Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 395 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode Otel.com?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web Otel.com
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám 3 % cashback späť z každého nákupu!

Otel.com, to sú garantované zľavy na rezervácie ubytovania vo viac ako 250 000 hoteloch všetkých typov a vo viac ako 20 000 mestách po celom svete. V ponuke nájdete tematické, wellness, luxusné, golfové, romantické či rodinné hotely, lacné ubytovanie a mnohé ďalšie ubytovacie zariadenia, vhodné pri Vašich služobných cestách, výletoch a dovolenkách. Otel.com je ideálna voľba pre cenovo najvýhodnejšie a najkomfortnejšie ubytovanie za najnižšie možné ceny. Na výber máte stovky ponúk po celej Českej a Slovenskej republike, ale tiež po celej Európe. V ponuke sú krajiny ako Rakúsko, Belgicko, Srbsko,Bielorusko, Bulharsko, Chorvátsko, Dánsko, Estónsko, Nemecko, Francúzsko, Faerské ostrovy, Fínsko, Island, Grécko, Macedónsko,MOnako, Taliansko, Írsko, Portuglsko, Španielsko, Rusko, Holandsko, Čierna Hora, Švédsko, Turecko, Ukrajina či Veľká Británia.

Ak Vás láka skôr kontinent za veľkou "mlákou", Otel.com má pre Vás ponuky zo severnej Ameriky (USA, Kanada, Bahamy, Belize, Bermudy, Costa Rica, Salvador, Guatemala, Honduras, Mexiko, Panama a ďalšie) a južnej - latinskej Ameriky (Argentína, Bolívia, Brazília, Chile, Ekvádor, Peru, Venezuela a ďalšie) či z exotického raja na zemi menom Karibik (Barbados, Dominikánska republika, Aruba, Kajmanské ostrovy, Kuba, Kolumbia, Grenada, Haiti, Guadeloupe, Jamajka, Puerto Rico, Saint Martin a ďalšie). Ak sa zaujímate skôr o Áziu a jej skryté krásy, tak si určite vyberiete z krajín ako Čína, Japonsko, Kórea, India, Indonézia, Macau, Laos, Bhútán, Bangladéš, Hong Kong, Kambodža, Myanmar, Srí Lanka, Taiwan, Malajzia, Vietnam, Thajsko, Turkmenistan, Uzbekistan, Singapur, Mongolsko, Maledivy či Filipíny.

Alebo by ste dali radšej prednosť Blízkemu východu? Navštívte nádherný Bahrajn, Jordánsko, Izrael, Afghánistan, Omán, Libanon, Kuvajt, Irak, Irán, Katar, Saudskú Arábiu, Jemen, Súdán, Spojené Arabské emiráty a ďalšie miesta orientu, na ktoré už nikdy nezabudnete. Pokiaľ Vaše srdce tiahne skôr k Afrike, potom si určite vyberiete z ubytovania v Keni, Tunisku, Egypte, Angole, Botswane, Kamerúne, Chade, Ghane, Guinei, Gambii, Madagaskare, Malawi, Mauriciuse, Mali, Tanzánii, Senegalu, Sierra Leone, Nigérii, Mozambiku, Ugande, Togu, Zambii, Zimbabwe a ďalších prekrásných destináciách. V ponuke nechýba ani Austrália, Nový Zéland, Fidži, Palau či Papua Nová Guinea.

Na stránkach Otel.com si môžete dokonca sami zostaviť svoj cestovný plán so všetkými transfermi, prehliadkami, akciami v danom regióne, ubytovaním a podobne. Navštívte stránky Otel.com a Vaša dovolenka, ktorá nezničí rodinný rozpočet sa stane skutočnosťou a nezostane len obyčajným snom!

Podmienky nákupu s Cashbackom pre Otel.com si prečítajte tu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať