OKAY logo

Okay.sk – elektro

Neuveriteľná ponuka elektra a nábytku na jednom mieste? Okay.sk je e-shop s viac ako 15 ročnou tradíciou, ktorý vás ohromí sortimentom a cenami.

Viac o OKAY

Peniaze z nákupu späť

0,3 - 2,5 %

Nábytok

2,5 %

Príslušenstvo

2 %

Televizory, Malé spotrebiče, Velké spotrebiče

0,4 %

Notebooky, herné konzoly, PC, Mobilné telefóny, Smart elektro, Audio, Video, Foto

0,3 %

Recenzie a články

O OKAY

Vsúpte do sveta elektra a nábytku, vstúpte do Okay.sk s dlhoročnou tradíciou. Na Okay.sk nájdete elektrospotrebiče známych značiek, pohovky či komody, a nechýba sekcia zľavneného nábytku.

Okay - to najlepšie v Európe

Okay  sa pýši dlhou tradíciou ponuky tovarov a ich rozmanitosťou. Česká spoločnost OKAY bola založená v roku 1994 a za ten čas sa stala najúspešnejšou spoločnosťou na trhu s elektronikou v Českej a Slovenskej republike. Od vzniku Okay Elektra sa podarilo otvoriť viac ako 150 predajní. Prioritou predajcu je pribliížiť sa čo najviac zákazníkom, preto neustále rozširuje svoje priestory a buduje nové predajne po celkom Slovensku i Česku. Navyše je drvivá väčšina tovaru vždy skladom, objednávka sa ihneď vybavuje a OKAY tak bežne doručí tovar skôr, ako ostatní.

Elektro aj nábytok na jednom mieste

Ponuka e-shopov stále rastie a Okay- Elektro jednoznačne nezaostáva. Pokazila sa vám práčka, potrebujete nový notebook alebo si želáte nový mobilný telefón? V Okay si určite vyberiete! Myslí na vás s elektronikou, sporákmi, umývačkami riadu, vysávačmi, kávovarmi, ale i smartphonami, hracími konzolami či digitálnymi fotoaparátmi. To všetko v známych i menej známych značkách za výborné ceny. Okay Elektro však ide ešte ďalej a sústreďuje sa i na ponuku nábytku, aby ste boli s rodinou doma čo najviac. Čo tak väčšiu sedaciu súpravu, aby ste mohli všetci spoločne tráviť čas sledovaním televízie alebo novú čalúnenú posteľ? S Okay Elektro si zariadite obývačku, spálňu i kuchyňu moderným nábytkom i elektronikou. Tak prečo chodiť do obchodov alebo vyhľadávať hodiny na internete? S Plnou Peňaženkou a obchodom Okay nakúpite za skvelé ceny elektro i nábytok do celej domácnosti a navyše s cashbackom!

S Okay Elektro vždy najlepšia cena, množstvo pobočiek a doprava až domov

Vybrali ste si? Skvelé! Teraz je potrebné zabezpečiť vyzdvihnutie a dopravu tovaru až k vám. Kedže sa Okay Elektro snaží byť k vám čo najbližšie, pobočky sa nachádzajú po celom Slovensku. Osobný odber je možný v krajských mestách, ale i Pezinku, Malackách, Dunajskej Strede, Piešťanoch, Senici, Komárne, Leviciach, Topoľčanoch, Nových Zámkoch, Bánovciach nad Bebravou, Partizánskom, Prievidzi, Púchove, Martine, Ružomberku či Liptovskom Mikuláši, Brezne, Zvolene, Veľkom Krtíši, Rimavskej Sobote, Levoči, Poprade, Bardejove či Snine, alebo Spišskej novej Vsi, Rožňave či Michalovciach. Doprava elektra a nábytku je možná prostredníctvom prepravnej spoločnosti GEIS. Cena dopravy závisí od veľkosti zakúpeného tovaru.

Splátkový predaj pre okamžitú spokojnosť

Niekedy je to s financiami ťažké, predajca Okay to vie, a preto myslel i na splátkový predaj. Vďaka dobrým vzťahom so splátkovými spoločnosťami vám predajca garantuje výhodné splátky a prijateľné podmienky splátkového predajca. Nákup na splátky je skutočne jednoduchý, potrebujete iba občiansky preukaz, druhý doklad totožnosti (napríklad cesovný pas alebo vodičský preukaz) a potvrdenie o výške príjmu. Okay Elektro vám ponúka možnosť výberu programov "Splácaj 5 %," "Splácaj na mieru" alebo program "Desatina." Ich zákaznícky servis vám programy a ich výhody ochotne vysvetlí a poradí ten najlepší pre vás.

Garancia vrátenia tovaru v Okay Elektro a možnosti reklamácie

Nespĺňa zakúpený tovar všetky funkcie, ktoré ste očakávali? Zvolili ste nevhodný darček? Okay Elektro má riešenie! Jednoducho ho môžete vymeniť alebo dokonca vrátiť a svoje peniaze dostanete späť. Výhodou nákupu v Okay Elektro je 14 dňová lehota na vyskúšanie zakúpeného tovaru. V priebehu tejto doby sa môžete uistiť, že ste si vybrali naozaj správne. Ak sa rozhodnete tovar vrátiť, odošlite ho v pôvodnom obale s kompletným príslušenstvom s nepotvrdeným záručným listom a dokladom o zaplatení. Okay nechce, aby ste si robili ťažkú hlavu ohľadom reklamácie tovaru, preto je možné vrátiť tovar priamo na predajniach OKAY.sk. Žiadné zasielanie poštou, žiadne starosti navyše! V prípade reklamácie si so sebou zoberte záručný list alebo doklad o kúpe. V prípade akýchkoľvek vašich otázok či komplikácií vám ochotne poradí zákaznícky servis. Tie najdôležitejšie nájdete na Okay kontakty.

Uprednostňujete nákup elektra a nábytku zo zahraničia? Najväčšia nákupná galéria AliExpress vám ponúka široký výber elektra celostvetových značiek. Užívatelia Plnej Peňaženky tiež preferujú amerického predajcu GearBest.com. Nábytok spolu s cashbackom nájdete napríklad v populárnom obchode Asko-Nábytok.sk. Milovníci masívneho nábytku si vyberú na iDEA-Nábytok.sk.

Slyšeli jste už o české Plné Peněžence? Vybírejte z více než 600 obchodů a nakupujte s Cashbackem.

Hodnotenie užívateľov

 • 4,7

  Počet hviezdičiek: 4,5 / 5

  144 hodnotení

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  Dobrý výber

  Miroslava H. 22. 10. 2023

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  Spokojnosť 👌

  Maria G. 21. 10. 2023

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  + možnosť osobného odberu - menej prehľadné stránky

  Augustín J. 5. 10. 2023

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Online nákupné galérie

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.