TOP obchody

Akcia skončila 1. 5. 2020
TOP obchody

Domácnosť a záhrada

V týchto dňoch máme možnosť tráviť viac času v našich príbytkoch. Môžeme sa tak pustiť do zmien, na ktoré sme pred tým nemali odhodlanie. Inšpiráciou zmeny dekorácií alebo výmeny nábytku môžu byť aj aktuálne akcie. Nezabúdajte tiež na záhradu, prichádza jar a určite si zaslúži vašu pozornosť!

Jarné upratovanie môžete začať s Bonami, Temponábytok, Hej či Delimano, ktoré doručujú bez komplikácií. 

 

 

Vitamíny a doplnky stravy

Myslite na svoje zdravie a zdravie svojich blízkych. Vyzbrojte sa na jar vitamínmi a doplnkami stravy. Tu nájdete dostatok nájdete dostatok inšpirácie s doručením až k vám domov.

Všetky objednávky prídu až k vám domov, len pozor na drobné obmedzenia.  Tak napríklad lekáreň Dr.Max doručí objednávku približne za 10 dní, Prezdravie pri každom produkte uvádza termín doručenia. S dočasným oneskorením objednávok počítajte v eshope Altevita, Babičkina záhrada či Naureus. Všetci predajcovia však garantujú doručenie objednávok! 

 

 

 

Hobby a voľný čas

Potrebujete nápady na trávenie voľného času? Skúste každý deň urobiť vec, na ktorú už dlho myslíte, ale nemali ste čas na jej realizáciu. Alebo zostanete verní knihe a prechádzke so svojim domácim miláčikom?

Zoohit vám doručí všetko pre domácich miláčikov za 3 - 4 dni, Pantarhei neuvádza žiadne dlhšie čakacie doby pre doručenie, zaviedol však opatrenie platby vopred s doručením domov alebo do práce  kuriérskou službou GLS alebo Poštou.

 

 

Elektro

S kvalitným notebookom, smart hodinkami či čističkou vzduchu určite nič nepokazíte. A ak chcete zabaviť aj vašich drobcov, skúste herné konzoly alebo čítačky kníh. 

Zo sveta elektra vás nesklamú Hej ani Datart s dopravou zadarmo už od 30 €.  S Andreashop získate dopravu zadarmo pri objednávke nad 50 € s doručením aj cez víkend pre Západné Slovensko. Objednávku včas vám doručí aj TPD aj s možnosťou dodania tovaru na predajňu v Bratislave, Zvolene a Žiline. 

 

 

Kde nakúpiť výhodne s cashbackom?