Marionnaud.sk logo

Marionnaud.sk

Marionnaud je tu s atraktívnou ponukou vôní, dekoratívnej kozmetiky, starostlivosti o pleť, telo a vlasy. Objavte svoje obľúbené produkty online na Marionnaud.sk s doručením na predajňu zadarmo.

Viac o Marionnaud.sk

Využite výhodné akcie

EXTRA CASHBACK

Marionnaud.sk -  Nákupy kozmetiky
Marionnaud.sk logo

4 % späť

Nákupy kozmetiky

teraz s vyššou odmenou

Akcia končí o:

Akce končí:

Peniaze z nákupu späť

4 %

O Marionnaud.sk

„Bolo to v roku 1984, kedy značka Marionnaud otvorila svoju prvú parfumérii v Paríži, ponúkla luxusné kozmetické značky a otvorila tým ženám a mužom unikátny svet krásy. V roku 1998 je Marionnaud prvou sieťou parfumérií, ktorá ponúka svojim zákazníkom vernostný program a osobné služby a tým si vytvára so zákazníkmi jedinečný a trvalý vzťah. V roku 2005 sa Marionnaud stáva svetovým lídrom v oblasti predaja parfumov a luxusnej kozmetiky.“ Značka Marionnaud sa pýši iba kvalitnými výrobkami, ktoré sami starostlivo preverujú. Nepredáva len výrobky za skvelé ceny, ale tiež ukazuje najlepší spôsob, ako ich používať. Cieľom značky Marionnaud je pomôcť vám naplno odhaliť svoju krásu, dodať vám sebadôveru, aby ste sa cítili spokojní.

 

Nielen kozmetika na Marionnaud.sk

Marionnaud je najväčší európsky maloobchodný predajca luxusnej kozmetiky a parfémov. Jeho história sa začala písať v roku 1950 vo Francúzsku, keď Bernard Marionnaud založil obchod, kde mohli ženy pod jednou strechou nájsť výrobky starostlivosti o pleť, top svetové značky parfémov a najprestížnejšiu dekoratívnu kozmeticku. V e-shope Marionnaud.sk objavíte tieto kategórie:

  • K BEAUTY
  • Vône
  • Starostlivosť o pleť
  • Dekoratívna kozmetika
  • Starostlivosť o telo a vlasy
  • Pre mužov
  • EXKLUZIVITY
  • ZĽAVY 

Na Marionnaud.sk môžete vyberať nielen podľa kategórií, ale napríklad aj podľa značky. Samozrejmosťou sú obľubené značky ako Versace, CHLOÉ či Burberry. 

Marionnaud.sk - luxusná kozmetika

Udržateľná krása so značkou Marionnaud

Zaujímate sa o udržateľnosť a preferujete udržateľnú kozmetiku? Na e-shope Marionnaud.sk objavíte napríklad výrobky s označením CLEAN. Označenie "Clean" vám napovie, že značka Marionnaud pomáha robiť vedomé rozhodnutia. Produkty s týmto označením neobsahuje žiadne kontroverzné zložky. Na Marionnaud.sk si môžete vybrať tiež ekologický dizajn výrobkov. Prečo si vybrať práve ekologicky navrhnuté výrobky? Označenie Eco-design znamená, že výrobok je zabalený do obalu z recyklovateľného materiálu alebo plastu prírodného pôvodu. Výrobok Eco Design tiež využíva menej surovín, čo podporuje obehové hospodárstvo. Navštívte na e-shope  Marionnaud.sk produkty udržateľnej krásy a okrem spomínaných clean či eco dizajnových výrobkov sa inšpirujte napríklad aj prírodnou či vegánskou kozmetikou.

Blog Marionnaud

Začítajte sa do článkov, ktoré sa venujú beauty téme a objavte napríklad tipy na rast vlasov. Chcete vedieť, čo je to retinol a ako pôsobí? Navštívte blog Marionnaud

Predajne Marionnaud

Pri nákupe na e-shope Marionnaud.sk si môžete nechať doručiť objednávku na predajňu úplne zadarmo. Predajne Marionnaud nájdete v Bratislave, Nitre, Piešťanoch, Žiline, Prešove a Košiciach. 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Kozmetika a parfumy

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.