TOP produkty v januári 2021

Aj vás bavia nákupy na AliExpresse? A viete, čo sa na AliExpresse najviac nakupovalo v januári tohto roka? Pozrite sa!

8. 2. 2021
TOP produkty v januári 2021

Nakupovanie na AliExpresse sa ešte stále oplatí. Nájdete tam rôzne vychytávky, za ktoré v slovenských e-shopoch pýtajú oveľa viac. My sme sa pozreli, čo ľudia v januári nakupovali najviac a tento článok vám možno pripomenie, čo vám doma chýba. Slovenskí vedci navyše prišli so zaujímavým objavom - nakupovanie pri extrémne nízkych cenách na AliExpresse nebolí - a s cashbackom navyše dokonca stabilizuje krvný tlak, produkuje endorfíny a zlepšuje náladu!

5 vecí, ktoré vám nezachránia život, no vylepšia domácnosť

 

Hop sa, hor sa, AliExpress otvor sa! A ukáž nám najlepšie produkty za prvý mesiac roku 2021!

 

5. Podložka pod myšku

 

V poslednom desaťtročí sme zaznamenali množstvo nových chorôb a bolestí, s ktorými sa naši predkovia vysporiadavať nemuseli. Medzi ne patria aj bolesti rúk a zápästí. Ak aj vy patríte k tým, ktorí pri počítači trávia väčšinu dňa, určite oceníte podložku pod myšku, ktorá vám hodiny pred obrazovkou spríjemní. Túto podložku totiž nielenže vyrobili z materiálov, ktoré nepoškodzujú životné prostredie, no navyše aj pomáhajú predchádzať bolestiam zápästia.

 

4. Magnetický USB kábel na nabíjanie s LED indikátorom

 

英文_04

V počítačovej téme zostávame. Tentokrát sa však pozrieme na magnetický USB kábel, ktorý nielenže nabije váš mobil za krátky čas, no aj šetrí váš USB port. Tento kábel má hneď viecero výhod:

  • Magnetický dizajn - poskytne najefektívnejší spôsob nabíjania telefónu
  • LED indikátor - modrým rozsvietením vám oznámi, že je kábel aktívny
  • Odolnosť - je vyrobený z kovu a nylonu, čo mu poskytuje odolnosť a aj to, že sa vám kábel nezamotá
  • Telefón sa ľahko a rýchlo nabíja
  • Je odolný voči prachu a zabraňuje zničeniu vášho USB portu, ktoré bývajú spôsobené častým pripájaním a ťahaním

 

 

 

 

 

 

 

3.  Transparentná obojstranná páska

 

Túto zázračnú vecičku vaša domácnosť potrebuje! Určite ste aj vy počuli, že všetky problémy na svete sa dajú vyriešiť lepiacou páskou. A ak ani vy nepatríte medzi favoritov vŕtania a pribíjania klincov, táto páska vám uľahčí život už za pár sekúnd. Vďaka nej môžete kamkoľvek prilepiť čokoľvek chcete. Je vyrobená z nano PU gélu, je umývateľná a ľahko ju zo stien či z akýchkoľvek povrchov odstránite. Nezanecháva nijaké stopy a navyše ju môžete použiť až neuveriteľných 600 krát!

2. Krájač na cesnak 

 

Čo presne si už dnes dokážete kúpiť za 0,01 €? My vieme! Krájač na cesnak! Za takúto neuveriteľnú sumu získate krájač s rozmermi 10x5x7 cm a váhou 108 g. Vo vašej kuchyni sa tak navždy stane pomocníkom nielen pri jedlách ochutených cesnakom, no používať ho môžete aj na inú zeleninu. 

 

 

 

A januárovým víťazom sa stáva...

 

1. Tesnenie pod dvere

 

1

Síce je už február, no na najbližšie dni hlásia ochladenie. Niet sa čo čudovať, že najpredávanejším produktom sa teda stalo tesnenie pod dvere, ktoré zabraňuje prievanu a navyše môže poslúžiť aj v prípade, že chcete, aby dvere stáli na mieste a sami sa nezatvárali. Tento produkt dostanete v rozmere 85x12 cm a vo vašej domácnosti sa ihneď stane praktickým a ekonomickým pomocníkom.

 

 

 

Chcete AliExpress spoznať ešte viac?

Prejsť na AliExpress a začať nakupovať >>

AliExpress.com logo

O AliExpress.com

AliExpress.com valcuje trhy a je obľúbeným online trhoviskom miliónov zákazníkov. Nakupujte aj vy všetko od výmyslu sveta často za pár centov a s možnosťou doručenia z európskych skladov.