Travelking.sk logo

Travelking.sk

Travelking je výberový cestovný portál zameraný na krátkodobé pobyty a dovolenku v strednej a južnej Európe.

Viac o Travelking.sk

Využite výhodné akcie

TIP NA NÁKUP

Travelking.sk - Objavujte Chorvátsko
Travelking.sk logo

1,5 % späť

Objavujte Chorvátsko

Akcia končí o:

Akce končí:

Peniaze z nákupu späť

1,5 %

O Travelking.sk

Travelking spočiatku začínal ako trojčlenný tím, ktorý sa napokon rozrástol na 50 členov. Tí sa deň čo deň snažia overovať tie najlepšie pobyty, aby vám mohli priniesť zážitok, na ktorý nezabudnete. Ideálne, aby ste naň spomínali celý život. Tým, že vám v travelkingu zabezpečia pobyt, po ktorom túžite, si plnia svoj vlastný sen: byť jednotkou v oblasti cestovania, na ktorú sa viete spoľahnúť. 

 

 

S nálepkou OSOBNE OVERENÉ 

Ak natrafíte pri pobyte na takúto nálepku, vedzte, že tieto miesta Travelking osobne navštívil a tak ich môžu odporučiť ďalej. 

Vydať sa vďaka tomu môžete na rôzne miesta: oddýchnuť si na wellness pobyt, kochať sa krásou hôr alebo zrelaxovať v kúpeľoch. 

V Travelking ručia za to, že každý jeden tento pobyt bude stáť za to. Ak by ste predsa len váhali, inšpirujte sa recenziami jednotlivých miest, aby ste sa rozhodli pre to najlepšie pre vás. 

Typy pobytov 

Na Travelking.sk ponúkajú širokú škálu pobytov, z ktorej si vyberie naozaj každý. Máte radi relax? Potrebujete si oddýchnuť od namáhavej práce? Milujete hory? Na tomto mieste si vyberú aj tí najnáročnejší. 

  • Pobyt plný aktivít - pobyty pre tých, ktorí síce radi chodia na dovolenky, ale oddych si predstavujú inak, než len vylihovať. Ak máte radi dovolenky plné pohybu a rôznych aktivít, táto kategória je pre vás. 
  • Pri mori - objavte destinácie s krásnymi plážami, teplým morom a slnkom, ktoré vás bude ohrievať celý deň. Pri mori môžete oddychovať kedykoľvek, nielen v lete. 
  • Pre deti - detský kútik, ihrisko, detské aktivity. Hotely, ktoré toto všetko ponúkajú, aby sa počas dovolenky zabavili aj vaše ratolesti a vy ste tak nemuseli príliš premýšľať nad programom pre ne. 
  • Luxus - kráľovská dovolenka za skvelé ceny. 
  • Pobyty s poznávaním historických miest - ste milovníkmi histórie a oddych pre vás znamená potulky po uličkách, ktoré si už čo-to pamätajú? 
  • Hory - ak máte radi krásne výhľady, pokoj, ticho a čerstvý vzduch, tu nájdete všetko, čo hľadáte. 
  • Pivné kúpele - už naši predkovia vedeli, že pivo má liečivé účinky. Užite si tento zlatistý mok inak, než doteraz. 

V ponuke Travelking.sk nájdete aj ponuky pre senior, skvelý wellness, parádnu lyžovačku a termálne kúpele. 

Typy ubytovania 

Vďala Travelking.sk sa môžete ubytovať skutočne kdekoľvek. Ak vás však už nelákajú hotely, skúste sa pozrieť na rozsiahlu ponuku chát. Ak by ste si ale chceli dopriať nezabudnuteľný zážitok, ubytovaľ sa môžete aj v zámku či vile. Dobrodruhov poteší možnosť ubytovania v kempoch alebo penziónoch. 

Travelking Family 

Travelking Family je vernostný program, ktorého súčasťou sa môže stať ktokoľvek. Ponúka množstvo výhod. Všetky podstatné novinky sa dozviete ako prvý. Budete dostávať upozornenia na akciové ponuky a súťaže, ktoré by vám inak mohli ujsť. Vďaka vlastnému účtu budete mať všetky podstatné informácie na jednom mieste a nebudete ich musieť dlho hľadať. Okrem iného budete dostávať pravidelný prísun inšpirácie a doporučení, vďaka kotrým môžete rozšíriť svoju zbierku zážitkov. 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Cestovanie

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.