Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 283 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode Vivantis.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web Vivantis.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Ponuka obchodu Vivantis.sk

Peniaze z nákupu späť
7.5 %
Prejsť do obchodu
Šperky a módne doplnky
7.5 %
Prejsť do obchodu
Kozmetika a hodinky
5 %
Prejsť do obchodu
Parfémy
2.5 %
Prejsť do obchodu

Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám 5 % cashback späť z každého nákupu!

Každý miluje niečo iné a každý má iný vkus. Aby si každý prišiel na to svoje, v ponuke obchodu Vivantis.sk nájdete vyše 30 000 produktov z toho najlepšieho, čo trh ponúka. Móda, kozmetika, parfémy, hodinky a šperky, vyberané skutočnými odborníkmi priamo pre Vás. Na výber máte z TOP svetových značiek a pokiaľ si s čímkoľvek nebudete vedieť rady, obráťte sa na zákaznícku linku, ktorá Vám ochotne poradí.

Vivantis.sk miluje módnu a životný štýl. V jeho tíme nájdete ľudí, ktorí sú do módy "zbláznení" a preto si môžete byť istý, že vo Vivantis.sk sa stretnete vždy len s tým najlepším. Okrem ponuky produktov, na Vivantis.sk nájdete dostatok informácií v podobe popisov tovaru, recenzií, fotiek a videí. Tím Vivantis.sk sa s Vami rád podelí o skúsenosti, recenzie, rady, tipy a novinky, prinesie Vám informácie z najnovších módnych udalostí. Vivantis .sk to jednoducho baví!

Vivantis.sk Vám dá dokonca až 1 rok na vrátenie tovaru a pri objednávkach nad 75 € poštovné neplatíte!

Podmienky

Zobraziť viac

Výška odmeny závisí na kategórii, do ktorej zakúpený tovar spadá. V prípade, že je možné niektoré produkty zo sortimentu považovať za patriace do viacerých možných kategórií, o zaradení a aj výške odmeny rozhoduje vždy obchod Vivantis.sk. Prehľad kategórií nájdete uvedený nižšie.

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. V prípade presmerovania do vlastnej aplikácie obchodu nemôžeme správne získanie odmeny garantovať.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google