Nakupte do 14 dnů a získejte jako bonus 100 Kč

Pro využití akce Vám zbývá

  • Okamžitý bonus 50 Kč za registraci
  • K dispozici 415 zapojených obchodů
  • 300 000 spokojených uživatelů
přehrát

Vytvořit účet zdarma

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

A kde nejraději nakupujete?

TPD.sk

TPD.sk - internetový obchod pre Vašu domácnosť.

Získajte až 2.5 % späť z Vášho nákupu

Prejsť a získať cashback

Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo viac ako 200 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode TPD.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web TPD.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám 2.5 % cashback späť z každého nákupu!

Spoločnosť TPD pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1994 a patrí k najstabilnejším firmám, ktoré sa zaoberajú eletronikou a produktami pre Vašu domácnosť. TPD je súčasťou siete Euronics, ktorý prevádzkuje vyše 70 kamenných predajní po celom Slovensku. Samotné TPD prevádzkuje 2 obchodné domy, v Bratislave a vo Zvolene.

V ponuke obchodu TPD nájdete široký sortiment elektroniky a elektronických spotrebičov, produktov pre domácnosť a záhradu či hračiek. Tovar je prehľadne rozdelený do rôznych kategórií, z ktorých si bez problémov vyberiete. V kategórii Elektronika a spotrebiče nájdete produkty ako televízory, bielu techniku, telefóny, audio avideo. V kategórii Počítače a smartfóny nájdete napríklad PC, notebooky, mobilné telefóny, lcd monitory, wifi routre, tlačiarne, multifunkčné zariadenia a mnoho ďalších produktov. Kategória Drogéria zase ponúka výber z parfémov, bio kozmetiky, darčekových košov, čistiacich prostriedkov a ďalších. V Hračkách nájdete produkty značky LEGO, hoverboardy, drevené hračky, logické hračky či spoločenské hry.

V TPD.sk sa nezabudlo ani na Vašu záhradu, do ktorej nájdete produkty, akými sú kosačky, kultivátory, zemné valce alebo cirkulátory. Jednoducho všetko, čo pre prácu v záhrade či garáži potrebujete. Pre Domácnosť si môžete vybrať z produktov, akými sú doplnky do kuchyne a kúpeľne, na stolovanie, dekorácie a množstvo iných užitočných produktov.

Samozrejmosťou na všetky produkty je záruka a vrátenie tovaru do 14 dní bez udania dôvodu. Platbu je možné vykonať kartou vopred alebo na dobierku, priamo pri doručení. Objednávky sú vybavované rýchlo, väčšina produktov je na sklade a objednávku je možné si vyzdvihnúť aj osobne.

Podmienky

Zobraziť viac

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google
Zabudli ste heslo?

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google