TOP 4 produkty jesene 2021

Aj vás stále zaujímajú nákupy na AliExpresse? A viete, čo sa na AliExpresse najviac nakupovalo na jeseň tohto roka? Pozrite sa!

10. 10. 2021 Alžbet
TOP 4 produkty jesene 2021


V Plnej Peňaženke sa stále zaujímame o to, čo je práve trendy vo vyhľadávaní na AliExpresse. Sme radi, že vás o trochu komplikovanejší postup pri nakupovaní z Číny neodradil a stále využívate lacné nákupy vďaka tomuto ázijskému gigantovi. Pozreli sme sa na TOP 4 produkty, ktoré vás v poslednom čase zaujali a ktoré sme vám v predchádzajúcich článkoch ešte nepredstavili. Čo bolo in v minulosti sa dočítate TU

 

Bezpečnostná detská poistka

Detské poistky

 

Narodila sa vám malá ratolesť a vy hľadáte spôsoby, ako zabezpečiť svoju domácnosť pred prípadnými nedorozumeniami? Chcete ochrániť vaše zvedavé dieťatko vždy aj všade? Pomôže vám s tým AliExpress. Ceny sa pohybujú od 2,69 € do 3,03 €. 

V balení sa nachádza 10 plastových zámkov. Sú dlhé 20 cm a môžete si ich vybrať v bielej, zelenej, červenej, ružovej a čiernej farbe. Dokonale sa teda zladia s vašim nábytkom alebo s iným predmetom, ktorý budete chcieť pred vašou ratolesťou uchrániť. Nájdete ich na tomto linku.

 

Formy na vajíčka

Formy na vajíčka

 

 

Robíte si často doma omeletu alebo raňajkujete bielkoviny v podobe vajíčok? Unudili vás už obyčajné tvary a chceli by ste sa zo svojej stravy tešiť?

Za 0,32 € až do 1,01 € nakúpite na AliExpresse špeciálne formy, ktoré položíte na panvicu a vyčarujete si tak nezvyčajné jedlo hoci aj do postele. Nájdete ich v štyroch tvaroch na tomto linku


 

Narodeninové balóny

Balóny

Oslavujete nejaké výročie alebo sviatok? Hneď v troch rozmeroch nájdete na AliExpresse balóny vo forme čísiel od 0 do 9 v modrej, zlatej, čiernej, striebornej, fialovej a ružovej farbe. Cena sa pohybuje od 0,38 € do 1,86 € a tieto balóniky nájdete na tomto linku.

Každú oslavu, párty či narodeniny si teda ľahko obzvláštnite s týmito balónikmi za skvelé ceny. 
 


 

Vyrovnávač preliačin

 

Vyrovnávač preliačin

 

Aj vám sa už určite stalo nejaké automobilové nedorozumenie a potrebovali ste to napraviť tak, aby si to nikto nevšimol? Pomôcť vám s tým môže táto šikovná pomôcka z AliExpressu. Od 0,48 € do 1,46 € sa pohybujú ceny tohto zázraku.

Nájdete ju v čiernej, červenej, žltej a zelenej farbe. Najdete ho na tomto linku.

 

 


Chcete AliExpress spoznať ešte viac?

Prejsť na AliExpress a začať nakupovať >>

 

Alžbet

Autor Alžbet

Alžbet pochádza z Ružomberka, čiže je veľkou fanúšičkou pobytu na čistom vzduchu mimo svojho rodného mesta. Keďže ju každú noc trápia nočné mory o raste cien nehnuteľností a potrebuje šetriť, využíva najmä možnosť lacných leteniek. Často ju teda doma nezastihnete.

AliExpress.com logo

O AliExpress.com

AliExpress.com valcuje trhy a je obľúbeným online trhoviskom miliónov zákazníkov. Nakupujte aj vy všetko od výmyslu sveta často za pár centov a s možnosťou doručenia z európskych skladov.