OKAY.sk

Získajte 0,25 až 3 % späť z Vášho nákupu

Aj u vás pri výbere vyhrávajú nízke ceny? Potom ste v obchode OKAY-Elektro na správnom mieste! Vyberte si so širokej ponuky elektrospotrebičov a nábytku a spríjemnite si čas strávený doma.

Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 395 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode OKAY.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web OKAY.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!

Ponuka obchodu OKAY.sk

Digitálne fotoaparáty, GPS, hracie konzoly, mobily, LCD obrazovky, prenosná elektronika, PC, telefóny, pevné disky, tablety, flashdisky, videokamery
0,25 %
Prejsť do obchodu
Audio, digitálny príjem, čítačky, hracie ovládače, PC periférie a reproduktory, projektory, SmartHome, software, tlačiarne, TV, video
0,5 %
Prejsť do obchodu
Batérie, akumulátory, domáce potreby, hracie príslušenstvo, hry, kancelárské potreby, klávesnice, myši, chladničky, meniče napätia, meteostanice, mikrovlnné rúry, mrazáky
1 %
Prejsť do obchodu
Pamäťové karty, práčky a sušičky, predlžovačky, prepojovacie káble a konektory, sluchátka, sporáky, spotrebný materiál pre tlačiarne, vstavané spotrebiče, vysielačky, WiFi
1 %
Prejsť do obchodu
Fotorámiky, osobná starostlivosť, osvetlenie, starostlivosť o dieťa, príprava nápojov, príprava potravín, varenie, vysávače, vzduchotechnika, záhrada a hobby, žehličky
1,5 %
Prejsť do obchodu
Žiarovky
3 %
Prejsť do obchodu
Peniaze z nákupu späť
3 %
Prejsť do obchodu

Popis obchodu

Okay Elektro - to najlepšie v Európe


Okay Elektro sa pýši dlhou tradíciou ponuky tovarov a ich rozmanitosťou. Česká spoločnost OKAY Elektrospotrebiče bola založená v roku 1994 a za ten čas sa stala najúspešnejšou spoločnosťou na trhu s elektronikou v Českej a Slovenskej republike. Od vzniku Okay Elektra sa podarilo otvoriť viac ako 150 predajní. Prioritou predajcu je pribliížiť sa čo najviac zákazníkom, preto neustále rozširuje svoje priestory a buduje nové predajne po celkom Slovensku i Česku. Navyše je drvivá väčšina tovaru vždy skladom, objednávka sa ihneď vybavuje a OKAY tak bežne doručí tovar skôr, ako ostatní.


Elektro i nábytok na jednom mieste


Ponuka e-shopov stále rastie a Okay- Elektro jednoznačne nezaostáva. Pokazila sa vám práčka, potrebujete nový notebook alebo si želáte nový mobilný telefón? V Okay si určite vyberiete! Myslí na vás s elektronikou, sporákmi, umývačkami riadu, vysávačmi, kávovarmi, ale i smartphonami, hracími konzolami či digitálnymi fotoaparátmi. To všetko v známych i menej známych značkách za výborné ceny. Okay Elektro však ide ešte ďalej a sústreďuje sa i na ponuku nábytku, aby ste boli s rodinou doma čo najviac. Čo tak väčšiu sedaciu súpravu, aby ste mohli všetci spoločne tráviť čas sledovaním televízie alebo novú čalúnenú posteľ? S Okay Elektro si zariadite obývačku, spálňu i kuchyňu moderným nábytkom i elektronikou. Tak prečo chodiť do obchodov alebo vyhľadávať hodiny na internete? S Plnou Peňaženkou a obchodom Okay nakúpite za skvelé ceny elektro i nábytok do celej domácnosti a navyše s cashbackom!Výška cashbacku závisí od kategórie, do ktorej zakúpený tovar spadá. Kategórie nájdete zobrazené vyššie.


S Okay Elektro vždy najlepšia cena, množstvo pobočiek a doprava až domov


Vybrali ste si? Skvelé! Teraz je potrebné zabezpečiť vyzdvihnutie a dopravu tovaru až k vám. Kedže sa Okay Elektro snaží byť k vám čo najbližšie, pobočky sa nachádzajú po celom Slovensku. Osobný odber je možný v krajských mestách, ale i Pezinku, Malackách, Dunajskej Strede, Piešťanoch, Senici, Komárne, Leviciach, Topoľčanoch, Nových Zámkoch, Bánovciach nad Bebravou, Partizánskom, Prievidzi, Púchove, Martine, Ružomberku či Liptovskom Mikuláši, Brezne, Zvolene, Veľkom Krtíši, Rimavskej Sobote, Levoči, Poprade, Bardejove či Snine, alebo Spišskej novej Vsi, Rožňave či Michalovciach. Doprava elektra a nábytku je možná prostredníctvom prepravnej spoločnosti GEIS. Cena dopravy závisí od veľkosti zakúpeného tovaru.


Splátkový predaj pre okamžitú spokojnosť


Niekedy je to s financiami ťažké, predajca Okay to vie, a preto myslel i na splátkový predaj. Vďaka dobrým vzťahom so splátkovými spoločnosťami vám predajca garantuje výhodné splátky a prijateľné podmienky splátkového predajca. Nákup na splátky je skutočne jednoduchý, potrebujete iba občiansky preukaz, druhý doklad totožnosti (napríklad cesovný pas alebo vodičský preukaz) a potvrdenie o výške príjmu. Okay Elektro vám ponúka možnosť výberu programov "Splácaj 5 %," "Splácaj na mieru" alebo program "Desatina." Ich zákaznícky servis vám programy a ich výhody ochotne vysvetlí a poradí ten najlepší pre vás.


Garancia vrátenia tovaru v Okay Elektro a možnosti reklamácie


Nespĺňa zakúpený tovar všetky funkcie, ktoré ste očakávali? Zvolili ste nevhodný darček? Okay Elektro má riešenie! Jednoducho ho môžete vymeniť alebo dokonca vrátiť a svoje peniaze dostanete späť. Výhodou nákupu v Okay Elektro je 14 dňová lehota na vyskúšanie zakúpeného tovaru. V priebehu tejto doby sa môžete uistiť, že ste si vybrali naozaj správne. Ak sa rozhodnete tovar vrátiť, odošlite ho v pôvodnom obale s kompletným príslušenstvom s nepotvrdeným záručným listom a dokladom o zaplatení. Okay nechce, aby ste si robili ťažkú hlavu ohľadom reklamácie tovaru, preto je možné vrátiť tovar priamo na predajniach OKAY.sk. Žiadné zasielanie poštou, žiadne starosti navyše! V prípade reklamácie si so sebou zoberte záručný list alebo doklad o kúpe. V prípade akýchkoľvek vašich otázok či komplikácií vám ochotne poradí zákaznícky servis. Tie najdôležitejšie nájdete na Okay kontakty.


Uprednostňujete nákup elektra a nábytku zo zahraničia? Najväčšia nákupná galéria AliExpress vám ponúka široký výber elektra celostvetových značiek. Užívatelia Plnej Peňaženky tiež preferujú amerického predajcu GearBest.com. Nábytok spolu s cashbackom nájdete napríklad v populárnom obchode Asko-Nábytok.sk. Milovníci masívneho nábytku si vyberú na iDEA-Nábytok.sk.


Slyšeli jste už o české Plné Peněžence? Vybírejte z více než 600 obchodů a nakupujte s Cashbackem.Podmienky nákupu s Cashbackom pre OKAY.sk si prečítajte tu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať