Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 295 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode OKAY.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web OKAY.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Ponuka obchodu OKAY.sk

Digitálne fotoaparáty, GPS, hracie konzoly, mobily, LCD obrazovky, prenosná elektronika, PC, telefóny, pevné disky, tablety, flashdisky, videokamery
0.25 %
Prejsť do obchodu
Audio, digitálny príjem, čítačky, hracie ovládače, PC periférie a reproduktory, projektory, SmartHome, software, tlačiarne, TV, video
0.5 %
Prejsť do obchodu
Batérie, akumulátory, domáce potreby, hracie príslušenstvo, hry, kancelárské potreby, klávesnice, myši, chladničky, meniče napetia, meteostanice, mikrovlnné rúry, mraziaky,
1 %
Prejsť do obchodu
Pamäťové karty, práčky a sušičky, predlžovačky, prepojovacie káble a konektory, sluchátka, sporáky, spotrebný materiál pre tlačiarne, vstavané spotrebiče, vysielačky, WiFi
1 %
Prejsť do obchodu
Fotorámiky, osobná starostlivosť, osvetlenie, starostlivosť o dieťa, príprava nápojov, príprava potravín, varenie, vysávače, vzduchotechnika, záhrada a hobby, žehličky
1.5 %
Prejsť do obchodu
Žiarovky
3 %
Prejsť do obchodu
Peniaze z nákupu späť
3 %
Prejsť do obchodu

Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám späť 3 % cashback z každého nákupu!

Česká společnost OKAY Elektrospotrebiče bola založená v roku 1994 a za ten čas sa stala najúspešnejšiou spoločnosťou na trhu s elektronikou v Českej a Slovenskej republike.
OKAY.sk spravuje každý deň ceny tisícok produktov a preto vždy najlepšie vie, ako vám ponúknuť skutočne najlepšiu cenu na trhu.

Drvivá väčšina tovaru je vždy skladom, objednávka sa ihneď vybavuje a OKAY.sk tak bežne doručí tovar skôr, ako ostatní. Nákup si v prípade záujmu môžete vyzdvihnúť taktiež na ktorejkoľvek predajni, OKAY.sk má širokú sieť po celej Slovenskej republike. Po tovar si môžete prísť vtedy keď sa Vám to bude hodiť, kľudne napríklad aj cez víkend.

Úplnou samozrejmosťou je u nás možnosť nákupu na splátky, OKAY.sk naviac pravidelne ponúka akcie na splátky bez navýšenia, vďaka ktorým nepreplatíte ani cent a dokonca ušetríte! Vysvetlíme Vám prečo.

Nechceme, aby ste si robili ťažkú hlavu ohľadom reklamácie tovaru, preto je možné vrátiť tovar priamo na predajniach OKAY.sk. Žiadné zasielanie poštou, žiadne starosti navyše!

Podmienky

Zobraziť viac

Výška odmeny závisí na kategórii, do ktorej zakúpený tovar spadá. V prípade, že je možné niektoré produkty zo sortimentu považovať za patriace do viacerých možných kategórií, o zaradení a aj výške odmeny rozhoduje vždy obchod OKAY.sk. Prehľad kategórií nájdete uvedený nižšie.

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. V prípade presmerovania do vlastnej aplikácie obchodu nemôžeme správne získanie odmeny garantovať.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google