Panta Rhei logo

PantaRhei.sk – internetové kníhkupectvo

„Nemilovať knihy znamená nemilovať múdrosť." Vstúpte do sveta kníh s PantaRhei.sk a objavte múdrosť v najdostupnejšom kníhkupectve.

Viac o Panta Rhei

Využite výhodné akcie

ZĽAVY

Panta Rhei - Knižná akcia s vydavateľstvom Motýľ
Panta Rhei logo

až 5 % späť

Knižná akcia s vydavateľstvom Motýľ

Akcia končí o:

Akce končí:

Peniaze z nákupu späť

až 5 %

Cafe Dias

5 %

Hry a hračky, Tovar pod záložkou Extra

3 %

Knihy, E-knihy, Ostatný tovar

2 %

Recenzie a články

O Panta Rhei

Najväčšia sieť kníhkupectiev na Slovensku s rodinnou atmosférou a vôňou kníh. Zamilujte si čítanie vďaka ponuke slovenskej a svetovej literatúry či audio kníh na jednom mieste, v e-shope PantaRhei.sk.

PantaRhei.sk - e-shop s knihami pre každého

Pamätáte na časy povinnej literatúry na základných a stredných školách? Vtedy sme čítali často aj veci, ktoré nás moc nezaujímali, no teraz môžeme čítať práve to, čo je nášmu srdcu najbližšie. Máte radi sci-fi, romány, radi sa vzdelávate a dozvedáte nové veci o rôznych ľuďoch? Panta Rhei, najväčšie kníhkupectvo na Slovensku s viac ako 30 ročnými skúsenosťami, ponúka široký výber kníh najrôznejších žánrov. Knihy od Panta Rhei si zamiluje každý.

Panta Rhei - knihy

Sme si istí, že keď sa povie Panta Rhei, tak si hneď predstavíte knihy. A nečudujeme sa, Panta Rhei je najväčšie kníhkupectvo na Slovenku. Nakúpite tu knihy všetkých žánrov, vyberú si tu milovníci beletrie aj poézie, vzdelávať sa môžete s knihami odbornej a populárno-náučnej literatúry či si kúpiť učebnice a slovníky. Variť môžete s Panta Rhei kuchárskymi knihami alebo sa venovať vášmu zdraviu, zdravému životnému štýlu. Nájdete tu aj dobré knihy z ezoteriky, biografie a umenia, trénovať cudzí jazyk môžete s cudzojazyčnými knihami Panta Rhei, lepšiu orientáciu na cestách vám zaručia mapy, sprievodcovia a knihy geografie. No a samozrejme tu nájdete aj knihy kategórie hobby a voľný čas a knihy pre deti a mládež, inšpiráciu do vzťahu získate vďaka knihám Panta Rhei zameraných na partnerstvo a rodičovstvo.

Panta Rhei - audioknihy

Audioknihy sa tešia stále väčšej obľube. Tento druh kníh je dobrou alternatívou, keď človek nemá moc času na čítanie a takto si môže pustiť knihu napríklad v aute cestou do práce. Z audiokníh si môžete na Panta Rhei vyberať zo žánrov ako beletria, biografia, dokonca si môžete s audioknihami vypočuť divadelné hry. A na prázdno nezostanú ani deti, audioknihu Panta Rhei môžete kúpiť aj pre deti. Kúpiť si môžete aj cestopisy, slovníky a učebnice a tiež sa môžete venovať motivácii a osobnému rozvoju či zdravému životnému štýlu a chudnutiu. Panta Rhei ezoterika a náboženstvo sa dá aj počúvať v podobe audiokníh.

Panta Rhei - hudba

Hudba na Panta Rhei obsahuje kategórie CD či DVD. CD tu kúpite v žánroch ako pop-rock, ľudová hudba, rap či metal. DVD na e-shope Panta Rhei kúpite hlavne hudobné. Kúpiť tu môžete aj Blu Ray a LP platne v žánroch ako pop-rock, jazz-blues, rap, folk, klasiku, Českú alebo Slovenskú hudbu, Soundtracky, výberovky a Vianočné piesne.

Panta Rhei - filmy

Panta Rhei nie je iba o knihách, okrem nich tu môžete kúpiť aj filmy. Filmy na Panta Rhei kúpite v podobe DVD a Blu Ray. A vyberú si tu naozaj všetci. Filmy tu môžete kúpiť aj vašim deťom, vybrať si môžete aj seriály, Slovenské a České filmy, tiež horory, drámy, romantické či historické filmy. A nájdete tu toho ešte oveľa viac, pozrite sa na ponuku filmov Panta Rhei na e-shope PantaRhei.sk.

Panta Rhei - hry

A aby toho nebolo málo, tento e-shop tiež ponúka hry. Konkrétne tu môžete kúpiť hry pre deti, vzdelávať sa môžete s vedomostnými a náučnými hrami, kúpite tu aj spoločenské a párty hry. Hry nie sú iba pre deti, preto si tu môžete kúpiť aj hry pre dospelých. No a nájdete tu aj klasiku v podobe kariet a kartových hier.

Panta Rhei - káva

Vďaka Panta Rhei si môžete svoj čas pri čítaní spríjemniť kávou, ktorú si môžete kúpiť na e-shope PantaRhei.sk. Na výber máte kávy z rôznych kútov sveta balenú v 125 gramových baleniach alebo v 250 gramových baleniach. A kúpite tu aj bezkofeinovú kávu.

Panta Rhei diáre, kalendáre a iné

Okrem už vyššie spomenutého nájdete na tomto e-shope aj Panta Rhei diáre pre tých, ktorý radi sledujú a zapisujú svoj plán práve do takýchto diárov. A na zápisky vám môžu poslúžiť aj Panta Rhei zápisníky, sledovať kto má kedy meniny môžete s Panta Rhei kalendárom. A táto značka má aj vlastnú Panta Rhei kolekciu, pod ktorou nájdete napríklad batohy, zápisníky, záložky alebo tašky.

Panta Rhei - akcie a zľavy

Na e-shope Panta Rhei môžete nakupovať ešte lacnejšie vďaka zľavám a akciám, ktoré tento e-shop ponúka. Nájdete tu knihy iba za 1 €, knihy so zľavami až 90%. A ušetriť môžete aj vďaka cashbacku do Plnej Peňaženky.

Nákup na Panta Rhei

Panta Rhei spôsoby platby

Za nákup na Panta Rhei môžete platiť hneď niekoľkými spôsobmi:

 • platobnou kartou môžete platiť rýchlo a bezpečne z pohodlia domova hneď po prevedení objednávky;
 • bankovým prevodom, ktorý prevediete buď prostredníctvom internet bankingu alebo z bankomatu;
 • na dobierku - v tomto prípade platíte za tovar pri jeho prevzatí;
 • platba pri osobnom odbere na jednej z predajní;
 • CardPay - ide o platbu kartou online vopred, môžete použiť debetné alebo kreditné platobné karty.

Panta Rhei doprava

Panta Rhei sa snaží vychádzať čo najviac v ústrety svojim zákazníkom, o čom svedčí aj množstvo spôsobov dopravy. Na výber máte z týchto možností:

 • Kuriér Slovenskej pošty vám doručí balík do 1 pracovného dňa od expedovania balíku.
 • BalíkoBox Slovenskej pošty je dobrou voľbou minimálne v tom, že je otvorený 24 hodín 7 dní v týždni a vy si tak môžete balík vyzdvihnúť naozaj kedykoľvek.
 • Balík na poštu Slovenskej pošty - balík bude doručený do 1 pracovného dňa od expedície balíku a o jeho doručení budete informovaní prostredníctvom e-mailu alebo sms.
 • Kuriérska služba GLS vám doručí balík do 1 pracovného dňa od jeho expedície, pri tejto možnosti môžete svoj balík počas prepravy sledovať.
 • Osobný odber je možný na jednom z 55 výdajných miest po celom Slovensku. Balík vám tu bude uložený počas 7 kalendárnych dní.

Panta Rhei reklamácia tovaru

Záručná doba je 24 mesiacov. Ak chcete tovar reklamovať, spolu s reklamovaným tovarom zabaľte doklad o kúpe, popr. reklamačný list, vyplnený formulár reklamácie, ktorý nájdete na webových stránkach PantaRhei.sk v čast “Reklamačný poriadok”. V tomto formulári napíšte dôvod reklamácie. Reklamovať tovar zakúpený na e-shope Panta Rhei môžete osobne na jednej z predajní alebo zaslaním balíka na adresu spoločnosti Panta Rhei. O prijatí reklamácie budete hneď informovaní a najneskôr do 30 dní bude vaša reklamácia vybavená.

Panta Rhei kontakty

V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete obrátiť na zákaznícke centrum Panta Rhei. Môžete im zatelefonovať na bezplatnú infolinku 0800 333 000 a to počas pracovných dní v čase medzi 8:00 - 17:00. Alebo im môžete napísať e-mail na [email protected]. Adresa na vrátenie tovaru kúpeného na e-shope PantaRhei.sk je Bajkalská 4, 821 08 Bratislava.

Panta Rhei výdajné miesta

Viete o tom, že sa kamenná predajňa Panta Rhei nachádza aj vo vašom meste, ale nenašli ste tam knihu čo ste hľadali? S najväčšou pravdepodobnosťou si ju môžete vyzdvihnúť aj v tejto Panta Rhei predajni. Pozrite sa na výdajné miesta e-shopu Panta Rhei, ktorých nájdete po celom Slovensku približne 55:

 • predajní Panta Rhei v Bratislave je až 11, napríklad Panta Rhei Aupark, Shopping Palace, Polus, Hron, Lamač a iné;
 • v blízkosti Bratislavy môžete tiež svoj nákup vyzdvihnúť v predajni Panta Rhei v Pezinku, Senci alebo dve predajne Panta Rhei nájdete aj v Nitre a Trnave;
 • na strednom Slovensku nájdete kníhkupectvo Panta Rhei v Banskej Bystrici, Zvolene, v Brezne, tiež Panta Rhei Partizánske;
 • na východe Slovenska nakúpite v predajniach Panta Rhei v Košiciach, navštíviť môžete aj kníhkupectvo Panta Rhei Prešov, Michalovce, Panta Rhei Spišská Nová Ves, Bardejov, Poprad alebo Vranov nad Topľov;
 • na juhu Slovenska môžete navštíviť predajňu Panta Rhei v Leviciach, v Komárne, predajňa Panta Rhei Nové Zámky;
 • na severe Slovenska si môžete objednávku vyzdvihnúť v predajni Panta Rhei v Martine, Žiline, v Čadci či Ružomberku.

Panta Rhei recenzie

Panta Rhei je najväčšie kníhkupectvo na Slovensku, zamilovalo si ho veľa slovákov a nájdeme ho aj v iných krajinách. To, ako sa nakupuje v kamenných predajniach aj na e-shope PantaRhei.sk zistíte aj z recenzií. A tých nájdete na internete naozaj veľa.

Veľmi často býva hodnotená napríklad doprava, hlavne teda rýchlosť doručenia. Doručovať zásielky sa snaží e-shop v čo najkratšom čase, čo sa im aj darí, pretože veľa zákazníkov práve rýchlosť dopravy označuje ako pozitívum obchodu. To, že je táto značka na trhu už viac ako 30 rokov sa odráža aj v širokom výbere tých najrôznejších kníh. A čo ceny? Tie samozrejme záležia od konkrétnych kníh, ale väčšinou si zákazníci myslia, že ceny sú prijateľné. Pri nákupe na e-shope môžete platiť viacerými spôsobmi, takže si tu vyberie každý. No a netreba zabudnúť ani na viac ako 50 výdajných miest po celom Slovensku, za čo si Panta Rhei zaslúži veľké plus.

Nevybrali ste si? Skúste e-shop Bux.sk, jeden z najväčších online kníhkupectiev na Slovensku. Preferujete “čítanie” audiokníh? Pozrite sa na ponuku AudioLibrix.com a získajte peniaze z nákupu späť od Plnej Peňaženky.

Slyšeli jste už o české Plné Peněžence? Vybírejte z více než 600 obchodů a nakupujte s Cashbackem.

Hodnotenie užívateľov

 • 4,8

  Počet hviezdičiek: 4,5 / 5

  183 hodnotení

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  Chvílu bol problém s objednaním tovaru - čo som si zadala nemali

  Lýdia S. 15. 3. 2024

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  rychle, fajn, vsetko ok

  Peter M. 31. 10. 2023

 • 3

  Počet hviezdičiek: 3,0 / 5

  tovar, ktorý je v sklade je pripravený tak za 12hodín od objednávky

  Jakub H. 24. 10. 2023

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Šport, hobby a zábava

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.