Booking.com? Lacné hotely za pár klikov!

Celkové hodnotenie:
Booking.com? Lacné hotely za pár klikov!
5.00
Booking.com? Lacné hotely za pár klikov!

Čo v článku nájdete?

Čaká Vás služobná cesta v zahraničí? Plánujete nákupný víkend v niektorej z európskych metropol? Chystáte sa na dovolenku bez cestovnej kancelárie? Či tak alebo onak, potrebujete vyriešiť najmä ubytovanie. Portál, ktorý Vám dnes predstavíme, pravdepodobne veľa z Vás pozná. Máme pre Vás ale zopár dobrých tipov, ako za ubytovanie na Booking ušetriť.

Booking v skratke. Pre istotu.

Ak ste o Booking.com predsa len nikdy nepočuli, dovolíme si ho krátko predstaviť. Je agentúrou poskytujúcou online rezerváciu ubytovania. Na trhu funguje už viac ako dvadsať rokov a v poslednej dobe je čím ďalej obľúbenejší. Zákazníci Booking.com milujú, pretože tam nájdu všetky možnosti ubytovania na jednom mieste, bez zložitého vyhľadávania. Skrátka zadáte termín, vyberiete si bývanie a môžete vyraziť za dobrodružstvom.

Aké druhy ubytovania Booking.com ponúka?

V ponuke Booking.com nekonečné množstvo ubytovacích zariadení najrôznejších typov – od veľkých a luxusných Booking hotelov v centre svetových metropol, cez cenovo dostupné hostely, až po útulné rodinné Booking penzióny. Milovníkov severských krajín nadchnú útulné drevenice na samote, rezervovať si môžete dokonca aj iglu v Alpách. Systém rezervácií je jednoduchý a rýchly, žiadne zdĺhavé hľadanie, porovnávanie a obvolávanie Vás na Booking.com nečaká.

Rozhodli ste sa pre Booking? Postupujte priamo!

Najprv je potrebné vyplniť niekoľko základných informácií. Ak poznáte presný dátum pobytu s predstihom, máte vyhrané. Aj tu totiž platí, že čím skôr si ubytovanie rezervujete, tým lepšiu cenu dostanete. Každý deň má navyše aspoň niektorý z hotelov na Booking v danom meste ubytovanie za výhodnejšiu cenu. Tieto zvýhodnené ponuky je vhodné rezervovať hneď, izby rýchlo miznú.

Tip pre Vás: Po registrácii nezabudnite kontrolovať e-mailovú schránku. Booking má totiž vo zvyku zbierať informácie o Vašom vyhľadávaní a následne zasielať tajné, zaujímavé ponuky presne podľa Vašich prianí. Je to dobrá príležitosť ako uloviť napríklad výhodný pobyt last minute.

Výber Booking ubytovania. Čokoľvek si prajete.

Po vyplnení základných informácií Vám Booking ponúkne takmer nekonečno možností a voľba je len na Vás. Booking hotely možno radiť podľa základných kritérií, ako je cena, hodnotenie, počet hviezdičiek či vzdialenosť od centra. Nič neobvyklé. Avšak skutočnou vychytávkou vo vyhľadávaní je možnosť hľadanie Booking hotela priamo na mieru. Stačí zaškrtnúť, ako si svoj pobyt predstavujete.

Túžite po wellness v zázemí hotela?

Chcete bývať v penzióne?

Máte obmedzený rozpočet?

Počítate s hotelovými raňajkami?

Dávate prednosť vlastnému stravovaniu?

Chystáte sa na dovolenke jazdiť na koni?

Potrebujete požičovňu bicyklov?

Zaujíma Vás hodnotenie ostatných?

Ak ste si vybrali, prípadne prečítali recenzie, zostáva posledná vec: rezervovať si ubytovanie na Booking.com. Počas rezervácie môžete v tabuľke preskúmať vybavenosť a možnosti Vášho dovolenkového bývania.

Ako je to na Booking s platením?

Väčšina hotelov Booking a ďalších ubytovacích zariadení si rozhodne nepotrpí na okamžitú platbu. Ak nemáte dostatočný obnos na karte alebo si chcete rezervovať izbu, no neviete, či nakoniec pôjdete, môžete zaplatiť až na mieste. Rezerváciu je tiež možné k určitému dátumu bezplatne zrušiť.

Tip pre Vás:Ak zvolíte platbu kartou, nezľaknite sa, keď sa Vám platba blokuje skôr, než na dovolenku prídete. Tento postup je úplne v poriadku.

Vychytávky, s ktorými ušetríte

Na záver pre Vás máme pár dobrých rád, ako si zaistiť čo najvýhodnejšie ubytovanie:

  • S cashbackom od Plnej Peňaženky získate späť až 4 % z nákupu.
  • Program Genius na Booking.com Vám zaistí výhodnejšie ponuky hotelov Booking zapojených do programu už po piatich rezerváciách.
  • Odporučte známym Booking.com. Ak Vaši priatelia využijú služby portálu, získate jednorázovo 15 $ a odporučený člen 10 $ z pobytu späť. Viac informácií nájdete v sekcii „Odporúčania“.

Cestovateľské možnosti na Plnej Peňaženke

Na našich stránkach si môžete vybrať aj ďalšie e-shopy a portály v kategórii „Cestovanie“. Ak ste napríklad s výberom hotela hotový a dávate prednosť leteckej doprave, skúste Kiwi.com. Vyhľadajú pre Vás letenky za príjemné ceny. Ak ste typ človeka, ktorého nebaví tráviť celú dovolenku na jednom mieste, požičajte si auto od RentalCars.com.

Aktuálne akcie Booking.com

až 4 % späť ZĽAVA min. 15 % TIP NA NÁKUP

Ušetrite min. 15 % na rezervácii.

Končí: 3. 1. 2022

Zobraziť akciu
až 4 % späť

Prežije jeseň S Booking.

Končí: 31. 10. 2021

Zobraziť akciu
až 4 % späť

Amerika otvára hranice pre plne zaočkované osoby.

Končí: 31. 12. 2021

Zobraziť akciu
až 4 % späť

Spoznajte Oravu s Bookingom. Ubytujte sa napríklad s výhľadom na Oravský hrad.

Končí: 31. 10. 2021

Zobraziť akciu
až 4 % späť

Booknite ubytovanie v Nízkych Tatrách za skvelú cenu a spoznajte jesennú vysokohorskú prírodu.

Končí: 31. 10. 2021

Zobraziť akciu
až 4 % späť TIP NA NÁKUP

Čisté autá. Flexibilné rezervácie.

Končí: 31. 12. 2021

Zobraziť akciu
až 4 % späť TIP NA NÁKUP

Bývajte v súkromí po celom svete

Končí: 31. 12. 2021

Zobraziť akciu
až 4 % späť Praha

Ubytujte sa v milovanej Praje lacnejšie než predtým.

Končí: 31. 10. 2021

Zobraziť akciu
až 4 % späť TIP NA NÁKUP

Užite si oddych netradične.

Končí: 31. 12. 2021

Zobraziť akciu
až 4 % späť TIP NA NÁKUP

Čo zaujímavé ponúka táto sezóna?

Končí: 31. 12. 2021

Zobraziť akciu

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať