3,5 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Albi.sk - spoločenské hry, ktoré si zamilujete

Špecializujú sa na výrobu a predaj spoločenských hier, darčekov pre každú príležitosť, hlavolamov a prianí. 

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 684 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Albi.sk

Spoločnosť ALBI s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1996. Medzi ich úspešné značky patrí taktiež Kvído – koncept hier pre deti, ktoré rozvíjajú kreatívne myslenie a grafomotoriku, koncentráciu a logické uvažovanie, slovnú zásobu a komunikáciu. Medzi top produkt patrí Kúzelné čítanie – vzdelávací koncept interaktívnych kníh s hovoriacim perom pre deti, vďaka ktorým sa deti zábavnou a pútavou formou dozvedia množstvo zaujímavých a užitočných informácií.

Čo ponúka Albi.sk ? 

Kúzelné čítanie predstavuje zaujímavú kategóriu s knihami a hrami aj pre tých najmenších. Naučte vaše deti to, čo iné deti nevedia. 

Hry, ktoré zlepšujú pamäť vaších detí a zlepšujú aj ich motoriku a dokonca aj logiku. Darčeky pre všetkých tu nájdete ako nič. 

Kreatívne darčeky pre všetkých vo vašej rodine a vašich známych. Milé darčeky, ktoré urobia radosť. Ide o veľký výber oblečenia, školských potrieb, jedinečných výrobkov na párty, plyšákov a vankúšov a iných super vecí. Darčeky tu nájdete vždy aktuálne na všetky príležitosti, no samozrejme celoročne aj na narodeniny, jubileá, narodenie dieťaťa a svadby. Pre dni pohody a relaxu si vyberte z ponuky sviečok a aróm, ktoré vás naladia a rozvoňajú váš domov. 

Ako nakupovať na Albi.sk ? 

Platba

Zaplatiť môžete viacerými spôsobmi.Napríklad: 

  • Dobierka - keď platíte v hotovosti;
  • TatraPay - platba cez Tatra banku
  • 24- pay - rýchla platba cez platobnú bránu vašej banky.

Doprava

Ak sa rozhodnete doručiť balík prostredníctvom Zásielkovne na jednu z ich pobočiek, platíte za balík v hotovosti, alebo platobnou kartou priamo na mieste. V prípade platby platobnou kartou sa však prosím uistite, či disponujete dostatočnou hotovosťou a zaistite si prosím dostatočný finančný limit. Výška jednorazovej platby v Zásielkovni je limitovaná na 700€.

GLS SLOVAKIA - Za objednaný tovar zaplatíte v hotovosti priamo kuriérovi GLS pri prevzatí tovaru. Pred prevzatím si vždy pripravte presnú sumu, urýchlite tak predanie zásielky.

Reklamácia

Na všetky výrobky v e-shope sa vzťahuje klasická záručná lehota 24 mesiacov - v tejto lehote môžete reklamovať výrobné chyby a nefunkčnosti. AK by sa však objavila nejaká závada alebo problém, výrobok môžete poslať na adresu e-shopu. Stačí vypísať reklamačný formulár, ktorý nájdete na stránke. 

Kontakt

Kontaktujte e-shop, ak máte otázky, na ktoré neviete nájsť odpoveď. Môžete napísať e-mail na adresu: [email protected] alebo môžete zatelefonovať na číslo: +421 908 720 000.

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

Nenechajte si ujsť jedinečnú možnosť ušetriť na nákupoch oblečenia. Potrebovať nebudete žiadny zľavový kupón alebo kód pre výhodný nákup na Albi.sk. Nakupujte online zo širokej ponuky tohto predajcu s cashbackom od Plnej Peňaženky v hodnote 3,5 % ceny vášho nákupu. Ako to funguje? Vy sa u nás zaregistrujete, na stránky e-shopu Albi.sk sa prekliknete cez tlačidlo: „Nakúpiť s cashbackom” a my vám na váš účet pošleme získaný cashback. Ak ste zvyknutí nakupovať online aj na iných e-shopoch, pozrite sa či ich nájdete na Plnej Peňaženke a zbierajte cashbacky aj u iných predajcov.

Nevybrali ste si ? Vyberte si z ponuky Plnej Peňaženky. E-shopy, ktoré vám ponúkajú darčeky, knihy a hry. Napríklad: FeedoMarket24.

Ponuka obchodu

  • Peniaze z nákupu späť
    3,5 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať