Recenzia Vivantis - Elektrický depilačný set Veet EasyWax

16. 3. 2019
Recenzia Vivantis - Elektrický depilačný set Veet EasyWax

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Pre ženy perfektný pomocník

S príchodom jari sa chce každá žena obliecť do krásnych šiat a odhaliť svoje nohy. Odhalené nohy idú ruka v ruke s depiláciou. Na trhu je dnes množstvo produktov, ktoré garantujú hebké a hladké nohy niekoľko týždňov. Vybrať si ten správny je skutočné umenie. Ja, Janka zo zákazníckej podpory Plnej Peňaženky, som sa rozhodla skúsiť prvý krát depiláciu voskom a takto to dopadlo.

Výhodou depilácie voskom je pocit hladkých nôh niekoľko týždňov. Minimálne dva týždne si od depilácie oddýchnete. Navyše ide o relatívne finančne nenáročnú metódu depilácie. Každá predsa vieme, že žiletky a náhrady sú síce lacnejšie, avšak je potrebné si ich kupovať často. Práve z tohto dôvodu som sa pre depiláciu voskom rozhodla. O Veet Easy Wax som vedela dlhšie, nemala som však nikdy odvahu to vyskúšať. Povedzme si pravdu, žiletka je síce fajn, ale takmer každodenná depilácia nás určite raz omrzí. V uplynulých týždňoch som preto začala zvažovať iný spôsob depilácie, ktorý vydrží dlhšie než depilácia žiletkou.

Nákup vo Vivantis - jednoduchý a rýchly

Veet Easy Wax som si kúpila z e-shopu Vivantis, ktorý vám môže byť známy napríklad i z niektorých predchádzajúcich recenzií. Tento obchod mám veľmi rada, nakupujem v ňom najmä kozmetiku. Za veľkú výhodu nákupov v tomto e-shope považujem prehľadnú stránku, jednoduchý a rýchly nákup z pohodlia domova a možnosť vyzdvihnúť si produkty cez Uloženku. Vivantis ponúka i ďalšie možnosti dopravy, a to prostredníctvom Slovenskej pošty alebo kuriérskej spoločnosti DPD. Ja som za dopravu zaplatila 1,90 €. Balíček mi bol doručený na výdajné miesto päť dní po zrealizovaní objednávky. Vivantis často dáva produkty do akcií a nájdete ich tak lacnejšie než v kamenných predajniach. Veet Easy Wax stál v čase kúpy 15,10 €.

Veet Easy Wax - depilácia voskom v pohodlí domova

  • Cena: 15,10 €
  • Značka: Veet
  • Vlastnosti: hydratuje a zjemňuje pokožku
  • Batéria: výdrž až 4 týždne
  • Balenie obsahuje: 1x ohrievač, 1x vosková náplň, prúžky, obrúsky Perfect Finish
  • Naše hodnotenie: 5 hviezdičiek
  • Stránka produktu: Veet Easy Wax

Veet Easy Wax ma zaujal hneď od začiatku, a to svojím dizajnom a obalom. Je ľahko uchopiteľný a praktický, zabalíte ho pokojne i do kozmetickej tašky. Balenie obsahuje elektrický depilátor, voskovú náplň, depiláčné pásiky a obrúsky na odstránenie vosku. Súčasťou balenia je i stojan, do ktorého si môžete depilátor uložiť, napríklad počas nabíjania.

Pred depiláciou voskom je potrebné nechať chĺpky narásť. Toto bola jedna vec, ktorá ma od depilácie voskom odrádzala, nohy som si totiž pred použitím Veet Easy Wax nedepilovala až dva týždne. Aj preto som sa rozhodla pre depiláciu v čase, keď nie je vonku veľmi teplo a nenosím odhalené nohy. Navyše som tiež zvážila fakt, že potrebujem v depilácii voskom získať prax, aby som sa v letných mesiacoch už mohla pýšiť krásnymi hladkými nohami.

Pred samotnou depiláciou je potrebné vložiť voskovú náplň do depilátora. Depilátor som vložila do stojana a dala ohriať. V návode uvádzajú, že vosk by mal byť teplý už po 20 minútach, ja som však nechala vosk nahrievať asi 45 minút. Vosk je príjemne teplý, takže sa nemusíte báť, že sa popálite. Vosk sa nanáša jednoducho, stačí iba jedna vrstva. To je posledný okamih, kedy môžete cúvnuť. Ja som však bojovníčka a na nanesený vosk som nalepila pásik. Ten je potrebné silno pritlačiť a následne rýchlo strhnúť.

Veľa žien sa obáva, že je takýto spôsob depilácie bolestivý. Áno, po prvý krát to určite nie je príjemný pocit, ale dá sa to vydržať. Ja osobne som očakávala väčšiu bolesť, takže som ostala príjemne prekvapená. Po odstránení chĺpkov som mala nohy krásne jemné a hebké, nesčervenali. Počas depilácie sa mi stalo, že mi na nohe ostalo viac vosku a z niektorých partií sa mi nepodarilo odstrániť všetky chĺpky. Som však optimista, a preto verím, že praxou sa to podarí a ide len o cvik, nie o nekvalitný vosk.

Po depilácii som si nohy utrela obrúskami, ktoré nadbytočný vosk odstránia. Nevýhodou je, že v balení je obrúskov iba päť a v budúcnosti si budem musieť dokúpiť ďalšie, pretože som ich všetky minula už pri prvej depilácii. Ďalšou nevýhodou je nedostatok pásikov v balení, pri depilácii som použila približne polovicu. Vosku v náplni však ostalo dosť.

Nohy som mala hladké a hebké viac ako dva týždne, preto Veet Easy Wax splnil moje očakávania. Presne za týmto účelom som si tohto šikovného pomocníka objednala.

Ak  sa bojíte depilácie voskom, určite je to zbytočná obava. Strach z bolesti totiž vynahradí pocit jemných a hebkých nôh na dlhší čas, a preto som žiletku skryla do šuflíka.

Veet Easy Wax odporúčam všetkým ženám, ktoré chcú tráviť menej času v kúpeľni, a chcú si vychutnávať efekt hladkých nôh niekoľko týždňov. Za nás, 5 hviezdičiek z piatich.

Súvisiace zľavy a akcie

DOPRAVA ZADARMO

Vivantis.sk - Doprava zadarmo
Vivantis.sk logo

až 5,5 % späť

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 40 EUR

Akcia končí o:

Akce končí:

ZĽAVY AŽ 32 %

Vivantis.sk - Zľavy až 32 %
Vivantis.sk logo

až 5,5 % späť

Zľavy až 32 %

Adventné kalendáre

Akcia končí o:

Akce končí:

ZĽAVY AŽ 50 %

Vivantis.sk - Zľavy až 50 %
Vivantis.sk logo

až 5,5 % späť

Zľavy až 50 %

Zimné topánky

Akcia končí o:

Akce končí:

ZĽAVY AŽ 89 %

Vivantis.sk - Zľavy až 89 %
Vivantis.sk logo

až 5,5 % späť

Zľavy až 89 %

SmartWatch

Akcia končí o:

Akce končí:

CYBER MONDAY

Vivantis.sk - Cyber Days
Vivantis.sk logo

až 5,5 % späť

Cyber Days

s množstvom zliav

Akcia končí o:

Akce končí:

TIP NA NÁKUP

Vivantis.sk - Kozmetika
Vivantis.sk logo

až 5,5 % späť

Kozmetika

s vianočnou témetikou

Akcia končí o:

Akce končí:

TIP NA NÁKUP

Vivantis.sk - Darčekové sady
Vivantis.sk logo

až 5,5 % späť

Darčekové sady

parfumov

Akcia končí o:

Akce končí: