KetoMix.sk logo

KetoMix.sk– ketónová diéta

Nechajte si s diétou poradiť. KetoMix.sk vám nastaví plán podľa váhy. Nie ste si istí? Skúste ochutnávkový balíček alebo keto recepty.

Viac o KetoMix.sk

Peniaze z nákupu späť

7,5 %

Recenzie a články

O KetoMix.sk

Ketomix ketónová diéta je zdravá diéta postavená na zvýšenom príjme bielkovín a obmedzenom príjme sacharidov. Vďaka tejto úprave vášho jedálnička bez nutného cvičenia či zvýšenej miery pohybu, vaše telo dostanete do stavu ketózy. Počas ketózy začne vaše telo spaľovať energiu z prebytočných tukov. Tým dosiahnete chudnutie bez fyzickej námahy, v podstate vaše telo chudne za vás. Táto diéta pozostáva z úpravy jedálnička, no určite nebudete hladovať. Vaša strava bude spočívať v jedení ketomix produktov, ktoré vám nižšie predstavíme. Ide o ketomix kaše, kokteily, polievky a omelety. 

 

Ketomix diétny plán

Pri každej diéte je potrebné si zvoliť dobrý plán a vybaviť sa trpezlivosťou a odhodlaním. Ketomix zostavuje diétne plány podľa hmotnosti, ktorú chcete schudnúť. Teraz vám aspoň v stručnosti predstavíme jednotlivé diétne plány ketomixu:

 • Redukcia do 5 kg - táto diéta trvá 4 týždne a skladá sa z 3 fáz, tak ako každý z ďalších plánov. Prvá fáza trvá 1 týždeň, 5x za deň jete Ketomix jedlo a k tomu máte povolenú zeleninu. Druhá fáza trvá 3 týždne a Ketomix jedlo jete 3x za deň, máte povolené 2x za deň bielkovinové jedlá. A posledná fáza je stabilizačná, kedy sa pomaly vrátite k normálnej strave, dostanete k tomu vzorový jedálniček a rady a tipy od spoločnosti ketomix.
 • Redukcia do 10 kg - táto diéta trvá 6 týždňov. Prvá fáza je dlhá 2 týždne, jete 5x do dňa ketomix produkty a zeleninu, druhá fáza trvá 4 týždne, počas ktorých máte určené 3x za deň ketomix jedlo a 2x za deň bielkovinové jedlá. Poslednou fázou je fáza stabilizačná, ku ktorej dostanete tak isto vzorový jedálniček a tipy a rady ako sa stravovať po skončení diéty.
 • Redukcia do 15 kg trvá spolu 9 týždňov. Tak isto sa jedná o diétu, ktorá sa skladá z 3 fází. Prvá fáza trvá 4 týždne, počas ktorých sa stravujete hlavne 5x do dňa ketomix jedlom a povolenou zeleninou, druhá fáza trvá 5 týždňov s 3-mi ketomix jedlami za deň a 2x bielkovinovým jedlom. Posledná, stabilizačná fáza je garantovaná bez jojo efektu, dostanete vzorový jedálniček a tipy a rady k ďalšiemu stravovaniu.
 • Redukcia nad 15 kg je najdlhšia spomedzi všetkých ketomix diét. Je to plán zostavený na 14 týždňov. Prvá fáza trvá 6 týždňov, počas ktorých jete iba ketomix produkty a ďalších 8 týždňov jete 3x do dňa ketomix jedlo a 2x nízkosacharidové jedlo. Recepty na takéto nízkosacharidové jedlo dostanete v balíčku zadarmo. A tiež Vás vybavia radami, receptami a jedálničkom do tretej, stabilizačnej fáze po ukončení diéty.

Ketomix výhodné balíky k diéte

Na webových stránkach ketomix.sk si môžete kúpiť už zostavené balíky k jednotlivým diétnym plánom. Tieto ketomix výhodné balíky sú zostavené podľa dĺžky vašej diéty. Obsahujú ketomix proteínové nápoje, ketomix proteinové kaše, polievky, palacinky, omelety, šejker a manuál s informáciami, receptami a jedálničkom. V ketomix nájdete:

 • balíček na 7 dní;
 • balíček na 2 týždne - obsahuje 70 porcií;
 • balíček na 3 týždne - obsahuje 105 porcií + 5 porcií zadarmo;
 • balíček na 4 týždne - obsahuje 140 porcií + 10 porcií zadarmo.

Ketomix produkty

Okrem výhodných balíkov tu môžete nakupovať aj jednotlivé produkty zvlášť. Je to pre prípad, že by vám nejaký ich produkt chutil tak, že by ste ho radi jedli aj po skončení diéty alebo naopak, ak by ste potrebovali vymeniť príchuť nejakého produktu. Nájdete tu tieto produkty:

 • Ketomix proteínové nápoje buď normálny alebo veganský a ochutiť si ho môžete jednou z príchutí do kokteilu - čokoláda, vanilka, banán, jahoda, káva, kokos, lesná zmes.
 • Ketomix proteinové kaše zmiešate iba s vodou a vybrať si môžete z dvoch príchutí - banánovo-škoricová príchuť a čokoládová.
 • Ketomix omelety sú ako klasické vajíčkové omelety. Kúpiť si môžete so zeleninovou alebo syrovou príchuťou.
 • Ketomix puding nájdete vo vanilkovej príchuti.
 • Ketomix polievky môžu byť počas ketomix diéty jedna z foriem obeda alebo večere. Nájdete tu klasickú zeleninovú polievku, guľášovú alebo syrovú polievku.
 • Ketomix pečivo je v diéte taktiež povolené a to v podobe bezlepkového chleba alebo ketomix žemličky.
 • Ketomix palacinky sú jednou z možností, ktorú môžete využiť keď budete mať chuť na niečo sladké. Jedná sa o prášok, ktorý zmiešate s vodou a vytvoríte si tak cesto na palacinky, ktoré následne osmažíte na troške oleja.
 • Ketomix proteinové tyčinky ako ďalšia sladkosť. Kúpite tu balenie po 16 tyčiniek s príchuťou čokolády, vanilky alebo jahody.
 • Ketomix sladkosti a ketomix čokoláda sú sladené zdravými sladidlami ako je napríklad stévia. Nájdete tu čokolády, čakankový sirup alebo napodobeniny nutely - lieskovo-orieškový krém alebo niečo ako arašidové maslo - čakankovo-arašidový krém.
 • V kategórii ostatné nájdete šejker, odmerku, ketomix plán alebo ketomix nízkosacharidové víno.

Všetko o nákupe na Ketomix.sk

Ketomix fórum a podpora

Spoločnosť ketomix si uvedomuje, že podpora počas tejto diéty je dôležitá. Veď každému z nás sa pri akomkoľvek predsavzatí môže stať, že stratí odhodlanie alebo motiváciu pokračovať ďalej. Aj k účelu vzájomnej podpory slúži ketomix facebook, kde zákazníci zdieľajú svoje skúsenosti s ketomixom. Alebo môžete využiť podporu od pracovníkov, napíšte im mail alebo zatelefonujte počas pracovných hodín (na túto zákaznícku podporu sa dovoláte aj cez víkend). Telefonický aj emailový kontakt na ketomix nájdete v sekcii “kontakt”.

Platba

Pri nákupe na ketomix.sk máte možnosť platiť týmti spôsobmi:

 • online platobnou kartou zadaním údajov Vašej karty;
 • online bankovým prevodom po prihlásení do Vášho internetového bankovníctva;
 • bankovým prevodom - priamym vkladom vo Vašej banke na účet spoločnosti ketomix;
 • GoPay peňaženka - využitím tejto elektronickej peňaženky ak v nej máte vytvorený účet;
 • Google Pay - použitím tejto elektronickej peňaženky ak v nej máte vytvorený účet;
 • dobierkou - platbou pri prevzatí balíku.

Doprava

Svoju objednávku si môžete nechať dopraviť dvomi spôsobmi:

 • kuriérskou spoločnosťou Geis priamo k vám domov;
 • na jedno z miest Zásielkovne a vyzdvihnúť si balík osobne.

Reklamácia a vrátenie tovaru

Každý zákazník má právo do 14 dní od prevzatia balíku odstúpiť od zmluvy, a to bez udania dôvodu. Urobíte tak odoslaním formulára na odstúpenie od zmluvy, buď na adresu spoločnosti Ketomix alebo prostredníctvom emailu. Spoločnosť Ketomix je zaviazaná do 14 dní od doručenia Vašej reklamácie vrátiť peniaze za tovar svojmu zákazníkovi.

Kontakt

Máte akékoľvek otázky? Špecialistka na Ketomix produkty a diéty Jana vám rada poradí. Zastihnete ju na telefónnom čísle +421 948 080 692 a to od pondelka do piatku od 8:00 do 23:00 a cez víkend od 10:00 do 23:00. Môžete ju kontaktovať aj v chatovom okne alebo mailom na adrese [email protected].

Ako nakupovať ešte výhodnejšie?

Nakupovať produkty, ktoré vás dovedú k štíhlej línii dá aj výhodne. Ak sa na stránku e-shopu prekliknete z Plnej Peňaženky, získate 7,5 % z ceny vášho nákupu. Nazbierané cashbacky si môžete nechať kedykoľvek vyplatiť na váš bankový účet.

Recenzie na Ketomix.sk

Prvou možnosťou odkiaľ čerpať recenzie zákazníkov s ketomix diétou a produktami je Facebooková stránka Ketomix. Je to miesto kde môžete jednak sledovať novinky, ale tiež sa pozrieť na úspechy iných. Je tu vytvorená komunita ľudí, ktorí sa vzájomne podporujú a motivujú počas procesu diéty a vy sa môžete stať toho súčasťou. Môžete si tu prečítať s akými ťažkosťami sa stretávajú iný a môžete sa z toho poučiť a inšpirovať.

 • Zákazníci si chvália široký výber rôznych príchutí produktov ketomix, čo je veľkým plus keď sa rozhodnete túto diétu držať dlhšie. Pomôže Vám to trochu obmeniť chute a nebudete mať pocit, že jete stále to isté. Na prvý pohľad sa Vám môže zdať cena ketomix produktov vysoká, no keď si to prepočítate na porcie, tak zistíte, že touto diétou môžete aj niečo ušetriť. Okrem toho sa nákupom online ketomix produktov vyhnete návštevám obchodov a tým aj nákupom nie úplne potrebných potravín.
 • Ďalším plusom je vybudovanie si pevnej vôle pri držaní takejto diéty. Každý, kto sa aspoň raz snažil na nejaký čas obmedziť svoj jedálniček vie, že k tomu je potrebné odhodlanie a pevná vôľa. A práve ketomix diéta môže byť takou skúškou tejto pevnej vôle a rýchle chudnutie, ktoré sa objaví vás určite bude motivovať presna tak, ako ľudí pred vami.
 • Väčšinou sú zákazníci spokojní aj s dodaním balíku, no pravdupovediac sa môže stať aj to, že vám príde nesprávna príchuť alebo sa môže stať, že váš obľúbený produkt bude vypredaný a vaša objednávka bude zrušená. Nejedná sa o žiadnu pravidelnosť alebo takéto častejšie ohlasy, ale stať sa to samozrejme môže.

Nevybrali ste si? Skúste aj naše ďalšie e-shopy špecializujúce sa na chudnutie. Napríklad v e-shope Mojalínia.sk nájdete produkty ovplyvňujúce glykemický index sacharidov, v e-shope Slimpasta konjakové produkty s nízkym obsahom kalórií. Zdravé produkty nájdete napríklad aj v e-shope Kompava. Dajte im šancu a zmeňte sa k lepšiemu.

Hodnotenie užívateľov

 • 4,8

  Počet hviezdičiek: 4,5 / 5

  32 hodnotení

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  Vsetko prebehlo rychlo som spokojna z produktami zo stranky

  Mariana P. 18. 5. 2024

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  rýchle dodanie

  Iveta Č. 23. 10. 2022

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  Najradšej máme kaše a dresingy ;)

  Zuzana S. 19. 10. 2022

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Zdravie a jedlo

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.