až 8,75 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

KetoMix - ketónová diéta

V zdravom tele zdravý duch! KetoMIX vám prináša proteínovú dietu postavenú na príjme bielkovín a minimálnom príjme sacharidov, aby ste sa vo svojom tele cítili každý deň skvele.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 525 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o KetoMix

Ketomix.cz je nielen e-shop, ale tiež poradenské centrum pre každého, kto sa o tento obľúbený typ diéty zaujíma. Pokiaľ chcete schudnúť skúste sa pozrieť na stránky KetoMIXu a prečítať si viac o diéte.

Princíp KetoMIX diéty

Princíp KetoMIX diéty je založený na zvýšenom príjme proteínov a obmedzenom príjme sacharidov. Jedná sa o vedecky podloženú metódu chudnutia, ktorá funguje na mužov aj na ženy bez rozdielu veku. Ketomix.cz v spolupráci s výživovými poradcami vyvinul špeciálne proteínové jedlá, ktoré je možné zakúpiť na e-shope na stránkach ketomix.cz.

Prečo zvoliť KetoMix?

 • Účinné chudnutie bez hladovania a cvičenia.
 • Rýchly a trvalý výsledok bez jojo efektu.
 • Bez glutamanov a chemických prísad.
 • Produkty vhodné pre celiatikov aj vegánov.
 • Vitamíny a minerálne látky pre podporu imunity.
 • Výber z 22 plnohodnotných jedál.

Prečo si zvoliť Ketomix.sk

Ketomix.cz má svojich odborníkov, ktorí odpovedajú v poradni. Na dotazy odpovedá skúsený tým výživových poradcov a špecialistov so zameraním na nízko-sacharidové stravovanie. Problematike ľudského stravovania a hlavne ketónovej diéte úplne rozumejú a sú zvyknutí aj na veľmi osobné dotazy. Samozrejme dodržujú úplnú diskrétnosť a preto nie je nutné sa čohokoľvek báť. Na svojej facebookovej skupine má e-shop tisíce členov a viac ako 10 tisíc zodpovedaných dotazov.

Ketónová diéta

Zhadzovanie prebytočných kíl pomocou ketónovej diéty je revolučný spôsob chudnutia, ktorý si nachádza stále viac priaznivcov. Na rozdiel od iných diét vám nesľubuje zázraky cez noc, ale zároveň viete, že ketónová diéta naozaj funguje, čo je doložené aj dlhoročnými výskumami.

Ketónová diéta, ako zo samotného názvu vyplýva, znamená chudnutie (alebo držanie diéty) na princípe ketózy. A čo to vlastne ketóza je? Jedná sa o vyvolanie špecifického stavu, kedy telo začne vytvárať ketolátky. Pretože nedostáva žiadnu rýchlu energiu v podobe sacharidov či cukrov, siahne po zásobách tuku. Proces ketózy naštartujete, pokiaľ budete prijímať iba bielkovinové jedlá spolu so zeleninou. Vyznať sa však bez rady či pomoci v tom, ktoré potraviny sú vhodné a ktoré nie, býva zložité. Preto KetoMix diéta ponúka riešenie v podobe pripravených jedál, ktoré sú určené pre celodenný režim.

Ponuka obchodu

 • Peniaze z nákupu späť
  až 8,75 %
 • Nový zákazník
  8,75 %
 • Existujúci zákazník
  5 %