Vianoce boli štedré. Tak ako povianočné zľavy e-shopov.

Čoraz viac ľudí si už pod stromčekom nájde menej cenné dary a na tie drahšie darčeky si počká do januára. To znie rozumne, vtedy totiž začínajú januárové výpredaje plné veľkých zliav. Patríte medzi nich?  Hlavná vlna zliav sa začína už tesne po Novom roku . Zatiaľ čo tesne pred Vianocami nájdete v 70 zľave najmä vianočné dekorácie, v januárových výpredajoch prichádza na rad elektronika, móda, hračky, kozmetika či nábytok.

januárove vypredajeČo je ešte zaujímavejšie, ponuka je obmedzená do vypredania zásob , takže skutočne nemáte na čo čakať! Nechcete sa pretŕčať v obchodoch s kopou ďalších nadšencov, ktorí by vám akurát tak všetky parádne zľavy vychytali? Dajte šancu nákupom online, aj s cashbackom . Takto ušetríte hneď 2x. Nielenže dostanete mobilné telefóny, sušičky, parfumy, komody a ďalšie produkty niekedy aj s viac ako 80 % zľavou, navyše sa vám vrátia aj peniažky späť z nákupu formou cashbacku. A ďalšia výhoda nákupov cez internet? Veľmi často v online obchodoch začínajú výpredaje už hneď po Vianociach. Stačí si pokojne už 26. 12. sadnúť so šalátom a rezňom k počítaču alebo ležať na gauči s mobilom v ruke a začať nakupovať v povianočných výpredajoch s Plnou Peňaženkou. U nás totiž nájdete aktuálne zľavy a akcie na nákupy v známych aj menej známych e-shopoch.  

Využite januárové výpredaje s Plnou Peňaženkou

Ponuka v internetových obchodoch je skutočne široká, ceny častokrát výhodnejšie, navyše si môžete produkty porovnať a nákup dokončiť pokojne aj z gauča. Predtým ako pristúpite k samotnému nákupu v e-shope, ktorý nepoznáte, alebo ste odtiaľ ešte nenakupovali, overte si jeho dôveryhodnosť. Pomôcť vám môžu recenzie od iných užívateľov alebo naše recenzie, ktoré pre vás pravidelne každú sobotu publikujeme. Navyše s Plnou Peňaženkou máte istotu bezpečného nákupu, pretože spolupracujeme iba s overenými predajcami. Ďalej sledujte, či je tovar dostupný skladom, prípadne do koľkých dní môže byť expedovaný. Nezabudnite si tiež skontrolovať cenu za doručenie. V dnešnej dobe však už aj e-shopy ponúkajú veľmi priateľské ceny doručenia, často máte od nejakej hodnoty objednávky dopravu zadarmo. V prípade módy a kozmetiky je doprava zadarmo často pri nákupe nad 50 €, v prípade elektroniky a nábytku je táto hodnota o niečo vyššia a pohybuje sa od 100 € vyššie. Tak hor sa na januárové výpredaje s cashbackom!

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať