Valentínske darčeky pre zamilovaných

Akcia skončila 14. 2. 2024
Valentínske darčeky pre zamilovaných

Niektorí ho zbožňujú a tešia sa na naň, iní mu na chuť ešte neprišli. Sviatok sv. Valentína si tak či tak získal miesto v slovenskom kalendári. My vám poradíme, nech už Valentína oslávite akokoľvek - ak s partnerom na gauči, máme pre vás 10 valentínskych filmových tipov, ak sa rozhodnete sviatok tráviť aktívne, mám pre vás tipy na výlety. A nezabudli sme ani na tých, ktorí na Valentína zostávajú single. 


A aký príbeh sa za týmto dňom skrýva?

Tento významný deň nesie meno kňaza Valentína, ktorý žil v starovekom Ríme. Vtedajší vládca zakazoval svojim vojakom svadby, mal totiž strach, že by do vojny od svojich rodín neodišli. Kňaz Valentín tento zákaz porušoval a oddával vojakov tajne.
Netrvalo to však dlho a Valentín bol zatknutý a popravený práve 14. februára, kedy sa uctieva jeho pamiatka a slávi sa deň všetkých zamilovaných.

Valentínske akcie a zľavy

Prinášame vám tipy na darčeky pre vašich milovaných. So skvelými ponukami a cashbackom nakúpite ešte výhodnejšie.

LETENKY

EasyJet Holidays - Spoznajte metropoly Európy
EasyJet Holidays logo

1 % späť

Spoznajte metropoly Európy

Akcia končí o:

Akce končí:

Valentínske darčeky pre ženu

Čím potešiť nežné pohlavie? Ženy sú romanticky založené duše, takže na Valentína rozhodne nezabúdajú. Dokážte jej darčekom, že vám na nej záleží a získajte si znova jej srdce.

Valentínske darčeky pre muža

Nezabúdajte na Valentína na svojho partnera, ktorý by pre vás urobil čokoľvek. Dokážte mu darčekom, že ste pre neho tá pravá a vzácna polovička.

Valentínske pobyty a zážitky

Romantický zážitok zostane vo vašom srdci navždy. Vyberte si z našej ponuky valentínskych pobytov a zážitkov a zamilujte sa počas nich ešte viac.

E-shopy s valentínskymi darčekmi

Pozrite sa, kde napríklad môžete nakúpiť darčeky na Valentína s cashbackom.