Recenzia pyžama a legín Lelosi

V poslednom čase sa stala populárnou značka Lelosi. Ponúka oblečenie, pyžamá a doplnky, ktoré sa údajne stanú vašou druhou pokožkou. Kolegyne Alžbet a Katka sa rozhodli otestovať pyžamo a legíny. Ako tieto produkty obstáli?

7. 1. 2023
Recenzia Lelosi.sk: Pyžamo Cat Nap a legíny Ocean

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Alžbet: Už dlho som premýšľala o tom, že si produkty z e-shopu Lelosi.sk zaobstarám. Prečo aj nie? Mnohí influenceri na Instagrame túto značku neprekonateľne chvália a dobré recenzie som počula aj u svojich známych. Ježiško zrejme počul moje myšlienky a pyžamko Lelosi som si našla pod vianočným stromčekom.

Pyžamo Cat Nap

Pyžamo Cat Nap

 • ZLOŽENIE:
 • - 55 % polyester
 • - 27 % viskóza
 • - 10 % elastan
 • - 8 % regenerovaná celulóza

55,00 €

Nakúp s cashbackom

Určite mi uveríte, keď poviem, že ma darček od Ježiška náramne potešil. Okrem ponožiek a elektrickej zubnej kefky som si tam totiž našla aj zelené pyžamko s mačičkou, navyše od značky, ktorú som už dávno chcela otestovať. Pyžamko Cat Nap je z neuveriteľne mäkkého a príjemného materiálu. Cítim sa v ňom veľmi pohodlne a ráno sa mi z neho vôbec nechce prezliecť do pracovného oblečenia. V noci mi je príjemne teplo a aj napriek nižšej rannej teplote v našom dome sa v ňom cítim pohodlne a teplo. 

Pyžamko je s dlhými nohavicami a dlhými rukávmi na tričku. Motív mačičky je zvýraznený na tričku a nohavice sú zelené s bielymi bodkami. Často ich nosím po dome aj samostatne ako legíny. Aj top sa dá nosiť samostatne - je dlhší a tak počas teplejších nocí slúži ako nočná košeľa - siaha mi až pod zadok. Šitie je kvalitné - nikde sa produkt nepára a perfektne sedí na postavu. Nohavice aj rukávy sú primerane dlhé M európskej dámskej postave.

Pyžamko som stihla už aj oprať podľa návodu - na 30 °C. Predajca neodporúča žehlenie, sušenie na priamom slnku a sušičke a bielenie. Po vypratí si pyžamo udržalo svoju farbu aj pôvodný tvar. Som s ním maximálne spokojná a určite v budúcnosti siahnem aj po ďalších produktoch. 

Hodnotenie Alžbet

 • po opratí drží tvar
 • pohodlné a hebké
 • farba zostáva nevypratá

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Nakúp s cashbackom

Legíny Ocean

Legíny Ocean

 • ZLOŽENIE:
 • - 84 % polyester
 • - 16 % elastan

32,00 €

Nakúp s cashbackom

Katka: Nikdy som nebola legínový typ. Tento druh oblečenia mi neprišiel pohodlný a hlavne som mala za to, že sa nehodí na môj druh postavy. Modelkovské miery by ste na mne totiž hľadali ťažko. Mám radšej voľné oblečenie, ktoré nie je tesné, nezvýrazňuje krivky - ktoré nemám a netlačí. 

Koncom minulého roka som si však povedala, že zmena je život a že si objednám aj takýto kúsok. Začínam trochu obmieňať šatník a dávam priestor aj kúskom oblečenia, ktoré by som si pred časom na seba jakživ nedala. Legíny sú teda jedným z prvých takýchto pokusov o akési zošľachtenie mojej skrine, ak to tak môžeme s humorom nazvať. 

Na Lelosi legíny som počúvala samú chválu už dlhšie a tak som sa teda rozhodla rovno siahnuť po známom predajcovi, ktorý je v mojom okolí navyše obľúbený. V ponuke majú aj krásne legíny s množstvom vzorov a i keď som po nich pokukovala, nakoniec som sa rozhodla pre klasickú variantu, bez potlače a vzorov. S ničím to predsa netreba preháňať a aj obnova šatníka musí prebiehať pomaly a systematicky. 

Zakúpila som si teda dva páry. Jedny v klasickej čiernej farbe, pretože tá je moja obľúbená, čo sa oblečenia týka a jedny v modrej farbe. Aby som bola presná, matnej studenej modrej farbe, ktorá má pripomínať večerný oceán. Nenechajte sa pomýliť, nie som plážový vylihovač a ani neviem plávať, takže som si ich nevybrala kvôli nejakým nostalgickým spomienkam z dovoleniek. Skôr preto, že táto farba modrej nie je taká do oči bijúca, je tmavšia a také farby ja rozhodne môžem. 

Objednávala som ich na konci týždňa, takže dodanie trvalo pochopiteľne o čosi dlhšie, kvôli víkendu, ale vôbec mi to nevadilo. Na dobré sa predsa oplatí čakať. Legíny prišli zabalené každé zvlášť, vo vlastnom zatvárateľnom vrecúšku, ktoré sa dá opakovane používať. Po rozbalení som ostala v nemom úžase. Látka legín bola na dotyk veľmi príjemná. A nie len to, akoby sa mi strácala pod prstami. Okamžite som si ich skúsila. Sadli ako uliate. Boli pohodlné, po chvíli som dokonca zabudla, že ich mám vôbec na sebe.

Odvtedy som ich na sebe mala už niekoľkokrát. Po opätovnom praní stále držia svoj tvar, nijako sa neroztiahli alebo nestratili svoju pružnosť. Sú, akoby som si ich objednala len včera. Navyše, v tomto zimnom období som mala možnosť vyskúšať aj to, či za to v mínusových teplotách stoja. Merala som v nich síce len cestu do obchodu, ale bolo mi v nich pomerne teplo. Dokonca som ich už dvakrát vyskúšala aj ako náhradu termo oblečenia pod nohavice a ani tu nesklamali. 

Pamätám si, ako som okamžite písala kamarátke a rozplývala sa nad tým, čo za poklad som to objavila a kde som žila doteraz, že som takýto kúsok nevlastnila. To myslím, hovorí samo za seba.

Hodnotenie Katky

 • Farba
 • Pružnosť
 • Jemná látka
 • Po opraní nestrácajú tvar

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Nakúp s cashbackom

Lelosi.sk logo

O Lelosi.sk

Slovinská firma LELOSI, ktorá vznikla 2016 si našla záľubu v pohodlí, jemnosti materiálu a mimoriadnej odolnosti a vytvorila produkty, ktoré sa stanú vašou druhou kožou. Začalo to legínami, ale na Lelosi.sk nájdete tiež tepláky, šortky, mikiny topy či dokonca pyžamá pre malých aj veľkých, pre pánov aj dámy. Pravidelné akcie vám dokonca zľavnia druhý produkt a cashback od Plnej Peňaženky vám vráti časť peňazí z objednávky späť. Nakuknúť do e-shopu Lelosi.sk sa jednoducho oplatí!

Podobné články