TOP 4 produkty jesene 2021

TOP 4 produkty jesene 2021

Čo v článku nájdete?


V Plnej Peňaženke sa stále zaujímame o to, čo je práve trendy vo vyhľadávaní na AliExpresse. Sme radi, že vás o trochu komplikovanejší postup pri nakupovaní z Číny neodradil a stále využívate lacné nákupy vďaka tomuto ázijskému gigantovi. Pozreli sme sa na TOP 4 produkty, ktoré vás v poslednom čase zaujali a ktoré sme vám v predchádzajúcich článkoch ešte nepredstavili. Čo bolo in v minulosti sa dočítate TU

 

Bezpečnostná detská poistka

Detské poistky

 

Narodila sa vám malá ratolesť a vy hľadáte spôsoby, ako zabezpečiť svoju domácnosť pred prípadnými nedorozumeniami? Chcete ochrániť vaše zvedavé dieťatko vždy aj všade? Pomôže vám s tým AliExpress. Ceny sa pohybujú od 2,69 € do 3,03 €. 

V balení sa nachádza 10 plastových zámkov. Sú dlhé 20 cm a môžete si ich vybrať v bielej, zelenej, červenej, ružovej a čiernej farbe. Dokonale sa teda zladia s vašim nábytkom alebo s iným predmetom, ktorý budete chcieť pred vašou ratolesťou uchrániť. Nájdete ich na tomto linku.

 

Formy na vajíčka

Formy na vajíčka

 

 

Robíte si často doma omeletu alebo raňajkujete bielkoviny v podobe vajíčok? Unudili vás už obyčajné tvary a chceli by ste sa zo svojej stravy tešiť?

Za 0,32 € až do 1,01 € nakúpite na AliExpresse špeciálne formy, ktoré položíte na panvicu a vyčarujete si tak nezvyčajné jedlo hoci aj do postele. Nájdete ich v štyroch tvaroch na tomto linku


 

Narodeninové balóny

Balóny

Oslavujete nejaké výročie alebo sviatok? Hneď v troch rozmeroch nájdete na AliExpresse balóny vo forme čísiel od 0 do 9 v modrej, zlatej, čiernej, striebornej, fialovej a ružovej farbe. Cena sa pohybuje od 0,38 € do 1,86 € a tieto balóniky nájdete na tomto linku.

Každú oslavu, párty či narodeniny si teda ľahko obzvláštnite s týmito balónikmi za skvelé ceny. 
 


 

Vyrovnávač preliačin

 

Vyrovnávač preliačin

 

Aj vám sa už určite stalo nejaké automobilové nedorozumenie a potrebovali ste to napraviť tak, aby si to nikto nevšimol? Pomôcť vám s tým môže táto šikovná pomôcka z AliExpressu. Od 0,48 € do 1,46 € sa pohybujú ceny tohto zázraku.

Nájdete ju v čiernej, červenej, žltej a zelenej farbe. Najdete ho na tomto linku.

 

 


Chcete AliExpress spoznať ešte viac?

Prejsť na AliExpress a začať nakupovať >>

 

Alžbet
Napísal/a
Alžbet
Alžbet je skrytá influencerka - skrytá až tak dobre, že jej profil objavilo len niečo cez 250 sledovateľov. Pochádza z Ružomberka, čiže je veľkou fanúšičkou pobytu na čistom vzduchu. Keďže ju každú noc trápia nočné mory o raste cien nehnuteľností a potrebuje šetriť, využíva najmä možnosť lacných leteniek a nakupovanie s cashbackom. Často ju teda cez víkend na Slovensku nezastihnete, pretože si v nejakej európskej metropole pasie oči na príťažlivých mužoch.

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať