TOP produkty v decembri 2020

Zaujíma vás, čo sa najviac predávalo na AliExpress v poslednom mesiaci roka 2020? Máme pre vás výber TOP 5 produktov z AliExpress, ktoré by vám nemali chýbať.

6. 1. 2021
TOP produkty v decembri 2020

Zaujíma vás, čo sa najviac predávalo na AliExpress v poslednom mesiaci roka 2020? Máme pre vás výber TOP 5 produktov z AliExpress, ktoré by vám nemali chýbať. 

Najpredávanejšie produkty na AliExpress

Škrabka na ľad a sneh

Už len pri myšlienke, že musíte ísť očistiť svoje predné a zadné sklo na aute, vám mrznú ruky? Niet sa čomu čudovať, staré škrabky na ľad musíme pevne držať a výsledok často nie je taký, ako si predstavujeme. S kuželom na odstránenie snehu a ľadu z AliExpress bude pre vás táto činnosť hračka a možno vás bude nakoniec aj baviť. Kužel je vyrobený z platbu a má rozmery 14,5 x 14,5 x 10 cm. Môžete si vybrať zelený, červený, modrý alebo čierny variant. Cena tohto pomocníka je 2,37 € a doprava na Slovensko stojí 78 centov.

 

3D filmový zosilňovač

Zväčte obrazovku vášho smart phonu až 3x. S 3D zosilňovačom si pozeranie videí posuniete na vyššiu úroveň. Jednoducho nastavte vzdialenosť od rámu mobilného telefónu k objektívu a uhlu, upravte ohniskovú vzdialenosť, uhol objektívu, aby ste dosiahli čo najlepší výhľad a optimálny efekt zosilnenia. Použite optickú technológiu zosilnenia HD, bez pohonu, bez nákladov, úspory energie a ochrany životného prostredia, zvýšte kvalitu displeja telefónu,  znížte únavu očí pri sledovaní videí v telefóne, A čo je ešte lepšie, zoberte si ho aj na cesty vďaka malému objedmu a cestovnému dizajnu. 3D filmový zosilňovač nájdete na AliExpress za 58 centov v sivej a čiernej farbe s cenou dopravy 1,48 €.

 

Nafukovacia vodná podložka

Uvažujete, či sa bude nafukovacia vodná podložka vášmu dieťatku hodiť? Určite áno, pretože nafukovacia podložka rozvíja jeho motorické schopnosti aj svalstvo. Nafukovacia podložka je vhodná pre tie najmenšie deti. Stačí nafúkať okraj podložky a stred naplniť vodou. Nafukovacia vodná podložka z AliExpress má rozmery 66 x 50 cm, jej cena je 4,95 s doručením z Číny. Cena dopravy je 79 centov. 

 

Značkovacie pero

Značkovacie pero z AliExpress si obľúbite. Nielenže pôsobí proti plesniam na stenách a povrchoch, je vodotesné, odolné voči vlhkosti a nečistotám. Ľahko sa používa a má dlhotrvajúci efekt. Vybrať si môžete z viacerých variánt podľa farby povrchu, napríklad krémovú, hnedú, sivú či bielu. Cena značkovacieho pera je 1,27 € s doručením s Číny a za dopravu zaplatíte 27 centov. 

 

USB ohrievač nápojov

Stalo sa vám už, že ste si ráno k počítaču urobili kávu či čaj a zabudli ste naň? Hoci aj ľadová káva má niečo do seba, v zimných mesiacoch určite oceníte USB ohrievač nápojov z AliExpress, pretože vďaka nemu bude váš nápoj stále horúci s teplotou od 50 do 60 °C. USB stačí jednoducho pripojiť k počítaču a je to! Vyberte si z rôznych farebných prevedení a motívov z AliExpress s cenou 1,18 € a cenou doručenia 41 centov. 

 

Chcete AliExpress spoznať ešte viac?

Prejsť na AliExpress a začať nakupovať >>

AliExpress.com logo

O AliExpress.com

AliExpress.com valcuje trhy a je obľúbeným online trhoviskom miliónov zákazníkov. Nakupujte aj vy všetko od výmyslu sveta často za pár centov a s možnosťou doručenia z európskych skladov.

Súvisiace zľavy a akcie

EXTRA CASHBACK

AliExpress.com - Aprílový kalendár
AliExpress.com logo

až 7,51 % späť

Aprílový kalendár

Výhodnejšie nákupy s extra cashbackom

Akcia končí o:

Akce končí: