Roseskingdom.sk logo

Roseskingdom.sk

Roses Kingdom je obchod s luxusnými produktami z ruží v prémiovej kvalite.

Viac o Roseskingdom.sk

Využite výhodné akcie

Akčné ceny

Roseskingdom.sk - Najpredávanejšie produkty v akcii!
Roseskingdom.sk logo

až 7 % späť

Najpredávanejšie produkty v akcii!

Akcia končí o:

Akce končí:

Peniaze z nákupu späť

až 7 %

Box z růží a Darčekové boxy

5,3 %

Ostatné produkty

7 %

Recenzie a články

O Roseskingdom.sk

Vďaka nadštandardným službám ako sú napríklad personalizované venovania, expresné doručenie do 24 hodín a doručenie s výberom konkrétneho dátumu alebo spoľahlivý zákaznícky servis priviedli k spokojnosti už tisíce zákazníkov. Produkty sú vyrábané z premiových kúskov najvyššej kvality, ktoré najčastejšie slúžia ako luxusné darčeky. Vďaka ekologickejšej perspektíve poskytujú nikdy nevädnúce ruže, ktoré vytvárajú večné momenty.

 

Roses Kingdom sa na trhu objavilo na konci roku 2019. Myšlienka krásneho darčeka, ktorý nielen poteší, ale radosť z neho trvá dlhšie, než pár dní, sa ujala veľmi rýchlo. Kytice ruží potešia každého, najmä ženy podobné podarúnky zbožňujú - kto tvrdí opak, klame. Kvety však, aj pri najlepšej možnej starostlivosti, veľmi rýchlo vädnú a po čase ich musíme vyhodiť. Ostáva nám tak už len spomienka na príjemné prekvapenie, ktoré ich sprevádzalo. 

Ruže od Roses Kingdom vás však budú tešiť oveľa dlhšie. Neostane po nich len spomienka, ale sami sa ňou stanú a to vďaka tomu, že pri pohľade na nich, si budete krásne chvíle môcť pripomínať nie celé týždne, ale pokojne aj roky. Výrobky sú z trvácnych, prezervovaných a 3D ruží, čo znamená, že vädnutie len tak nehrozí. 

Kráľovská ponuka 

  • Box z ruží - na výber máte hneď z niekoľkých možností. Single, Medium, Premium, Deluxe, Grand či box v tvare srdca. Na týchto boxoch je najlepšie to, že stabilizované ruže, ktoré sú ich súčasťou, nepotrebujú veľkú starostlivosť. Nemusíte ich polievať, zastrihávať končenky či neustále upratovať odpadnuté lístky. Stačí, ak box odložíte niekam, kde naň nebude svietiť priame slnko. Takýto darček vydrží aj dva roky. 
  • Ruža v skle - každá žena sa chce aspoň raz v živote cítiť ako princezná. Prečo jej teda nedopriať možnosť cítiť sa ako Bella z Krásky a zviera a nedarovať jej ružu v skle? 
  • Macko z ruží - medvedík z umelých 3D ruží je rozhodne dar, ktorým svoju milovanú osobu potešíte. 
  • Darčekové boxy - obsahujú prémiový alkohol a tie najlepšie sladkosti, ktorým sa len ťažko odoláva. 
  • Šperky a iné - okrem ruží tu kúpite aj krásne šperky, ktoré sú už klasikou medzi darmi. 
  • Machové obrazy - trendy doplnok do vašej domácnosti. Milujete prírodu a radi by ste to dali najavo originálnym spôsobom? Machové obrazy na stenu, ktoré čo-to vydržia, sú tým správnym spôsobom ako prejaviť svoju lásku k prírode. 

V Roses Kingdom okrem iného stavajú aj na osobitný prístup, ktorý je navyše sprevádzaný milým slovom. Vždy veľmi ochotne pomôžu a poradia, aby vaše darčeky boli dotiahnuté do dokonalosti. 

Medzi ďalšie výhody patrí napríklad aj to, že dodanie darčeka možno naplánovať na presný dátum. Vašu polovičku tak môžete potešiť a prekvapiť už v ráno sviatku alebo len tak, pretože máte pocit, že si to zaslúži. A nie len vaša polovička, tieto darčeky sa hodia aj pre vašich blízkych či rodinných príslušníkov, ktorým chcete vyjadriť, ako veľmi ich máte radi.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Dekorácie

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.