu LEGO® stavebníc s napätím videohier, vám umožní ponoriť sa do vzrušujúcich príbehov s obľúbenými postavami z filmových trhákov. Tieto videohry predstavujú skvelý darček pre deti, ktorý im poskytne zábavné herné výzvy v bezpečnom a farebnom prostredí. Sledujte najnovšie LEGO videohry pre deti, LEGO fanúšikov a všetkých, ktorí túžia po kvalitnom hernom zážitku.

Doručenie a vrátenie na Lego.com

Štandardné doručenie trvá 2 – 4 pracovné dn. Doručenie zadarmo sa vzťahuje na online objednávky alebo na telefonické objednávky nad 55 €, inak je cena doručenia 6,00 €. Vybrať si tiež môžete doručenie nasledujúci pracovný deň, v prípade, že vytvoríte objednávku do 12.00 hod. Cena doručenia je v tomto prípade 7,00 €. 

Doobjednávky položiek sú možné, no objednávky, ktoré takéto položky obsahujú, nebudú odoslané, až kým ich Lego.com nenaskladní. Predobjednávky sú stavebnice, ktoré budú k dispozícii čoskoro! Ešte neboli uvedené na trh, no i tak si ich možno objednať. Dátumy odoslania predobjednávok a doobjednávok sa zobrazujú na stránke produktu, v taške a v súhrne objednávky pri platbe. Položky Lego.com odosiela hneď, ako sú k dispozícii. Keď objednávka opustí sklad, pošle vám e-shop e-mail.

Ak nie ste úplne spokojní s vašou objednávkou, môžete ju bezplatne vrátiť do 35 dní odo dňa prijatia zásielky. Najskôr kontaktujte e-shop Legom.com e-mailom alebo telefonicky a následne vám poskytne predplatený štítok, ktorý môžete použiť na vrátenie položiek do DPD Pickup parcelshop. Uistite sa, že všetky vrátené položky sú v zapečatenej krabici a bezpečne zabalené. Vrátenie peňazí začne e-shop spracovávať do 1 - 2 dní po tom, ako dostane položky späť. Môže trvať až 14 dní, kým sa vrátená platba dostane do vašej banky.

 

Nevybrali ste si? LEGO stavebnice môžete vyberať aj napríklad v milovanej a nenávidenej Alza.sk alebo navštívte ďalšie e-shopy na Plnej Peňaženke v sekcii Hračky.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Šport, hobby a zábava

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.