7. narodeniny Plnej Peňaženky

Rok sa s rokom snúbil a my tak máme opäť možnosť oslavovať. Plná Peňaženka totiž dovŕšila už 7 rokov. Krásne číslo, všakže? Poďte sa s nami teda pozrieť, čo nám, ale aj vám, priniesol ďalší rok Plnej Peňaženky.

29. 1. 2024 Katka
7. narodeniny Plnej Peňaženky

Tak ako predtým, aj tentokrát sa o vás staral tím skladajúci sa z Petra, ktorý je služobne najstarším členom, šarmantnej Alžbet, ktorá je zas mozgom kreativity a dobrodružnej Katky, ktorá vám s radosťou porozpráva o bizarných zážitkoch zo svojich ciest. 

Viac než 900 e-shopov

Na Plnej Peňaženke už môžete nakúpiť vo viac ako 900 e-shopoch. Jednému z používateľov sa dokonca podarilo nakúpiť už v 112 z nich! Šatník vymeníte vďaka pár klikom napríklad na AboutYou, Sinsay, Answear či Bonprix. Šperky zas nájdete na Vivantis alebo Olivie. Športovci si na svoje prídu na Sportisimo, Decathlon a Husky. Nezabúdame ani na cestovateľov. Vďaka cashbacku ušetríte na letenkách, ubytovaní, ale aj poistení. 

Alza s cashbackom

Za zmienku určite stojí aj to, že od minulého roka naši užívatelia môžu nakúpiť, čo im srdce ráči na Temu.com. Elekro do domácnosti, detskej izby, ale aj kancelárie si vyberiete na obľúbenej Alze a samozrejme nielen to. 

► Od roboty aj kone hynú, preto jedenásť z desiatich Peňaženkárov odporúča veľa oddychovať, a to sa najlepšie robí na výletoch. Nie je totiž nič lepšie, ako spojiť relax s poznávaním nových miest. Dôkazom toho, že naši užívatelia radi cestujú je aj to, že najvyšší cashback, ktorý sme zaznamenali, bol práve na Bookingu a to v hodnote 1 470,72 €. To je o takmer dvesto eur menej, než najvyššia výplata, ktorá na slovenskej Plnej Peňaženke bola vyplatená. Táto suma totiž činila 1 657,20 €. 

Bonusy a Líštička

Pondelok je deň, ktorý mnohých z nás stresuje. Najmä preto, že je to začiatok nového pracovného týždňa a s tým prichádzajú povinnosti, ktoré nás často znervózňujú a vytvárajú v nás podvedomý stres, aj keď často nie je dôvod. Naši Peňaženkári sa očividne veľmi radi na pracovný týždeň pripravujú nakupovaním, pretože najčastejšie nakupujú práve v nedeľu večer medzi 21:00 - 21:59. Bežný Slovák vďaka tomu prostredníctvom Plnej Peňaženky nakúpi až 17-krát ročne. 

► Bonusové odmeny sú tiež veľmi obľúbené. Predstavte si - až 12 % z odmien, ktoré získali naši Peňaženkári, boli práve tie bonusové. 

► Aby ste však neprišli o nijaký cashback, odporúčame vám nainštalovať si do prehliadača jednu z našich vychytávok. Líštička vás vždy upozorní na to, či sa vám z nákupu vrátia nejaké peniaze. A každé euro je predsa v dnešnej dobe dobré! 

Nezabudnite k nám pozvať aj vašich priateľov, všetkých Petrov a Zuzany - to sú totiž najčastejšie mená, ktoré sa medzi našimi používateľmi vyskytujú, aby sme ďalej mohli rásť a spoločne cashbackovať prinajmenšom ďalších sedem rokov.

Katka

Autor Katka

Na Orave dobre, na Orave zdravo - presne toto často počujeme z úst našej kolegyne Katky. Je vášnivou milovníčkou histórie a literatúry, preto sa niet čo čudovať, že zodrala už niekoľko párov tenisiek ako lektorka na Oravskom hrade. Okrem toho má rada dobré pivo a kvalitnú hudbu - na koncert Martina Garrixa je ochotná vycestovať aj stovky kilometrov. Doma ju teda často nenájdete a nepokúšajte sa o to hlavne v piatok večer.