Top recenzie roka 2023

30. 12. 2023 Alžbet
Top recenzie roka 2023

Rok 2024 nenávratne klope na dvere a my sa obzeráme za uplynulým rokom 2023. Najviac nás zaujíma to, čo zaujíma vás, aby sme vám mohli v novom roku prinášať len ten najpútavejší obsah. Zistili sme si preto, aké z našich recenzií boli vaše najobľúbenejšie. Ešte ste ich všetky nečítali? Dajte sa do toho!

Najlepšie recnezie za rok 2023

Medzi najobľúbenejšie recenzie uplynulého roka rozhodne patrila recenzia produktov Lelosi. Ponúka oblečenie, pyžamá a doplnky, ktoré sa údajne stanú vašou druhou pokožkou. Kolegyne Alžbet a Katka sa rozhodli otestovať pyžamo a legíny.

Medzi najlepšími recenziami sa umiestnila recenzia benzínovej píly, recenzia nízkokalorickej diéty NUPO a ďalšie recenzie produktov z e-shopu Vivantis.sk, ako napríklad: 

Vášmu pozornému očku však neunikli ani recenzie bežeckých topánok Sportisimo, čističky vzduchu či kozmetiky na suchú pleť. 

Alžbet

Autor Alžbet

Alžbet pochádza z Ružomberka, čiže je veľkou fanúšičkou pobytu na čistom vzduchu mimo svojho rodného mesta. Keďže ju každú noc trápia nočné mory o raste cien nehnuteľností a potrebuje šetriť, využíva najmä možnosť lacných leteniek. Často ju teda doma nezastihnete.