Otel.com logo

Otel.com - hotely a ubytovanie

Otel.com - rezervujte si dokonalé ubytovanie za najnižšie možné ceny.

Viac o Otel.com

Obchod je momentálne nedostupný

Obchod je dočasne pozastavený.

O Otel.com

Otel.com - rezervujte si dokonalé ubytovanie za najnižšie možné ceny.

Na stránkach Otel.com nájdete hotel a ubytovanie bez ohľadu na typ výletu, na ktorý sa chystáte. Rezervovať si tu môžete hotel vo viac ako 190 krajinách sveta.

Otel.com - vyberajte hotel podľa vašich požiadavok

Pre milovníkov cestovania ponúka stránka Otel.com nové možnosti ubytovania na tých najrôznejších miestach na svete. Ubytovať sa s touto spoločnosťou môžete vo viac ako 190 krajinách sveta v hoteloch rôznych cien a rôzneho typu vybavenia. V podstate to znamená, že si tu vyberiete bez ohľadu na vaše požiadavky a váš rozpočet. Hotel si tu vyberiete, či už sa chystáte na romantický pobyt, wellness víkend, svadobnú dovolenku aj ubytovanie na horách a v prírode. Samozrejmosťou sú aj hotely vo veľkých mestách, ubytovanie pre nízkorozpočtových cestovateľov alebo rodiny s deťmi. V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete obrátiť na zákaznícky servis, ktorý sa vám pokúsi pomôcť a poradiť. 

Ako vyhľadávať hotel na Otel.com?

Určite môžeme povedať, že vyhľadávanie hotelov na stránke Otel.com je jednoduché a rýchle. Stačí, ak si zadáte miesto vášho pobytu, dátum príchodu a odchodu a samozrejme počet osôb či potrebných izieb. Zobrazí sa vám ponuka Otel.com, ktorú môžete ďalej filtrovať podľa vašich požiadaviek na vybavenie, cenu, lokalitu alebo počet hviezdičiek hotela.

Ideálny hotel počas vašej dovolenky

Na aký typ dovolenky či výletu sa chystáte tentoraz? Bude to výlet vo dvojici? Dovolenka na pláži či v horách? Alebo chcete konečne navštíviť svoje vysnívané mesto? Nech už sú vaše úmysly akékoľvek, stránka Otel.com vám určite má čo ponúknuť. Nájdete tu hotely rôznych cenových relácií, s vybavením pre milovníkov luxusu aj pre tých, ktorí sa v ňom chystajú iba prespať a nič špeciálne nepotrebujú. Otel.com myslí aj na rodiny, ktoré by si určite radi niekam vyrazili tiež a aj na nízkorozpočtových cestovateľov.

Romantické a wellness hotely

Plánujete výlet vo dvojici? Ak ho plánujete spoločne s vašou polovičkou, pobavte sa o vašich očakávaniach a predstavách. Tie môžu byť totiž rozdielne a určite je dobré sa o tom porozprávať ešte pred odchodom. Ak teda neplánujete prekvapenie, v tom prípade je situácia opačná. Tak čo, bude to romantika, wellness alebo svadobná cesta? Na stránke Otel.com nájdete množstvo hotelov, ktoré svojim vybavením aj lokalitou môžu naplniť vaše očakávania ideálneho hotela, nech sú vaše preferencie akékoľvek. 

Hotely v prírode, v meste aj plný zážitkov

Chystáte sa na výlet plný zážitkov? Radi by ste na chvíľu vypadli z mesta alebo naopak navštívili nejakú svetovú metropolu? Zbaľte si kufre a vyrazte za dobrodružstvom! Na Otel.com nájdete hotel v tichej prírode alebo priamo v centre mesta, ktoré chcete navštíviť. Tiež tu nájdete hotely v blízkosti miest, kde zažijete množstvo skvelých zážitkov.

Cestujte s ruksakom a nízkym rozpočtom

Ste študent a nemôžete si dovoliť dovolenku za stovky eur? A možno by ste aj peniaze mali, ale radšej by ste za ne navštívili viac miest počas roku? Ak je váš rozpočet obmedzený z akéhokoľvek dôvodu, nemusíte sa obávať, že to prekazí vaše plány na cestovanie. Zbaľte sa do ruksaku a nájdite si lacný hotel na Otel.com.

Populárne miesta hotelov na Otel.com 

Hľadáte inšpiráciu, kam si zájsť na najbližší výlet či dovolenku? Pozrite sa na obľúbené miesta, v ktorých zákazníci vyhľadávajú hotely na Otel.com. Medzi tieto mestá patrí romantický Paríž, v ktorom môžete pobyt darovať ako darček napríklad na Valentína. Ak máte chuť na Európsku metropolu plnú pekných miest k videniu, navštívte Londýn. V ďalšom obľúbenom meste, v Barcelone, môžete takisto navštíviť historické pamiatky, užiť si miestnu atmosféru a zároveň si oddýchnuť na pláži. A tieto miesta nie je všetko, čo vám Otel.com ponúka!

Potrebujete pomoc? Kontaktujte zákaznícky servis Otel.com.

Potrebujete pomoc alebo by ste sa chceli niečo opýtať spoločnosti Otel.com? Zodpovedať váš dotaz by vám mohli pomôcť aj najčastejšie otázky, ktoré kládli zákazníci už pred vami. Ak tu nenájdete odpoveď, obráťte sa na zákaznícky servis v live chate, môžete im tiež napísať správu alebo zatelefonovať.

Platba za ubytovanie na Otel.com

Plaťte za vaše ubytovanie na Otel.com jednoducho a rýchlo online. Niektoré hotely ponúkajú aj možnosť platby na mieste, no túto možnosť musia mať napísanú pri ponuke hotela. Vaše osobné údaje a informácie o kreditnej karte sú v bezpečí, akceptované sú Visa a Master Card.

Ako nakupovať na Otel.com ešte lacnejšie?

Láka vás lacné cestovanie? Využite možnosť šetriť vaše peniaze s Plnou Peňaženkou, ktorá vám vráti za váš nákup na Otel.com 3 % z ceny nákupu späť. Podmienkou je mať u nás vytvorený účet a dostať sa na stránky Otel.com cez náš preklik. Zaberie vám to zhruba minútku a vďaka tomu môžete nakupovať lacnejšie aj na ďalších zapojených e-shopoch.

Otel.com recenzie

Nájdite si na internete recenzie na stránku Otel.com a zistíte, či ide o serióznu spoločnosť. My sme nejaké recenzie pre vás našli a ponúkame vám ich nižšie.

  • Zákazník s prezývkou Vena vyskúšal služby stránky Otel.com v roku 2014 a napísal takúto recenziu: Vyzkoušel jsem je minulý týden v Thajsku. Strhli si peníze ihned po rezervaci. Pro jistotu jsem oslovil e-mailem objednaný hotel a tam rezervaci potvrdili. Vše proběhlo v pořádku a já ušetřil myslím něco kolem tisícovky…”
  • Negatívnu skúsenosť mal zákazník so zákazníckou podporou: Otel customer support was not great. I kept trying to reach your chat. Kept getting cut off.”
  • Ďalšia zákazníčka vám služby Otel.com odporúča: Great prices and quick and easy to book. Highly Recommend”
  • Na 4 hviezdičky z 5 bol spokojný zákazník, ktorý napísal takúto recenziu: Good choice of hotels and incentive promotions but not always competitive. Difficult website to manage sometimes. But always worth checking rates.”

Nevybrali ste si? Skúste sa pozrieť na ponuku hotelov na stránkach Booking.com , Agoda.com a ďalších v kategórii Hotely a ubytovanie. S Plnou Peňaženkou môžete na týchto a vo veľa ďalších e-shopoch získať cashback z nákupu späť.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Cestovanie

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.