TPD.sk

Získajte späť z Vášho nákupu

TPD.sk - internetový obchod pre Vašu domácnosť.

Ponuka už síce nie je aktuálna, môžete však vyskúšať podobný obchod OKAY.sk.

Popis obchodu

Vyplatíme Vám 0 % cashback späť z každého nákupu!

Spoločnosť TPD pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1994 a patrí k najstabilnejším firmám, ktoré sa zaoberajú eletronikou a produktami pre Vašu domácnosť. TPD je súčasťou siete Euronics, ktorý prevádzkuje vyše 70 kamenných predajní po celom Slovensku. Samotné TPD prevádzkuje 2 obchodné domy, v Bratislave a vo Zvolene.

V ponuke obchodu TPD nájdete široký sortiment elektroniky a elektronických spotrebičov, produktov pre domácnosť a záhradu či hračiek. Tovar je prehľadne rozdelený do rôznych kategórií, z ktorých si bez problémov vyberiete. V kategórii Elektronika a spotrebiče nájdete produkty ako televízory, bielu techniku, telefóny, audio avideo. V kategórii Počítače a smartfóny nájdete napríklad PC, notebooky, mobilné telefóny, lcd monitory, wifi routre, tlačiarne, multifunkčné zariadenia a mnoho ďalších produktov. Kategória Drogéria zase ponúka výber z parfémov, bio kozmetiky, darčekových košov, čistiacich prostriedkov a ďalších. V Hračkách nájdete produkty značky LEGO, hoverboardy, drevené hračky, logické hračky či spoločenské hry.

V TPD.sk sa nezabudlo ani na Vašu záhradu, do ktorej nájdete produkty, akými sú kosačky, kultivátory, zemné valce alebo cirkulátory. Jednoducho všetko, čo pre prácu v záhrade či garáži potrebujete. Pre Domácnosť si môžete vybrať z produktov, akými sú doplnky do kuchyne a kúpeľne, na stolovanie, dekorácie a množstvo iných užitočných produktov.

Samozrejmosťou na všetky produkty je záruka a vrátenie tovaru do 14 dní bez udania dôvodu. Platbu je možné vykonať kartou vopred alebo na dobierku, priamo pri doručení. Objednávky sú vybavované rýchlo, väčšina produktov je na sklade a objednávku je možné si vyzdvihnúť aj osobne.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať